Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Wniosek o dofinansowanie do komputera. Potrzebuję pomocy!

kompwn

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 wagamama

wagamama

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 08 marzec 2018 - 16:16

Witam 

Jestem mamą dziecka, które w tym roku dostało orzeczenie o niepełnosprawności (symbol N-10). Syn ma 14 lat i nie jest to jego pierwsze orzeczenie. Choruje na astmę azs i jest pod opieką neurologa (ADHD). Zawsze korzystał z dofinansowania do turnusów a w tym roku chcieliśmy się ubiegać o dofinansowanie z tytułu likwidacji barier w komunikowaniu się do zakupu komputera. Posiadamy bardzo stary komputer który nie jest przydatny do nauki i syn nie może na nim zrobić projektów na lekcje itp. Po gimnazjum wybiera się też do technikum informatycznego gdzie taki sprzęt będzie mu bardzo potrzebny w nauce.Syn jest bardzo zdolny a taki sprzęt ułatwiłby mu zarówno komunikację z innymi a także mógłby korzystać z programów do nauki języka ponieważ nie stać mnie na prywatne lekcje ponieważ sama syna wychowuję.  Problem w tym że kompletnie nie potrafię wypełnić wniosku.Pierwsza strona ok bo są dane wnioskodawcy ale dalej to już nie wiem.  Może jest ktoś kto mógłby mi w tym pomóc. Podam e-mail na który można napisać wijata.a@wp.pl  Jeśli ktoś może mi pomóc to nawet zapłacę bo naprawdę nie wiem jak to zrobić :s


  • 0

#2 Rufin

Rufin

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 115 postów

Napisano 22 maj 2018 - 07:22

Nie wiem czy jest sens mordować się z tym wnioskiem. Program Aktywny Samorząd, moduł I obszar B zadanie 1z którego realizuje się zakup komputera, posiada określone wymogi. Jednym z nich jest posiadanie niesprawnych rąk albo kłopoty ze wzrokiem, tak że nie wiem czy z astmą i ADHD Twój syn załapie się na ten program.


  • 0

I'm pickle Rick :devil: :cool:


#3 fing77

fing77

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 25 maj 2018 - 09:45

Rufin, Aktywny Samorząd to jeden z programów z których można skorzystać starając się o komputer ale nie jedyny. Wagamamie chodzi o likwidację barier w komunikowaniu a to co innego, tam nie ma wymogu posiadania niesprawnych rąk, tam warunki ustala lokalny PCPR. W moim niestety zlikwidowano dofinansowania do komputera a dyrektor placówki dał mi cenną radę abym wziął sobie na raty. Pewnie bym skorzystał gdybym miał za co ale rada bardzo cenna, podziękowałem.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych