Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

Gorzkie żale


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
40 odpowiedzi w tym temacie

#21 thraikill

thraikill

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 192 postów

Napisano 16 maj 2018 - 19:27

A ja tam nie widzę problemu. Ktoś podkolorował błąd ortograficzny. I tyle. Po co jakiekolwiek wyjaśnienia? To jest dostateczne wyjaśnienie: https://sjp.pl/instrukta%C5%BC

Przynajmniej dostarczyło to Vanpelisowi paliwa do wylewania kolejnych gorzkich żali i produkowania postów które i tak mało kto czyta. 

Dlatego życie potoczy się dalej, a Vanpelis będzie nadal produkował swój bełkot, więc w zasadzie nic się nie zmieni.


Użytkownik thraikill edytował ten post 16 maj 2018 - 21:43

  • 1

#22 Gość_VANPELIS_*

Gość_VANPELIS_*
  • Gość

Napisano 25 maj 2018 - 06:48

Kto chciał się wysłowić...  się wysłowił. Żal swój uważam za zaorany. Zaorany skibą wysoką i przeto nierówną, ale jak to mówią spece od orki: Jaki oracz, taka skiba. By uchronić Adwersarzy przed ponownymi konwulsjami oraz niekontrolowanym wylewem żółci nad klawiaturą (tu ukłon do Kasi i T-ka), zakończę klasycznie, z kulturą cytując tutejszego klasyka. Będzie z przytupem i do słuchu:

 

 

 

 

 

Nie jestem zupą pomidorową, żeby mnie wszyscy lubili :D .

Uderz w stół, a nożyce się odezwą.

Wyraziłam swoje zdanie, mam do tego prawo.

Nikogo personalnie nie atakując, a mnie się dostało. No cóż, przyjmuję to z godnością.

Nie zamierzam cofać słów, ani czołobitnie przepraszać, tych którzy powołując się na tolerancję, sami jej nie okazują.

Nie zamierzam też przepraszać za swoją wiedzę i światopogląd.

Nie wiem wszystkiego i jestem tego świadoma, lecz staram się wciąż rozwijać.

To, co napisałam w poście było poparte słowem pisanym, które ponoć zostaje, na innych mediach społecznościowych


  • 0

#23 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1460 postów

Napisano 25 maj 2018 - 08:50

I tak oto, niechcący stałam się klasykiem. :hehe: :hehe: :hehe:


  • 2

#24 Gość_Michalina_*

Gość_Michalina_*
  • Gość

Napisano 26 maj 2018 - 00:19

Są takie sytuacje, że już na prawdę trudno mi pisać by nie 'niszczyć' ewentualnie nie  urazić adwersarza.

Ciebie @Monia74 akurat znam, @ VANPELIS nie znam...

Tak czytam i czytam i doprawdy Jego teksty miały sens i podtekst.

Wiesz @Monia74 zobrazuję to tak:

 

1380478384_by_Dan1367.jpg?1385132520

 

Zatem zapytam ? Czy Ty w ogóle zrozumiałaś sens i wyszydzonego przez Ciebie @VANPELIS ?

 

                                                     Śmiem twierdzić, że nie i nie jest to w ogóle śmieszne...

Reklamujecie się na forach jako zwarta grupa.

Jeżeli ktoś napisze coś bardziej nietuzinkowo lecz z sensem, nie uwłaszczając nikomu, to należy go śmiechem pożegnać na pożegnanie?!?

 

Czyżby tylko zwarta grupa miała patent tutaj - kogo tu wyszydzić a kogo gloryfikować ?

 

                                        Nie uważam się za osobę która wszystkie rozumy pozjadała, ale co rusz (powiem dosadnie)

                                                                                  'kopie się tak yntelygentnie'   tutaj  osoby, które autentycznie żyły tym forum.

 

   Nie takie było założenie tego forum, ale może ja jakaś dziwna jestem ....


Użytkownik Michalina edytował ten post 26 maj 2018 - 00:37

  • -1

#25 thraikill

thraikill

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 192 postów

Napisano 26 maj 2018 - 18:45

Michalina, jak rozumiem Twój post to właśnie takie "ynteligentne" kopanie Moni74?

 

Nie będę gorszy, też wrzucę obrazek, ilustrujący postawę Twoją i Vp-is :)

 

TbpRPpM.jpg


Użytkownik thraikill edytował ten post 26 maj 2018 - 18:50

  • 1

#26 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1460 postów

Napisano 26 maj 2018 - 18:46

Tak, przyznaję, nie rozumiem tego,

co pisze Vanpelis. Mam do tego prawo? Mam. Tak samo, jak mam prawo do własnej opinii do autoironii. Ostatnia, moja krótka wypowiedź była autoironią.

Przykro mi,że znowu jestem stawiana pod ścianą i muszę się bronić, choć nic złego nie robię.

Powiem to jeszcze raz: umyka mi sens wypowiedzi Vanpelisa. Czy to jest aż taka zbrodnia? Wielu rzeczy nie pojmuję i jakoś żyję. Nie ma możliwości, by ze wszystkimi ludźmi nadawać na tych samych falach. Tak jest i tyle.

Jeśli Twoje fale, Michalino, stykają się z falami Vanpelisa, to tylko mogę się cieszyć, bo każdy potrzebuje zrozumienia drugiego człowieka.

Pozdrawiam Was oboje bardzo serdecznie :heart: . 


  • 2

#27 Gość_Michalina_*

Gość_Michalina_*
  • Gość

Napisano 26 maj 2018 - 23:44

Michalina, jak rozumiem Twój post to właśnie takie "ynteligentne" kopanie Moni74?

 

Nie będę gorszy, też wrzucę obrazek, ilustrujący postawę Twoją i Vp-is :)

 

TbpRPpM.jpg

Nie dyskutuje z userem ( wiem kim jesteś) o wielu nickach. A po za tym to pudło z rozumieniem mojego tekstu.

I tak sprawdza  się moja wypowiedź ze 'zwartą grupą'. Używaj sobie do woli - wiem, że to potrafisz najlepiej... 

na mnie to nie robi żadnego wrażenia, widać taka twa natura. 

 

@Monia74 - życzę Ci jak najlepiej, a obrazek przecież nie jest obraźliwy. 

 

No ale cóż ja na to poradzę, jak kto co rozumie.

 

Amen!  


Użytkownik Michalina edytował ten post 26 maj 2018 - 23:45

  • -3

#28 thraikill

thraikill

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 192 postów

Napisano 27 maj 2018 - 08:12

Nie dyskutuje z userem ( wiem kim jesteś) o wielu nickach. A po za tym to pudło z rozumieniem mojego tekstu. I tak sprawdza się moja wypowiedź ze 'zwartą grupą'. Używaj sobie do woli - wiem, że to potrafisz najlepiej... na mnie to nie robi żadnego wrażenia, widać taka twa natura.

 

Twoje paranoidalne teorie śmieszą mnie. Ale pisz, pisz sobie do woli.


Użytkownik thraikill edytował ten post 27 maj 2018 - 09:34

  • -1

#29 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 27 maj 2018 - 09:48

Ale macie używanie. Mało to ciekawe, płytkie i nawet już żalem nie "zalatuje". Więc wystarczy tej admonicji! Jak ktoś jeszcze coś do kogoś ma to jest coś takiego, jak PW (prywatna wiadomość - komunikator!). Tam używacie sobie do woli....


  • 1

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#30 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 07 sierpień 2018 - 16:43

Ja to tylko tu zostawie...musze przyznac, ze osoba, ktora to wymyslila ma poczucie humoru  :hehe:

IPON:

 

Integracja 2757.png
Przyjaźń 2757.png
Otwartość 2757.png
Niezależność 2757.png

 

 

ttt


Użytkownik Lilith edytował ten post 07 sierpień 2018 - 16:44

  • 0

#31 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 07 sierpień 2018 - 17:17

Marta i co chcesz przez to osiągnąć? Poprawić komuś humor, czyżby, aż tak? (nawet przez chwilę mnie rozbawiłaś ;) ) Podyskutować czy może wyżalić się? Przecież tak jest od jakiegoś czasu i dopiero teraz to zauważyłaś? Niestety autor sam wie, co miał na myśli i nie musi czekać na pozwolenie - czy ma to wyglądać tak, jak wygląda, czy może trzeba to zmienić? Na wielu stronach pisze się, co chce i w dowolnej formie oraz szachownicy słów. Zresztą nie wszystko i wszystkim musi się podobać i pewnie się nie podoba, ale to zupełnie niczego nie zmieni. Nie walcz z czymś czego zmienić nie możesz :hehe: Szkoda na to czasu i samej energii. Albowiem czas bywa zbyt cenny i nie da się go zatrzymać.


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#32 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 07 sierpień 2018 - 17:30

Forum jest od dyskusji, do tego watek sie zwie gorzkie zale, wiec nie wiem skad to pytanie. Nie wchodze codziennie na forum wiec nie czytam postow codziennie. Zagladam raz na jakis czas i wtedy odpisuje. Od kiedy tu jest jakis limit czasowy na odpowiedzi do danych watkow?
No ja wlasnie chcialabym wiedziec co autor mial na mysli i jak sie to ma do tego tu watku i komentarzy (rowniez wstawianych przez administracje). Wstawilam to, co sami naczelni wodzowie IPON wstawiaja na fb, to nie moja wesola tworczosc.

Nie rozumiem skad w ogole pomysl, ze ja tu wallcze. Wstawiam tylko to, czym sami sie reklamujecie w internetach.


Użytkownik kuba edytował ten post 07 sierpień 2018 - 17:33
Połączono posty

  • 0

#33 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 07 sierpień 2018 - 17:44

Marta skoro to ich wesoła twórczość to, co Ci do tego? To ich, nie Twoja! Co najwyżej stwórz własną i po sprawie. Z tego, co wiem to wstawiają to w zupełnie innym miejscu, więc dlaczego dopytujesz się o to tutaj zamiast tam? Przecież tam możesz szybciej dostać odpowiedź na swoje kluczowe pytanie. Pachnie to nudą i zaczepnością. Szkoda, bo dyskusji z tego nie będzie.


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#34 moro

moro

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 07 sierpień 2018 - 17:59

Aniołek, szkoda czasu. Zrób jak robiono kiedyś w Usenecie. Nie karm, zignoruj.
  • 1

#35 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 07 sierpień 2018 - 18:55

Nie bedzie dyskusji, bo srednio to wyglada, nie ma sie co czarowac Milena. To miesce TAM, nosi nazwe taka sama jak ten portal, nawet w nawiasie jest (IPON.PL). Jest integralna czescia tego portalu, TAM sa umieszczane slodkopierdzace posty zachecajacy nowych ludzi, do przyjscia TU. TAM sa ci sami ludzie, ktorzy sa TU. Nie wiem jak prosciej jeszcze moge Ci to wytlumaczyc.

Co mnie zniesmaczylo i dlaczego wstawilam TAMTO TU? Juz wyjasniam. VAnpelis zostal tu przed administracje zjechany i wysmiany za swoje poglady i sposob wyrazanie mysli, po czym administracja przyznala, ze go nie rozumie i nie czai bazy co on w ogole pisze. Slabo to wyszlo i tyle tym bardziej na tle tych gornolotnych hasel. I jeszcze zacytuje 'klasyka' -'wyrazam swoje zdanie, mam do tego prawo'. Dziekuje za uwage :) milego wieczoru.


  • 0

#36 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 08 sierpień 2018 - 06:14

Marta wiesz każdy towar ładnie opakowany sprzeda się:)
  • -1

#37 Gość_Michalina_*

Gość_Michalina_*
  • Gość

Napisano 12 sierpień 2018 - 12:22

Marta i co chcesz przez to osiągnąć? Poprawić komuś humor, czyżby, aż tak? (nawet przez chwilę mnie rozbawiłaś ;) ) Podyskutować czy może wyżalić się? Przecież tak jest od jakiegoś czasu i dopiero teraz to zauważyłaś? Niestety autor sam wie, co miał na myśli i nie musi czekać na pozwolenie - czy ma to wyglądać tak, jak wygląda, czy może trzeba to zmienić? Na wielu stronach pisze się, co chce i w dowolnej formie oraz szachownicy słów. Zresztą nie wszystko i wszystkim musi się podobać i pewnie się nie podoba, ale to zupełnie niczego nie zmieni. Nie walcz z czymś czego zmienić nie możesz :hehe: Szkoda na to czasu i samej energii. Albowiem czas bywa zbyt cenny i nie da się go zatrzymać.

 

To nie jest wypowiedź ad personam...

Dziwnym trafem nie dyskutuje się na argumenty lecz nie rozumiejąc sensu tego działu uznaje się, że autor 'majaczy' 

dyskredytuje się go, po czym wyśmiewa. W sukurs ( o zgrozo ) dołączają Ci którzy powinni być obiektywni i pozwolić na 'radosną twórczość' jaka by nie była.  Z całą jaskrawością widać, jak co niktórzy dowartościowują się upokarzając innych.

 

Są działy różne, różniste, gdzie kipi głupota i płytkość, ale jakoś żaden mod nie ingeruje i nie raczy wstawiać emotów typu "  :hehe:  "

 

Ciekawe czy tak twarzą w twarz mielibyście odwagę na takie 'osobiste wycieczki' ? 

 

P.S. Nie pisałabym tego, ale niebagatelna sprawa - Ma powstać praca naukowa o tym forum.

     Ciekawe do jakiej kategori userów zaliczy tych którzy są "nie po linii"  pisząca te dzieło... ?


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 12 sierpień 2018 - 13:44
cytat.

  • 0

#38 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 12 sierpień 2018 - 13:23

Michalina bez urazy, ale Ty lubisz bardziej udręczać siebie, czy innych? Wałkujesz ten temat w nieskończoność, jakby to co zmieniło?

Autor wątku już dawno sobie odpuścił (nie udziela się i nie odzywa się) i jak widać, była to najmądrzejsza decyzja z możliwych.

Nie ma takiego miejsca, gdzie by wszystkim się dogodziło. Zawsze będziemy się różnić. Wszystko zależy od wychowania, kultury i podejścia. Niektórzy bardziej obrażali innych i jakoś żyją "na świeczniku"? Chcesz uczyć wszystkich jacy mają być? Nie uda Ci się to!

Dorośli i normalni ludzie załatwiają sprawy między sobą i nie piorą wszystkiego publicznie. Niech powstają prace naukowe, zaliczeniowe i jakie tylko jeszcze można wymyślić.. Nie dziwi mnie to. Jak jest o czym pisać to niech piszą, zarówno dobrze, jak i źle. Normalna kolej rzeczy.

Osobiście nie mam zamiaru kogokolwiek wyśmiewać, po prostu jestem pogodzona z faktem, że pewnych rzeczy nie da się zmienić....., i żadne górnolotne słowa i gest nie pomogą. Zawsze będzie ktoś, kto myśli i czuje inaczej lub czegoś nie rozumie..., albo uparcie stoi przy swoim.

Dla własnego dobra pogódź się z tym i odpuść, będzie Ci zdecydowanie lżej. Wszystkiego dobrego. Pozdrawiam Cię serdecznie :heart: , M.

 

P.S. Na tym kończę dyskusję z mojej strony, gdyż nie widzę potrzeby dodawania czegokolwiek, ponad to, co już napisałam.


  • 1

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#39 Gość_Michalina_*

Gość_Michalina_*
  • Gość

Napisano 12 sierpień 2018 - 13:38

Michalina, bez urazy, ale Ty lubisz bardziej udręczać siebie, czy innych?
 

 

Daruj sobie diagnozowanie mnie!


  • -1

#40 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 12 sierpień 2018 - 14:13

Prace nt IPONa? To chyba ksiazka kucharska bedzie, bo tylko w tym dziale jakas wieksza aktywnosc sie odbywa :)


  • -1


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych