Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

Pomocy - MPD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Gość_AnonimkaZKosmosu_*

Gość_AnonimkaZKosmosu_*
  • Gość

Napisano 06 styczeń 2018 - 10:47

Moja postac to diplegia spastyczna.Od dziecka miałam problemy z równowagą.Nie miałam w życiu ani jednej padaczki.Moi rodzice pochodza z małej miejscowości 10 tys mieszkańców , a jedyne co miałam od nich to WYPASIONY komputer bo mam chrzestnego informatyka.Kochałam gry komputerowe i anime

Próbowałam nauczyć sie chodzić samodzielnie.W domu poruszam się sama , ale do dnia dzisiejszego najwygodniejszym sposobem poruszania się jest dla mnie o dziwo "chodzenie za rękę".Chodze także przy chodziku i jeżdżę na wózku

Mama zaprowadzała mnie i odbierała ze szkoły.Chodzi o to , że mam powyżej 18 lat i chcę mieć prawo jazdy oraz to , że z powodu mojej niepełnosprawności nie mam klucza od domu i bardzo kiepsko chodzę.

Koleżanki przychodziły do mnie sporadycznie do domu.Czy jeżeli teraz po ukończeniu liceum(nie było ono integracyjne - miałam tam chodzik)

W podstawówce i gimnazjum mieliśmy wyznaczone jedno pomieszczenie(salę lekcyjną) i nie wychodziłam na przerwy.

Taka sytuacja zdarza się bardzo rzadko.Tata prowadził mnie do szkoły.Wracałam o godz 13 , odrabiałam lekcje , oglądałam seriale/anime i szłam spać.W weekendy wyjeżdżałam do centrum handlowego

 

Byłam dzieckiem bez spektrum autyzmu

Miałam jedną operację u doktora Jóźwiaka , ale kiepsko to wyszło.

Gdy idę z herbatą rozlewam ją na podłogę

Z powodu tego , że kocham anime mam płynny angielski

Mój mózg jest lingwistyczny.

Na dworze jako dziewczynka bawiłam się z dziewczynkami , ale mama trzymała mnie za rękę.Z kulami kiepsko , z chodzikiem lepiej.

To były kiepskie zabawy

Większość życia spędziłam przed komputerem.Nie wywołuje on u mnie padaczki.

Jestem dziewczyną i mam nietypowe zainteresowania : manga , anime , gry komputerowe

 

Taka sytuacja , że nie szłam do domu tylko odbierał mnie ze szkoły aż do liceum.


Użytkownik AnonimkaZKosmosu edytował ten post 06 styczeń 2018 - 14:28

  • -3


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych