Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Jak reklamować protezę nogi ?

noga kończyna proteza reklamacja

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 taa323

taa323

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
  • Skąd:Małopolska

Napisano 24 wrzesień 2018 - 16:58

Witam. Czy ktoś spotkał sie z przypadkiem zrobienia protezy nogi z której był nie zadowolony i w związku z tym chciał sie odwołać, otrzymać zwrot pieniędzy?

Czy to w ogóle jest możliwe?


  • 0

#2 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3574 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 27 wrzesień 2018 - 19:38

Myślę że w tym przypadku obowiązują takie same przepisy chroniące konsumenta jak w przypadku każdego innego zakupionego artykułu.

Jaka dokładnie jest procedura  reklamacji protezy, dowiedz się u swojego Powiatowego Rzecznika Praw Konsumentów, tutaj masz dane kontaktowe: https://bip.malopols...e/id,91732.html

 

Powodzenia! :)


  • 1

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#3 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1412 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 28 wrzesień 2018 - 10:53

Dodam,że nie napisałeś czy Twoja proteza jest jeszcze na gwarancji,ale z postu wynika że nie.

W takim wypadku najpierw poszła bym do sklepu,w którym kupiłeś protezę (może sklep współpracuje z ortopedą), a jeśli to nie pomoże to tak jak pisał Marder lub telefony i maile do producenta i prośba o wymianę.


  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#4 taa323

taa323

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
  • Skąd:Małopolska

Napisano 02 październik 2018 - 10:23

Dziękuje za odpowiedzi : ) Nie zaglądałam tutaj bo sadziłam że nikt nie zareaguje .

Dodam że proteza jest nadal na gwarancji. Po wielokrotnych poprawkach ( trwało to pół roku ) w końcu zdecydowałam się na  protezę ostateczną pomimo że efekt był nadal niezadowalający. I to był mój błąd.

Ostatecznie proteza wylądowała w szafie a mnie został tylko kredyt do spłacenia.


  • 0

#5 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3574 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 02 październik 2018 - 19:26

Dlatego właśnie powinnaś skonsultować tę sprawę z Rzecznikiem Praw Konsumenta. Może jeszcze uda się coś z tym zrobić? :s


  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#6 maxpozahoryzontem

maxpozahoryzontem

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 26 marzec 2020 - 12:29

Może jedź gdzieś do kogoś kto się zna na rzeczy i wie co jak zrobić a potem przekaż tą wiedzę swoim wykonawcą. Wyciągaj wnioski i nie korzystaj już więcej z bylekogo. 
Pomagajmy !


  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: noga, kończyna, proteza, reklamacja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych