Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Zlot czerwcowy w Pszczynie

zlot Pszczyna Śląsk czerwiec

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#21 Marinka

Marinka

Sufler

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 314 postów

Napisano 12 czerwiec 2018 - 22:33

Widzimy się już w najbliższy piątek! 

Nie wiem jak Wy, ale my spakowaliśmy już niespożytą energię i dobry humor :) ... resztę kupimy na miejscu  :D 

Do zobaczenia Kochani! :) :heart:

• 1
Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu.

#22 JacentyK

JacentyK

Sufler

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 311 postów

Napisano 13 czerwiec 2018 - 07:55

Mój drogi... Może i jestem już pokryty kurzem i patyną ↓

Spoiler

Słuchaj, piątki na początku jeszcze nie masz  :hehe: 

• 0
Jacek Kruszniewski ( JacentyK vel stary_smok :) )

"Serce rozważne szuka mądrości, usta niemądrych sycą się głupotą."
(Prz 15:14)

#23 JacentyK

JacentyK

Sufler

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 311 postów

Napisano 13 czerwiec 2018 - 07:58

Pytania techniczne:
- o której można się w piątek zjawić?
- i ile jest miejsc parkingowych?

- o której jest kolacja?

• 0
Jacek Kruszniewski ( JacentyK vel stary_smok :) )

"Serce rozważne szuka mądrości, usta niemądrych sycą się głupotą."
(Prz 15:14)

#24 Artur30

Artur30

Milczek

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 48 postów

Napisano 14 czerwiec 2018 - 15:53

Pytania techniczne:
- o której można się w piątek zjawić?
- i ile jest miejsc parkingowych?

- o której jest kolacja?

Hej,

doba hotelowa jest co prawda od godz.14.00 ale jest możliwość przyjazdu wcześniej. Jeśli pokój będzie gotowy to będzie można go zająć a jeśli nie to będzie udostępniona już sala konferencyjna z możliwością poczekania tam. Miejsc parkingowych jest wystarczająco więc nie powinno być problemu. Chyba że Prezes przyjedzie swoim camperem i zajmie połowę parkingu... :hehe:  :P . A jeśli chodzi o kolację to w piątek o godz.20.00  a w sobotę o godz.19.00

• 5

#25 BAR32

BAR32

Sufler

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 14 czerwiec 2018 - 22:21

Do zobaczenia :D

• 0
"...oto słyszę jak w popiół przemieniam się i kruszę,i coraz mniejszy ciałem wierzę we własną duszę.."
/K.K.Baczyński/

#26 sucherro

sucherro

Mistrz Ciętej Riposty

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 666 postów

Napisano 17 czerwiec 2018 - 14:45

No nam już się udało dojechać do domu :D

Dziękujemy serdecznie organizatorom zlotu w szczególności Arturowi "Artur30" jego żonie Gosi oraz całemu kierownictwu. Dzięki ich staraniom zlot odbył się w pięknej i malowniczej Pszczynie.
Wszystko było dopięte na ostatni guzik. A piątkowe wieczorne spotkanie z zlotowiczami i rozmowy można powiedzieć śmiało,że do białego rana okraszone pysznym ciastem rabarbarowym oraz whisky z lodem leczyły ciało i umysł.
Śmiało możemy przyznać,że na zlocie naładowaliśmy baterie i nie mam tutaj na myśli tylko tych z "Rumburaka" :hehe:

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim uczestnikom Zlotu i pozdrawiamy ciullee.
Do zobaczenia gdzieś w trasie.

Sucherro & Faith

• 5

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)

#27 BAR32

BAR32

Sufler

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 17 czerwiec 2018 - 18:30

I my chcieliśmy serdecznie podziękować organizatorom zlotu i kierownictwu IPON. Dziękujemy też zlotowiczom za mile spędzony czas,i jak zawsze za niepowtarzalną atmosferę zlotu. Pozdrawiamy wszystkich i czekamy na zaś :)

• 5
"...oto słyszę jak w popiół przemieniam się i kruszę,i coraz mniejszy ciałem wierzę we własną duszę.."
/K.K.Baczyński/

#28 Monia74

Monia74

Gawędziarz

• Moderator
  • 1107 postów

Napisano 17 czerwiec 2018 - 18:34

Podobnie, jak Cukierek, jestem już w domku i czuję ogromną pustkę :-(. Nasze zloty są zdecydowanie zbyt krótkie i trudno jest się nacieszyć jego atmosferą.

Przede wszystkim, wielkie ukłony dla Gosi i Artura30 za zorganizowanie zlotu w tak uroczym mieście, jakim jest Pszczyna :heart: . Nie w sposób nacieszyć się jego pięknem i zobaczyć wszystkie warte zobaczenia zabytki w niespełna dwa dni, dlatego mam cichą nadzieję, że jeszcze będzie okazja, by spotkać się w tym książęcym mieście.

Dobrze było Was uściskać i przekonać się, że duch IPONu ma się znakomicie.

Już tęsknię za Wami i odliczam czas do kolejnego spotkania :-).

• 4

#29 MarzenkaS.

MarzenkaS.

Statysta

• Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 17 czerwiec 2018 - 20:20

DZIĘKUJĘ ZA: ciepłe przyjęcie, dobre słowa, miłe towarzystwo, bezinteresowną pomoc, szczery uśmiech, podzielenie się swoją historią (życia, miłości :D, choroby, itp), pyszne ciasto. Chylę czoła przed organizatorami - Gosi i Arturowi - bo domyślam się, jaki to jest wysiłek i stres oraz jak wiele pracy trzeba włożyć, aby "ogarnąć" 40 ludzi i swojego, kochanego Szkraba .  ;)  Byłam pierwszy raz i za pewne nie ostatni. Po prostu, dziękuję Wszystkim IPON-kom! :heart: :) Do zobaczenia!

• 6
"To nie Bóg mnie krzywdzi, ale ludzie którzy nie potrafią miłować."

#30 elagra

elagra

Mruk

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 114 postów

Napisano wczoraj, 23:04

To i ja dziękuję tym, którzy przyczynili się do zorganizowania zlotu, a w szczególności Gosi i Arturowi. Zarówno miejscówka w postaci hotelu, jak i sama Pszczyna - zrobiły na mnie wrażenie. Zlot zaliczam do udanych, z tego względu że udało mi się przeprowadzić trochę ciekawych, wesołych i pouczających rozmów. Pewnie dlatego, ze tym razem mniej mnie było na parkiecie, a więcej przy stole;D Bardzo miło było mi po długiej przerwie spotkać Anię i Mariusza :) - cieszę się że przyjechaliście - dziękuję za wspólne spędzanie czasu :)

dziękuję także: 

moim współtowarzyszom podróży: Evicie i Optymiscie1 za całokształt ;)

Estelce za towarzystwo na parkiecie, rozmowy i obecność :)

Justynce za naukę tańca

Antosowi za to, że dał się lepiej poznać :)

Panu Koralikowi za pokazanie, że jak się czegoś chce to można :)

Nowym zlotowiczom, za to że przybyli :) i że udało mi się zamienić z nimi choć kilka słów...

Basi za ochronę :)

Grzesiowi za taniec, choć nie z własnej woli, ale pod dyktando Marysi... :P

Jestem zauroczona Pszczyną i liczę na to, ze jeszcze tam wrócę... a słoneczna pogoda przyczyniła się dodatkowo, do pozytywnego odbioru całości ;)

p.s. Udanych wyjazdów wakacyjnych!

• 3

"Kiedy przeskoczysz, to i wtedy nie mów hop. Zobacz najpierw w co wskoczyłeś." ~ Julian Tuwim

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zlot, Pszczyna, Śląsk, czerwiec

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych