Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Pytanie do forumowiczów z Katowic i okolicy

rehabilitacja Katowice fizjoterapeuta

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 moro

moro

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 10 kwiecień 2018 - 06:23

Czy ktoś z Was zetknął się z fizjoterapeutą Arturem Serwatką? Jeśli tak to czy możecie się podzielić opinią o nim? A jeśli nie, to czy może mi ktoś polecić dobrego rehabilitanta który zajmuje się dorosłymi z MPD?
Pytam o to, ponieważ w gabinecie z którego do tej pory korzystałem nastąpiły zmiany personalne, niekoniecznie na lepsze...


  • 0

#2 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1457 postów

Napisano 10 kwiecień 2018 - 19:02

Z Arturem Serwatką współpracuję ponad półtora roku. Przyjeżdża do domu, co jest dużym plusem i ogromną wygodą.

Artur specjalizuje się w rehabilitacji neurologicznej. Jest jednym z niewielu specjalistów w Polsce, którzy metodę Vojty stosują u osób dorosłych.

Zaczął mnie rehabilitować, kiedy miałam ogromny regres, czym byłam przerażona. Artur tłumaczył mi, co się dzieje z moim mózgiem i podpowiadał, co robić, by sobie przypomniał, np. jak pokonywać krawężniki.

Teraz jest dużo lepiej. Z całą pewnością lepiej funkcjonuję, w czym chyba spora zasługa Artura.

Podczas pierwszej wizyty wypytał mnie o kilka rzeczy, popatrzył, jak chodzę, wstaję, siadam.

Artur jest niezwykle kontaktowy i bezpośredni, ale nie zawsze udaje się nam spotykać regularnie.

Generalnie jestem zadowolona z efektów współpracy z Arturem.

Ale rehabilitacja to bardzo inwidualna sprawa. Po prostu umów się z Arturem i przekonaj się na własnej skórze, czy warto.

Powodzenia :-)


  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rehabilitacja, Katowice, fizjoterapeuta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych