Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Przedluzenie orzeczenia o niepelnosprawnosci


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 AlexBlajk

AlexBlajk

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 08 maj 2018 - 12:42

Witam,

mam takie pytanie, otoz mojemu mezowi w tym roku konczy sie orzeczenie o niepelnosprawnosci (I grupa).Niestety maz nie dysponuje ostatnia historia lekarska, gdyz u lekarza byl dawno.

Czy w takim razie ma szanse na przedluzenie orzeczenia. Dodam, ze maz na stozek rogowki oka. Schorzenie bez gwarancji poprawy.

Bede wdzieczna za informacje.


  • 0

#2 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1414 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 09 maj 2018 - 09:49

Alex, na początek przeczytaj ten wątek Przedłużenie orzeczenia. ponieważ jest podobny,a jeśli będziesz miała dalsze pytania to ci odpiszemy.


  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#3 AlexBlajk

AlexBlajk

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 09 maj 2018 - 17:38

Kaśka dzięki za informację.
Stronę formalną ogarnę.
Bardziej chodzi mi o to, czy jeśli na komisji nie przedstawi wyników badań bądź historii choroby z ostatniego czasu, to czy zostanie mu to orzeczenie przedłużone.
  • 0

#4 Ciemen

Ciemen

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 23 postów

Napisano 09 maj 2018 - 18:09

Na to pytanie,,to moim zdaniem odpowiedzeć potrafi tylkoi lekarz który wypisze wniosek,a później orzecznik. Ale trzeba być dobrej myśli.
  • 0

#5 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1414 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 10 maj 2018 - 09:56

Bardziej chodzi mi o to, czy jeśli na komisji nie przedstawi wyników badań bądź historii choroby z ostatniego czasu, to czy zostanie mu to orzeczenie przedłużone.

 

Wydaje mi się, że nie, bo orzeczenie jest tak wiążącym dokumentem,że lekarz musi mieć pełną historie choroby zwłaszcza aktualną, bo to co było kiedyś mogło się polepszyć albo pogorszyć i lekarz nie będzie wiedział co wpisać w orzeczeniu. Wystawi wniosek o nową komisję i założy historie choroby.


  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych