Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

Gorzkie żale


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
40 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_VANPELIS_*

Gość_VANPELIS_*
  • Gość

Napisano 23 luty 2018 - 11:13

Kłaniam się Wam :)  Nie wchodząc w kompetencje Gospodarzy owej Krainy a jedynie na przeciw żalom , które tu (wedle zwyczaju jakiego?) niemalże każdy wątek spopielają wpadam ze swoim szaleństwem. Od razu zaznaczam, że me szaleństwo nie jest zamierzone a jedynie zrodziło się po długiej obserwacji i wysłuchiwaniu owych żalów :hehe: Jestem świadom , że wzbudzę śmiech ze swojej osoby , ale wiem (nie ważne skąd  :P ) , że jedna Osoba będzie po mojej stronie a to w tej Krainie jest gestem niemalże nad człowieczym. 


  • 2

#2 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 23 luty 2018 - 11:23

W sesie, ze tu mamy pisac swoje zale?


  • 0

#3 Gość_VANPELIS_*

Gość_VANPELIS_*
  • Gość

Napisano 23 luty 2018 - 11:35

:s Wyyyybacz me zdziwienie, alem myślał (może nierozumnie) , że moje szaleństwo było sensowne w całej całości .


  • 0

#4 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1460 postów

Napisano 23 luty 2018 - 11:46

Vanpelis, nie wiem, co bierzesz, ale bierz połowę lub zmień dealera :hehe:.


  • 1

#5 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 23 luty 2018 - 11:48

Vanpelis oszalales? Hahahahaha przeciez tu bedzie gownoburza epicka :D


Użytkownik Lilith edytował ten post 23 luty 2018 - 11:54

  • 0

#6 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 23 luty 2018 - 12:17

Kolega ma zabawne poczucie humoru i niektórych szybko wciągnął ;) Człek to już taka istota, że czasem wyżalić się musi, bo inaczej się udusi ;) Ogromnie wielką sztuką, ba nawet darem jest umiejętność śmiania się z samego siebie. Kto to potrafi mało się marszczy i złości. Żal szybko mija, bo nie ma gdzie się zagnieździć. Wszak wszystko można przekuć na coś pozytywnego. I tak coś czarnego przechodzi w szarość, a na końcu jest już o wiele jaśniej, niż na samym początku.
Czasem tak trzeba i już. Grunt to za daleko nie zejść z obranego kursu. Z takim dystansem i podejściem w zupełności mu się to udało :)


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#7 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 23 luty 2018 - 14:36


  • 1

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#8 Gość_VANPELIS_*

Gość_VANPELIS_*
  • Gość

Napisano 23 luty 2018 - 17:12

Vanpelis, nie wiem, co bierzesz, ale bierz połowę lub zmień dealera :hehe:.

 

... Będę miał na uwadze, by nie brać Cię serio :hehe:

 

Vanpelis oszalales? Hahahahaha przeciez tu bedzie gownoburza epicka :D

 

...ło to właśnie biega a może sens się tłoczy, by robić swoje w stosownym miejscu a nie gdzie popadnie i byle jak :hehe:


  • 0

#9 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 24 luty 2018 - 15:20

http://www.stalin.tv...rdy/skargi.html


  • 1
Nawet siwa może być szczęśliwa

#10 Gość_VANPELIS_*

Gość_VANPELIS_*
  • Gość

Napisano 06 marzec 2018 - 16:29

Nie tak dawno jeden zadał pytanie techniczne , po nim zaszedł drugi z tacą a teraz trzeci w gorzkich żalach próbuje myśleć. Orkiestra gra (dla grona), jeszcze tańczą (nie słysząc nawet muzyki) i drzwi są otwarte wciąż, wszak każdy tu może zajrzeć za człowiekiem. Niemniej a może więcej należy być prawdziwym , by zatańczyć ze wszystkimi w takt słyszanej muzyki dla wszystkich...


  • 0

#11 Gość_VANPELIS_*

Gość_VANPELIS_*
  • Gość

Napisano 08 marzec 2018 - 10:05

Kuba ,

 

Chwała Ci, żeś odnalazł ów przyciski i kurtyna idzie w dół. Stanowczo za późno, ale rozumiem, że nie zawsze można w porę bo nie można. Twoja propozycja by zakończyć tę mało ciekawą dyskusje jest nietaktem. Wiem, że miałeś intencje dobre i słuszne, może jedynie nie tak je wyraziłeś słowem i stąd ów nietakt. Swoją propozycją niejako przygniotłeś Osoby, które to próbowały wytłumaczyć Adamowi , że Jego chciejstwo winno się finansować samo bo jest Jego. To , że nie rozumie tego do chwili obecnej (nie chce zrozumieć?) nie jest winą Naszą. Czasami niektórzy potrzebują czasu , by sens uchwycić. "mało ciekawych dyskusji" można tu znaleźć i widać, że wszystkich one ciekawią i choć z przerwami to jednak owe dyskusje się toczą. Pozwalam sobie pomyśleć , że powinieneś w swoich spostrzeżeniach i wypowiedziach wprowadzać więcej obiektywizmu a wówczas będzie chęć do dyskusji , wszak taki był pomysł Założycieli byśmy mieli nie tylko miejsce do spotkań, ale też i dyskusji. Dyskusji obiektywnej i kulturalnej.


  • 0

#12 Gość_VANPELIS_*

Gość_VANPELIS_*
  • Gość

Napisano 22 kwiecień 2018 - 17:25

Co się dzieje z tą Krainą? Cicho i miesiące mijają w Niej od Sabatu do Sabatu - dwa tygodnie przed, tydzień po...tem cisza :s


  • 0

#13 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 25 kwiecień 2018 - 14:35

Żyjemy od Sabatu do Sabatu (z żartem w tle). Zapewniam Cię, że dzieje się ;) Albowiem brak słów nie zawsze oznacza kompletną ciszę :) Pozdrawiam.


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#14 Gość_VANPELIS_*

Gość_VANPELIS_*
  • Gość

Napisano 25 kwiecień 2018 - 14:58

Wielkie dzięki Aniołku , że nie wzięłaś mego słowa za myśli naćpanego   :hehe:  Nie da się ukryć a i zauważyć można , że życie tej Krainy jest od Sabatu do Sabatu a, że milczenie nie zawsze jest złotem też wiadomo :D Dzięki za odzew bo żem już myślał, że tu wszyscy głusi :hehe: Nie, nic nie mam do głuchych i Szacun dla tej społeczności.


  • 1

#15 Gość_VANPELIS_*

Gość_VANPELIS_*
  • Gość

Napisano 13 maj 2018 - 16:49

Tak, tak to znów ów maruda żalący :hehe: . Szacun Van za wątek , gdzie można pochlipać nad ludzkim losem.
 
Mój dzisiejszy żal jest zmieszany tj. jest żalem smakowo-kolorystycznym. Sprawa tyczy mego postu jako odpowiedzi do postu Moni a mianowicie :

Tak z dystansu, wedle instruktarzu z ironii można by rzec : Cała jaskrawość w dużym formacie :lol: ;)

 
Pisząc swój post nie byłem ani pijany ani też pod wpływem środków odurzających i moje "rz" było pisane w kolorze tym samy co sam tekst. Po czasie krótkim "rz" samoczynnie zmieniło barwę na kolor czerwony. Błąd systemu czy...? Jeśli przykładasz aż taką wagę do błędów , które się zdarzają tu w niejednym tekście, jako Admin/Moder powinieneś być bezstronnym i zauważać je we wszystkich postach Użytkowników jak i w swoich  bo też takowe robisz!
 
Słowo do Admina bądź Modera , który to dodał kolorytu memu pieńkowi* Na każdym Forum, gdzie Administracja ma względny szacunek do Użytkowników możliwa przez Administracje ingerencja w post Autora winna być wzbogacona o stosowną informacje. Twoje anonimowe działanie niemieszczące się w granicach ogólnie pojętej ludzkiej przyzwoitości pozwala mi na postawienie śmiałej tezy (nie oskarżenia/oszczerstwa), że mając a w zasadzie nie mając szacunku do użytkownika możesz tak samo ingerować anonimowo w jego posty (zmieniając ich treść), pocztę prywatną jak i napisać jako on np. paszkwil na drugą osobę ! Wiadomo , że w takiej sytuacji szary Użytkownik nie ma jakiejkolwiek szansy na obronę. Zauważam , że stosujesz tu rzymskie prawo tj. Cezar jest Rzymem a Rzym Cezarem. Tak. I już. Piszę w imieniu swoim i za siebie i wiedz, że: nade mną nie masz władzy bo ja jestem wolnym użytkownikiem Iponu a nie mieszkańcem Rzymu. Tak. I już.
 
Byłbym wdzięczny za zabranie głosu przez pozostałych Adminów/Moderów w odniesieniu do zaistniałej sytuacji jak i postawy Anonima Admina/Modera
 
pieńkowi* Nie poczujesz siły uderzenia kata, póki nie złożysz mu głowy na pieńku.

Kacie mój :hehe: , gdybym miał ocenić siłę Twojego uderzenia w skali 0-10 dałbym Ci 0. Słownie zero.


 

Użytkownik VANPELIS edytował ten post 13 maj 2018 - 16:59

  • 1

#16 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 15 maj 2018 - 20:05

Tak sie wlasnie przy tamtym poscie zastanawialam o co chodzi, ze literki na czerwono i zero adnotacji od modka :D. Niestety nie liczylabym na Twoim miejscu na jakies wyjasnienia :) 


  • 0

#17 Gość_VANPELIS_*

Gość_VANPELIS_*
  • Gość

Napisano 16 maj 2018 - 08:55

Przyznam się szczerze , że po tej hucpie, która stała się przyczynkiem do naszej rozmowy trudno jest teraz odgadnąć: kto do kogo pisze, kto komu odpowiada
Mimo tego jestem pewny, że Ty to Ty i wiedz, że ja to też ja  :hehe: 
 
Patrząc na Twe szaty wnioskować należy, że nie jesteś z Rzymu. Woń, którą roztaczasz słowem nie jest wonią z otoczenia Cezara. Więc...jesteś zapewne z Doliny trędowatych .
 

Cezar milczy , Senat milczy , Rzym milczy. Ludowi nie ma co się dziwić i należy zrozumieć bo mając do wyboru szacunek a Dolinę trędowatych, wybierają szacunek. Senat mógłby wprawdzie zabrać głos bo ma prawo, ale to prawo Jego jest tylko prawie prawem. Cezar też ma prawo zabrać głos bo On stanowi w Rzymie prawo, ale chyba z plebsem trędowatym nie przystoi Mu rozmawiać :s

 

Tak sie wlasnie przy tamtym poscie zastanawialam o co chodzi, ze literki na czerwono i zero adnotacji od modka :D. Niestety nie liczylabym na Twoim miejscu na jakies wyjasnienia :)

 

Lilith ! Jesteś szalona . Miałaś taki tupet w sobie, by się odważyć zastanowić , by się odważyć uruchomić własne myślenie i jeszcze o tym pisać? ! Jesteś szalona mówię Ci :lol: Powracając do Twoich wątpliwości spieszę z wyjaśnieniem a mianowicie. Zapewne Cezar poczuł brak zainteresowania swoją osobą i stąd objawił się w światłości czerwonej  ;) W swoim szaleństwie myśli dajesz mi do zrozumienia , że piszę w próżnię ? Uważam, że póki lwy cicho siedzą , póki legioniści w błogości objęć niewiast , póki sam Cezar namaszcza dłonie wonnymi olejkami  Bogowie nam sprzyjają w dyskusji  :) 

 

Jak już jesteś Lilith to zapytam się Ciebie. Nie znasz jakiego skutecznego sposobu na wyjęcie noża z pleców ? Tak pytam bo teraz ani mi siedzieć, ani spać. Cholernie niewygodnie jednym słowem :( Ale to nic w porównaniu z tym, że niebawem Sabat we młynie w Pszczynie i przeto nie mam jak co na siebie włożyć a przecie z gołym torsem nie wypada stawać przed obliczem Cezara a i Niewiasty mogłyby pomyśleć żem Ursus nie Van :hehe: 


  • 0

#18 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 16 maj 2018 - 09:03

Niezaprzeczalnym jest fakt, że w wielu wypowiedziach i postach na forum autor celowo robi widoczne błędy ortograficzne, jako podkreślenie swojego niezadowolenie lub ironii i mało kogo to "razi". Nie ma reakcji, jest normalne zaakceptowanie stanu rzeczy. Na odpowiedź lub jakąkolwiek odzew w tym konkretnym przypadku też bym nie liczyła. Bez urazy, ale mało kogo to obchodzi. A, więc do przodu i heja ;) :)


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#19 Gość_VANPELIS_*

Gość_VANPELIS_*
  • Gość

Napisano 16 maj 2018 - 10:29

Aniołku ,

 

Meritum zaczętej przeze mnie dyskusji nie jest owe nieszczęsne "rz" a anonimowa ingerencja w post przez Admina/Modera !!! Błędy celowe, nieświadome to ludzka rzecz , ale anonimowe ingerowanie w post to już nieludzkie postępowanie ! Gdyby się okazało , że takowe postępowanie nikogo nie obchodzi , jest tu akceptowalne to nie pozostaje mi nic jak...otworzyć drzwi i nie mówić już nic, do czterech ścian...


  • 0

#20 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1414 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 16 maj 2018 - 10:39

Żaden moderator nie zmienia treści postów, jeśli sytuacja tego nie wymaga i zwykle są to drobne poprawki.

W swoim szaleństwie myśli dajesz mi do zrozumienia , że piszę w próżnię

 

Nie wiem co daje do zrozumienia Lilith,ale tak, piszesz tylko po to żeby pisać. W tym wątku widać ogrom frustracji i przywoływanie bogów, nie wiadomo po co,oni ci raczej nie pomogą w twoich żalach...


  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych