Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Wywiad o związku na potrzeby pracy magisterskiej.

Wywiad praca magisterska związek związki

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Kaleckyplayer

Kaleckyplayer

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 25 listopad 2018 - 15:46

Witam,

 

Nazywam się Adam, studiuję na 5 roku psychologii klinicznej i sam choruję na artrogrypozę.

Zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc w ukończeniu studiów i pracy magisterskiej, która będzie wstępem do pracy doktorskiej. Bardzo mało mówi się w Polsce o temacie opisanym niżej, dlatego też się tym zajmuję. Temat jest dla mnie ważny także dlatego, że dotyczy mnie osobiście. Mnie natomiast interesują nie liczby a realne opowieści.

 

Poszukuję osób z widoczną fizyczną niepełnosprawnością, które są w związku z osobą pełnosprawną, z którymi mógłbym przeprowadzić wywiad. Wywiad ten dotyczy opowieści o związku i to na tą opowieść kładę główny nacisk w swojej pracy. Wywiad jest oczywiście anonimowy i tylko dla mnie na potrzeby pracy. Pytania natomiast są po to by nakierować rozmowę na interesujący mnie temat.

Pytań nie mogę podać przed wywiadem, gdyż zależy mi na szczerej opowieści. Mogę natomiast zapewnić Państwa, że pytania były układane pod okiem mojej Promotorki, nie są w żaden sposób zagrażające. W dodatku, jeśli ktokolwiek nie będzie chciał na dane pytanie odpowiedzieć nie będzie to problem.

 

Jestem już po kilku wywiadach, mam w kolejce kolejne osoby, lecz nadal takich osób mi brakuje. Stąd też piszę tutaj licząc, że znajdę pomoc.

 

Jestem z Wrocławia więc w tych okolicach jestem w stanie przyjechać i wywiad przeprowadzić twarzą w twarz. Jestem mobilny. W przypadku osób, które mieszkają znacznie dalej wchodzi opcja wywiadu przez Skype.

 

Owe wywiady muszę przeprowadzić do połowy grudnia (ewentualnie końca roku). 

Wymagany jest przynajmniej 2 stopień niepełnosprawności w orzeczeniu.

 

Z góry dziękuję za zainteresowanie i pomoc.

 


  • 0Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Wywiad, praca magisterska, związek, związki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych