Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Złamane serce.......


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mruk

Mruk

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
  • Skąd:Poznań

Napisano 25 kwiecień 2018 - 13:12

Witam wszystkich. Mam złamane serce już od 10 miesięcy a to dlatego że odeszła moja najukochańsza osoba z którą przeżyłem 35 lat. Zawsze byliśmy razem jak papużki nierozłączki. Najdłuższe rozstanie to był mój wyjazd na miesiąc do sanatorium. Teraz zostałem sam .....  Nie mogę sobie z tym poradzić że już jej nie zobaczę. Ciągle mam wrażenie że otworzą się drzwi i wejdzie do pokoju, ale wiem że to się nie stanie .... wiem że odeszła na zawsze.......ale mimo to czekam.....Bywały takie chwile że chciałem pójść za nią .......ale nie mogę...... mam dorosłego syna którego bardzo kocham. Byłem osobą bardzo towarzyską  wesołą kochającą życie i ludzi . Teraz ,,,,,,szkoda mówić. Musiałem o tym napisać bo jest mi bardzo ciężko trzymać to w sobie....


  • 0

#2 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 25 kwiecień 2018 - 14:29

Utrata bliskiej i ukochanej osoby to spore przeżycie. Przecież już nic nie będzie takie same, bo kogoś wśród żywych już nie ma.... Pozwól sobie na żałobę, płacz, łzy, czy złość. Daj sobie czas na rozpamiętywanie i pamięć. Albowiem dotąd kochamy, dopóki pamiętamy. Po stracie kogoś bliskiego równie długo "lizałam rany". O ironio losu pomogły mi ostatnie słowa tej Osoby: "...Jeśli będziesz za mną płakać i rozpaczać, ja nie zaznam spokoju. Moja dusza nie zazna spokoju, utknie pomiędzy światem żywych, a zmarłych. Prawdziwą miarą miłości jest pozwolić ukochanej osobie odejść. Żyj wspomnieniami o mnie, ale tymi prawdziwymi, tymi, które zostaną z Tobą, niech one będą pokarmem dla poranionej duszy i serca. Żyj najlepiej, jak umiesz, a ja będę przy Tobie...". To nie jest łatwe, ale mało co jest. Tak po prostu trzeba, trzeba udźwignąć ten ciężar i iść dalej. Przyjmij moje najszczersze wyrazy współczucia. Trzymaj się jakoś. Pozdrawiam.


  • 2

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#3 Mruk

Mruk

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
  • Skąd:Poznań

Napisano 25 kwiecień 2018 - 21:50

__ANIOLEK__ Dziękuję za słowa otuchy, wiem że muszę dalej żyć i jakoś sobie to życie poukładać. Na razie jest ciężko. My też kiedyś rozmawiali że jeżeli któreś z nas odejdzie to drugie ma poukładać sobie na nowo życie. Ale wiesz to były teoretyczne rozmowy do których miało się dystans. Co innego słowa a co innego życie. Najgorsza jest ta pustka i cisza .


Użytkownik kuba edytował ten post 25 kwiecień 2018 - 22:46
Usunięto link do profilu użytkownika

  • 2


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych