Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Meteopatia

meteopatia żarówki

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 tmig

tmig

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 29 styczeń 2018 - 16:41

Witam

 

Mam niezwykle ważne pytanie prośbę, którą kieruję do wszystkich cierpiących na tzw., meteopatię czyli złe samopoczucie, które ma podłoże w zmianach pogody.

Zaobserwowałem, że u mnie takie złe samopoczucie występuje wyłącznie przy braku słońca.

Dowiedziałem się, że są żarówki imitujące światło słoneczne, ale l nie znam szczegółów.

Czy ktokolwiek z was używa takich żarówek i stwierdza wyraźną poprawę w samopoczucie, jeśli chodzi o dolegliwości związane z meteopatią?

Jeśli tak to proszę takie osoby o podanie konkretnych parametrów takich żarówek, czyli jakiej są firmy, barwę światła, moc itd.

Radziłem się oczywiście lekarzy w tym temacie ale nie dostałem jakiś pomocnych wskazówek.

Używam różnych leków ziołowych na meteopatie, ale wyniki są raczej słabe.


  • 0

#2 moro

moro

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 30 styczeń 2018 - 11:20

Wpisz sobie w Google "lampa antydepresyjna" to parametry i zdjęcia poda ci na talerzu. Ceny też, z tym że cena lampy antydepresyjnej potrafi przyprawić o depresję.
  • 0

#3 tmig

tmig

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 30 styczeń 2018 - 21:19

Wpisz sobie w Google "lampa antydepresyjna" to parametry i zdjęcia poda ci na talerzu. Ceny też, z tym że cena lampy antydepresyjnej potrafi przyprawić o depresję.

Dziękuję Ci za odpowiedź. Tak. Znam te lampy, ale ja nie mam kłopotów z depresja i nie sądzę by mi pomogły. Rzeczywiście ceny tych lamp są wysokie. Moje dolegliwości są innego typu wiec nie mam sensu bym próbował tych lamp.


  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: meteopatia, żarówki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych