Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Ankieta dotycząca relacji międzyludzkich


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Konstancja Sejud

Konstancja Sejud

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 czerwiec 2018 - 18:14

Dzień dobry!
Jestem studentką psychologii.
Mam za zadanie przeprowadzenie poniższego badania z udziałem osób niepelnosprawnych. Celem jest poszerzenie wiedzy na temat czynników związanych z relacjami międzyludzkimi. Badania są anonimowe i służą wyłącznie do celów naukowych.
Każda wypełniona ankieta jest dla mnie ważna, dlatego bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję za wypełnienie i poświęcony czas.


https://docs.google....orm?usp=sf_link
  • 0

#2 Boginka

Boginka

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 375 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 27 czerwiec 2018 - 19:31

Instrukcja do jednego z kwestionariuszy podaje:

 

"wpisz stopień zmian, których doświadczyłeś/aś w wyniku doświadczonego zdarzenia, jakim było nabycie trwałej niepełnosprawności ruchowej, uwzględniając następującą skalę:"

 

Nabyłam niepełnosprawność w zasadzie w okresie okołoporodowym. Dla większości pytań w tym kwestionariuszu nie potrafię ocenić, na ile zmiany w moim życiu nastąpiły "w wyniku nabycia niepełnosprawności", a na ile w wyniku temperamentu, charakteru i doświadczeń, które miałabym również bez niepełnosprawności.

 

Czy ankietę kierujesz także od osób niepełnosprawnych od urodzenia? A jeśli tak, to jak "powinnam" odpowiedzieć na ten kwestionariusz, biorąc pod uwagę, że moją instynktowną odpowiedzią jest "nie mam pojęcia" (a takiej na skali nie ma)?


Użytkownik Boginka edytował ten post 27 czerwiec 2018 - 19:32

  • 0

boginka (rzecz. mit.) – duch opiekuńczy lub wiedźma; jakże to ludzkie. :)



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych