Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Renta socjalna a zasiłek chorobowy.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 lukasz21

lukasz21

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 styczeń 2018 - 15:52

Witam. Posiadam rentę socjalną przyznaną na stałe i dodatkowo pracuje na 3/4 etatu. Umowę o pracę mam do 31.01.18. Czy jak zachoruje po rozwiązaniu umowy czyli 01.02.2018 to czy będzie mi przysługiwał zasiłek chorobowy. Proszę o odpowiedz albo jakieś dobre rady jak ogarnąć ten temat. Pozdrawiam 


  • 0

#2 Solin

Solin

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 26 styczeń 2018 - 18:27

Witam. Posiadam rentę socjalną przyznaną na stałe i dodatkowo pracuje na 3/4 etatu. Umowę o pracę mam do 31.01.18. Czy jak zachoruje po rozwiązaniu umowy czyli 01.02.2018 to czy będzie mi przysługiwał zasiłek chorobowy. Proszę o odpowiedz albo jakieś dobre rady jak ogarnąć ten temat. Pozdrawiam 

Po zachorowaniu po rozwiązaniu umowy o pracę żaden zasiłek chorobowy nie przysługuje. Zasiłek chorobowy wypłaca się osobie będącej w zatrudnieniu.


  • 0

#3 Wozkersik_XxX

Wozkersik_XxX

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 30 postów

Napisano 10 luty 2018 - 20:20

Witam

 

Tak będzie przysługiwał po spełnieniu pewnych warunków. A by było to możliwie  należy spełnić pewne warunki o którym więcej informacji można znaleźć w internecie m.in  tu: http://kadry.infor.p...trudnienia.html

 

I oczywiście jeśli mamy rentę socjalną ją również możemy w tym czasie pobierać, no chyba że coś się zmieniło, ale nie sadzę.

 

pozdrawiam


Użytkownik Wozkersik_XxX edytował ten post 10 luty 2018 - 20:32

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych