Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Rejestrator do samochodu

rejestrator kamera

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Aribeth

Aribeth

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 152 postów

Napisano 09 marzec 2017 - 21:56

Ostatnio popsuł mi się rejestrator samochodowy. Czy możecie polecić mi jakiś konkretny model który miałby rozsądny stosunek jakości do ceny? Górna granica cenowa to 400 złotych. Jeżeli umieściłam to w niewłaściwym dziale, to proszę moderatorów o przeniesienie tematu.
  • 0

#2 Trybik

Trybik

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 656 postów

Napisano 10 marzec 2017 - 09:30

Rozumiem, że chodzi o popularną kamerkę samochodową ? A co miałeś do tej pory ? Ja mam model Xblitz sprzed paru lat, zapewne dużo lepsza od tych marketowych za 50-70 zł ale też jakoś nie powala funkcjonalnością, lubi robić niespodzianki.


  • 0

... największym wrogiem wolnego człowieka jest system ...


#3 Aribeth

Aribeth

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 152 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 22:15

Miałam właśnie taką marketową za kilkadziesiąt złotych. Przestała działać, więc teraz chciałabym kupić jakiś trochę lepszy sprzęt, bardziej niezawodny i rejestrujący obraz w lepszej jakości niż Manta za 50 zł.


  • 0

#4 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 12 marzec 2017 - 16:00

Ja mam model Xblitz sprzed paru lat, lubi robić niespodzianki.

 

Czy to wśród nich jest to, że kamera ma okresowe kłopoty z balansem bieli, potrafi zgubić ustawienia?

 

Wedle rankingu sklepu internetowego Morele aktualnie numerem 1 jest Navitel R600 - mieści się w planowanym budżecie. Na razie, opinie ma pozytywne. Na YouTubie masz filmiki z testów tego urządzenia.


  • 0

#5 Baphomet

Baphomet

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 12 marzec 2017 - 23:37

MIO MiVue C320 lub MIO MiVue 608.

Nie ufałbym sklepowym rankingom. Te rankingi, układa sklep, któremu zależy na pozbyciu się określonego towaru, dlatego według mnie tego typu rankingi nie są nawet w najmniejszym stopniu obiektywne.


  • 0
Odpłać ciosem za cios, pogardą za pogardę, przekleństwem za przekleństwo - mając w tym swój spory udział! Oko za oko, ząb za ząb, zawsze po czterokroć, po stokroć! Stań się Postrachem dla swojego przeciwnika i jeżeli wejdzie ci w drogę posiądzie dodatkową mądrość, aby przemyśleć swoje posunięcie.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych