Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Zniżki PKP


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Fallen

Fallen

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 październik 2018 - 15:40

Witajcie. Przeczytałem podczas kupowania biletów PKP, że dla studentów niepełnosprawnych do 26r.ż. przysługuje zniżka 78%. Czy przysługuje ona też na umiarkowany stopień niepełnosprawności? Było tam również napisane, że przysługuje ona m.in. podczas podróży z miejsca pobytu do szkoły. Czyli jeśli byłbym np. w Gdańsku i chciałbym się dostać na uczelnię w Krakowie to również mogę skorzystać z tej zniżki? W jaki sposób weryfikowana jest "prawdziwość" takiej podróży i przysługujące zniżki?  Legitymacja z uczelni i legitymacja osoby niepełnosprawnej?


  • 0

#2 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3580 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 12 październik 2018 - 17:27

https://www.intercit...-17.04.2018.pdf

 

Wymagane dokumenty są wymienione w punkcie 8.

 

Czyli jeśli byłbym np. w Gdańsku i chciałbym się dostać na uczelnię w Krakowie to również mogę skorzystać z tej zniżki?

Jeśli się mylę, niech ktoś mnie poprawi, ale wg. mnie trochę to naciągane i konduktor raczej nie uznałby tej zniżki. Chyba że miałbyś udokumentowane że byłeś w Gdańsku np na rehabilitacji czy konsultacji u lekarza i teraz jedziesz do Krakowa na uczelnię.


  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#3 bogda48

bogda48

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 143 postów

Napisano 12 październik 2018 - 18:30

Dobrze było by żebyś to pytanie zadał PKP oni bardzo chętnie odpowiedzą ,sama też korzystałam z ich pomocy 


  • 1


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych