Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Geo _System Reedukacja Chodu szukam osób

nowa metoda nauka chodu kondycja

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marta S

Marta S

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 786 postów
  • Skąd:szkoda że nie Lublin

Napisano 26 lipiec 2018 - 21:07

Poszukuję osób, które faktycznie korzystają z tego sprzętu dłuższy czas. Byłam tylko 1 raz podobał mi się, ale jest nierefundowany i tylko w 3 ośrodkach w kraju : Gliwice, Busko-Zdrój, Kamień Pomorski

 

Jak się czujecie po dłuższym zastosowaniu? Mam ponad 300 km by używać ten sprzęt więc dla mnie jest to cała logistyczna wyprawa + koszt bo NFZ za to oczywiście nie płaci. Czy robi dużą różnicę, efekty są lepsze niż przy ćwiczeniach pnf i pracy z rehabilitantem? https://www.youtube....h?v=Cb8Mtl88bFQ

 

Jestem ciekawa opinii zwyklych ludzi.


  • 0

www.facebook.com/niemotylica zapraszam na moją autorską stronę z wierszami . 


#2 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 27 lipiec 2018 - 09:29

Marto, co prawda nie korzystałam z tego cudu, ale podpytałam mojego rehabilitanta. Konkluzja jest taka, że by były, jakiekolwiek efekty trzeba by z Geo Systemu korzystać niemal bez przerwy. Niestety, my już jesteśmy w takim wieku, że wszelka korekta chodu, czy postawy nie jest możliwa. Mogą być efekty u dzieci, gdzie organizm jeszcze jest na tyle plastyczny, że da się go w jakimś stopniu skorygować.

Pewnie odczuwałaś coś na kształt poprawy, ale potem pewnie organizm wrócił na stare, znane mu tory.


  • 0

#3 Marta S

Marta S

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 786 postów
  • Skąd:szkoda że nie Lublin

Napisano 27 lipiec 2018 - 11:10

Marto, co prawda nie korzystałam z tego cudu, ale podpytałam mojego rehabilitanta. Konkluzja jest taka, że by były, jakiekolwiek efekty trzeba by z Geo Systemu korzystać niemal bez przerwy. Niestety, my już jesteśmy w takim wieku, że wszelka korekta chodu, czy postawy nie jest możliwa. Mogą być efekty u dzieci, gdzie organizm jeszcze jest na tyle plastyczny, że da się go w jakimś stopniu skorygować.

Pewnie odczuwałaś coś na kształt poprawy, ale potem pewnie organizm wrócił na stare, znane mu tory.

Robię wszystko, aby nie wracał właśnie bo to byłoby bez sensu. U dorosłych też spastyka jest różna i rehabilitacji przez cały rok non stop też nie mam bo w wieku dorosłym organizm też potrzebuje od niej przerwy


  • 0

www.facebook.com/niemotylica zapraszam na moją autorską stronę z wierszami . 



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych