Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Protest Niepełnosprawnych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
95 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Co sądzisz o porozumieniu podpisanym niedawno? (15 użytkowników oddało głos)

Czy Piotr Pawłowski zrobił dobrze podpisując porozumienie z rządem?

  1. Tak (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  2. Głosowano Nie (15 głosów [100.00%])

    Procent z głosów: 100.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#21 moro

moro

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 27 kwiecień 2018 - 14:18

Lilith, w pełni się z Tobą zgadzam. Mam nadzieję że inni też to zrozumieją.
  • 2

#22 thraikill

thraikill

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 192 postów

Napisano 29 kwiecień 2018 - 15:03

https://www.salon24....i-andrzeja-dudy

 

Krótki wywiad z protestującymi. Znamienne, jak dziś postrzegają Adriana :)


  • 4

#23 Gość_VANPELIS_*

Gość_VANPELIS_*
  • Gość

Napisano 29 kwiecień 2018 - 16:08

...po pierwsze - salon 24 -y wiadomo co serwuje i kto obsługuje ;)

...po drugie - w  linku jest o Andrzeju Dudzie , więc po co mieszasz w to Adriana? :s

...po trzecie - czy Rysiek dmuchający materace ma orzeczony stopień o niepełnosprawności? :s

Tak pytam bo w TVP INFO inny przekaz :hehe:


  • -2

#24 moro

moro

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 29 kwiecień 2018 - 16:51

Oczywiście że w TVPis jest i inny przekaz. Używając tych samych słów co Ty: wiadomo kto to obsługuje i co serwuje. Notabene, odkąd Kurski rządzi w TVPis propaganda serwowana przez tę stację stała się jeszcze bardziej nachalna niż w TVN.
Możesz wierzyć w co chcesz, ale sprawdza się to co napisano tu wcześniej o postępowaniu mediów kontrolowanych przez rząd wobec protestujących.
  • 3

#25 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 29 kwiecień 2018 - 19:11

I w TVP i w TVN jest propaganda bijaca po oczach. Jesli ktos tego nie widzi, to powinien miec rentke na wzrok i sluch :D


Użytkownik Lilith edytował ten post 29 kwiecień 2018 - 19:11

  • 4

#26 Gość_VANPELIS_*

Gość_VANPELIS_*
  • Gość

Napisano 29 kwiecień 2018 - 19:16

Moro ,

 

Tak się pochylając nad Twoim postem to aż ręce opadają...na klawiaturę :hehe: Można wnioskować, że kiedy mieliśmy stację TVPO była ona bardziej opiniotwórcza i przekonująca jeszcze bardziej od stacji "opozycyjnych" takich jak Polsat i TVN :D a Ciebie jeszcze nie było na tym świecie. Tak można sądzić po Twoim obiektywizmie bądź pomroczności jasnej. Mieliśmy wyspę zieloną , dobrobyt , cała Europa Polskę wynosiła w niebiosa y...Bęc ! Kaczyński dokonał zamachu stanu , Dudę posadził na Prezydenta y...Mamy bidę z nędzą, TVPis itd :hehe:

 

 

Możesz wierzyć w co chcesz, ale sprawdza się to co napisano tu wcześniej o postępowaniu mediów kontrolowanych przez rząd wobec protestujących

Jeśli faktycznie Cię nie było na świecie za czasów TVPO popytaj starszych jak wtedy media kontrolowane przez Rząd postępowały :P

 

LIlith :lol:


Użytkownik VANPELIS edytował ten post 29 kwiecień 2018 - 19:19

  • 1

#27 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 29 kwiecień 2018 - 19:30

Taaa zielona wyspa i zachod....PIS zrobilo zachod dajac 500+, to sie nie podoba hahahaha. Gdyby cos takiego dalo PO, to by wszyscy piali z zachwytu :D. Jedynie TVP mowilo prawde o uchodzcach i jak to wyglada REALNIE. Jak ktos nie mieszkal nigdy na zachodzie to mu TVN wode z mozgu robi wstawiajac foty z biednymi uchodzcami. Ja nie jestem ani za PO, ani za PIS, ale smieszy mnie to, ak bardzo ludzie sa poddatni na manipulacje w mediach :D

I to nie tylko w mediach prawicowych :D


Użytkownik Lilith edytował ten post 29 kwiecień 2018 - 19:31

  • 0

#28 Gość_VANPELIS_*

Gość_VANPELIS_*
  • Gość

Napisano 29 kwiecień 2018 - 19:35

...Tu nie przejdzie takie myślenie , więc prorokuję, że zaraz dostaniesz "czerwony dywan" pod kółka :hehe: Ale ja wyprzedzam "dywanowych" i już ścielę łączkę zieloną. Bee :hehe:


  • 0

#29 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 29 kwiecień 2018 - 20:04

Trudno :) kazdy ma prawo nie zgodzic sie z moim zdaniem, tylko niech poprze to jakimis kontrargumentami madrymi :). Chetnie "wyslucham przeciwnego obozu" :D


  • 2

#30 Gość_VANPELIS_*

Gość_VANPELIS_*
  • Gość

Napisano 30 kwiecień 2018 - 06:50

Dopóki będzie tu odczuwalny sterowany punkt widzenia - nie widzę ani kontry w argumencie, ani nadziei na jakikolwiek kompromis. Jedynie ...Pat i Mat :D


  • 1

#31 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 01 maj 2018 - 16:37

Powiem tak, ręce opadają jak na to się patrzy :(


Użytkownik Tommy edytował ten post 01 maj 2018 - 16:40

  • -5

#32 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3582 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 02 maj 2018 - 08:13

Nudni jesteście. I mam tu na myśli zarówno miłośników pis jak i zwolenników opozycji. Spróbujcie uświadomić sobie, że zarówno dla rządzących i dla opozycjonistów jesteśmy istotni tylko i wyłącznie o tyle, o ile możemy im pomóc/przeszkodzić w wygraniu wyborów. Ani jedni ani drudzy nie są po naszej stronie, dla nich jesteśmy tylko biomasą. Liczyć możemy tylko na siebie, nie na państwo. Wbijcie to sobie do głów, to może będzie Wam łatwiej żyć.

 

Dwie uwagi końcowe:

  1. Jeżeli chodzi o Piotra Pawłowskiego, to bardzo delikatnie rzecz ujmując, nie darzę tego człowieka estymą. Jego udział w podpisaniu "porozumienia" potwierdził tylko moją wcześniejszą opinię.
  2.  Protestujący zrobiliby chyba lepiej, gdyby zamiast Andrzeja Dudy, zaprosili Abelarda Gizę. Wtedy też byłoby im przez moment miło, wesoło, a obyłoby się bez zawiedzionych nadziei.

 

To wszystko co mam do powiedzenia na ten temat.


  • 3

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#33 Gość_VANPELIS_*

Gość_VANPELIS_*
  • Gość

Napisano 02 maj 2018 - 09:32

Marder ,

 

Czy jesteśmy nudni w przedstawianiu swoich poglądów zależy od tego kto nas czyta i jak rozumie. Zapewne, gdyby nie instrukcje myślenia samodzielnego bądź jednoznaczność opcji politycznej ( w wypowiedziach) a nawet jej braku, ale ślepego ustawiania partyjnego przez czytającego, nasza dyskusja byłaby inna. To tylko takie gdybanie z mej strony. ;)

 

Liczyć możemy tylko na siebie, nie na państwo. Wbijcie to sobie do głów, to może będzie Wam łatwiej żyć.

 

Tu nie odkryłeś niczego nadzwyczajnego a sadzę , że większość trzyma swoje życie w swoich rękach bo, gdyby było inaczej świat by o nas nie słyszał już.

 

Jeżeli chodzi o Piotra Pawłowicza, to bardzo delikatnie rzecz ujmując, nie darzę tego człowieka estymą. Jego udział w podpisaniu "porozumienia" potwierdził tylko moją wcześniejszą opinię.

 

Zapewne chodziło Ci o Piotra Pawłowskiego bo Krystyna Pawłowicz to Kobieta i jeszcze z PIS-u :hehe: Sama postać Pawłowskiego jest już ukształtowana i kto ją obserwował , miał styczność z nią  ma i swój pogląd na nią. Miałem tę "przyjemności" swego czasu pobyć chwilkę i :(  Na początku swojej działalności miał priorytety odmienne od obecnych, do czego w dużej mierze przyczyniło się coraz to więcej otwieranych drzwi Stowarzyszeniu Integracja , któremu prezesuje Pan Piotr. Sprawy ważne ustępowały miejsca innym a i sam Pan chwytał wiatr w plecy i jest na topie :) A my? Cóż, my zawsze damy radę nie bacząc na to kto u steru :D Z własnego doświadczenia życiowego mogę dodać, że dzisiejsza "opozycja" swego czasu odebrała mi w przeciągu 2 min prawo do życia w chorobie. Obecna opcja mi je przywróciła , ale nie znalazła winnego w tak jednoznacznej drwinie z prawa :@ 

 

Protestujący zrobiliby chyba lepiej, gdyby zamiast Andrzeja Dudy, zaprosili Abelarda Gizę. Wtedy też byłoby im przez moment miło, wesoło, a obyłoby się bez zawiedzionych nadziei.

 

Najlepszym rozwiązaniem byłoby rozmawiać jedynie z Premierem czy Panią Rafalską bo to były i są jedyne osoby kompetentne. Panie Matki tragicznie to rozegrały dopuszczając do siebie osoby , którym nasz los jest obcy. Wprawdzie nie powieliły błędu z 2014 roku i nie wyszły z Sejmu do Centrum Dialog , ale oddały się polityce a ta wiadomo , że ma swoje prawa i istnienie ludzkie jest w nim niczym :@


  • 0

#34 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3582 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 02 maj 2018 - 16:43

Zapewne chodziło Ci o Piotra Pawłowskiego bo Krystyna Pawłowicz to Kobieta i jeszcze z PIS-u :hehe:

 

Mój błąd, tak to jest jak siada się do klawiatury zanim wypije się kawę. Już poprawiłem.


  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#35 Gość_VANPELIS_*

Gość_VANPELIS_*
  • Gość

Napisano 02 maj 2018 - 17:47

Marder ,

 

Jest spoko :D W tych tutejszych przepychankach nie każdy zwraca uwagę na treść a jedynie na tego , który pisze - nagradza bądź karci  :D Uśmiech mój był następstwem skojarzenia Twego postu z...Uchem Prezesa  :hehe: 


  • 0

#36 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 05 maj 2018 - 10:03

Dzisiaj przypada Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych - ciekawa wypowiedź:

https://www.facebook...PzPmvJA&fref=nf

Dodatkowo:

http://www.wysokieob...eRedirects=true


  • 2

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#37 Gość_VANPELIS_*

Gość_VANPELIS_*
  • Gość

Napisano 05 maj 2018 - 16:59

Pozwolisz Aniołku :)

 

Jedno pytanie. Pytanie zasadnicze: Gdzie był RPO, Pani dr S. w roku 2014, kiedy to pierwszy raz okupowano Sejm ; Kto i jakim sprytem zaproponował wyjście z Sejmu protestujących do Centrum Dialog i kto wręczył im zakaz wstępu na okres dwóch lat ; Kto obecnych protestujących zaprosił do Sejmu i w jakim celu?

 

Nie, wcale a wcale nie zamierzam znowu walić głową w mur a jedynie pozwalam sobie na refleksje nad gniotem jednostronnym  z podziemnej GW.


  • 0

#38 moro

moro

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 05 maj 2018 - 18:47

Pozwolisz Aniołku :)
 
Jedno pytanie. Pytanie zasadnicze: Gdzie był RPO, Pani dr S. w roku 2014, kiedy to pierwszy raz okupowano Sejm ; Kto i jakim sprytem zaproponował wyjście z Sejmu protestujących do Centrum Dialog i kto wręczył im zakaz wstępu na okres dwóch lat ; Kto obecnych protestujących zaprosił do Sejmu i w jakim celu?
 
Nie, wcale a wcale nie zamierzam znowu walić głową w mur a jedynie pozwalam sobie na refleksje nad gniotem jednostronnym  z podziemnej GW.


I to ma usprawiedliwić postępowanie obecnego rządu? Skoro poprzednicy wystrychnęli niepełnosprawnych na dudka, to oni też powinni?
  • 1

#39 Gość_VANPELIS_*

Gość_VANPELIS_*
  • Gość

Napisano 06 maj 2018 - 07:51

I to ma usprawiedliwić postępowanie obecnego rządu? Skoro poprzednicy wystrychnęli niepełnosprawnych na dudka, to oni też powinni?

 

Moro ,

Albo faktycznie nie chwytasz tematu, albo dążysz bym Ci pokazał legitymacje członka PIS-u , której nie mam :D

Skoro już siedzimy w tym bagnie politycznym po pas a może głębiej , należy się schylić i dłońmi przeczesywać muł. Tam jest Człowiek uwięziony przez ludzi polityki bo tam Jego miejsce. :@ Reasumując i wybiegając ciut w przód prorokuje , że niebawem wszyscy "politycy" staną się ON a wówczas nadejdzie pora naszej dobrej zmiany. :hehe:


  • 0

#40 kuba

kuba

    Narrator

  • Super Moderator
  • 1788 postów

Napisano 06 maj 2018 - 11:10

prorokuje , że niebawem wszyscy "politycy" staną się ON a wówczas nadejdzie pora naszej dobrej zmiany. :hehe:

 

Naiwny jak dziecko we mgle :hehe: Dalej będą równi i równiejsi... :dodgy: 


  • 0

Są rzeczy na niebie i ziemi, o których nie śniło się filozofom, a większość z nich jest w Polsce...   Piotr Bałtroczyk.

Dlaczego Państwo ma nas w nosie i vice versa? :dodgy:



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych