Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Ośrodek rehabilitacyjny na NFZ - Wrocław / całe woj. dolnośląskie

turnus rehabilitacja wrocław ośrodek nfz

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 heyitsme

heyitsme

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 20 postów

Napisano 07 listopad 2018 - 18:46

Witam,

mam 21 lat i od urodzenia choruję na Mózgowe Porażenie Dziecięce (mam umiarkowany stopień niepełnosprawności). W marcu tego roku przeszłam zabieg artrodezy z powodu pęknięcia kości w lewej stopie; po zdjęciu gipsu spędziłam miesiąc w szpitalu rehabilitacyjnym w Trzebnicy.

Znów "stanęłam na nogi", ale moja forma, jakość chodu i samopoczucie wciąż pozostawiają wiele do życzenia, co oczywiście ma znaczny wpływ na moje codzienne funkcjonowanie  :gaah:   Szukałam więc miejsca w szpitalach we Wrocławiu (np. ul. Poświęcka, ul. Bierutowska) - jak dotąd niestety bez skutku.

Byłabym wdzięczna, gdyby mogli Państwo polecić jakieś inne ośrodki rehabilitacji (refundowanej przez NFZ) na terenie Wrocławia/Dolnego Śląska. Pozdrawiam :)


  • 0

#2 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1412 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 15 listopad 2018 - 09:54

heyitsime,jak widać w moim profilu nie jestem z dolnego śląska,ale jako,że nikt nie odpowiedział przez tydzień to ja spróbuje.

 

Witam,

Byłabym wdzięczna, gdyby mogli Państwo polecić jakieś inne ośrodki rehabilitacji (refundowanej przez NFZ) na terenie Wrocławia/Dolnego Śląska. Pozdrawiam :)

 

23 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny- Lądek Zdrój.

Opinie.

 

I to niestety tyle,myślałam,że będzie więcej,ale mam dobrą wiadomość:

Infolinia sanatoryjna dla woj. dolnośląskiego: 71 79 79 150 Tam dowiesz się o osrodkach refundowanych przez NFZ,podejrzewam,że mają wykaz.


  • 1
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#3 heyitsme

heyitsme

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 20 postów

Napisano 22 listopad 2018 - 11:25

heyitsime,jak widać w moim profilu nie jestem z dolnego śląska,ale jako,że nikt nie odpowiedział przez tydzień to ja spróbuje.

 

Dziękuję za odpowiedź :D


Użytkownik marder edytował ten post 22 listopad 2018 - 18:39
Skrócono cytat.

  • 1


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych