Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

15 lat minęło ...

Ipon Jubileusz

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 kuba

kuba

Narrator

• Super Moderator
  • 1788 postów

Napisano 28 styczeń 2024 - 17:53

​Ja tęsknie za osobami, których już nie ma z nami. Ta lista zdecydowanie za szybko się powiększa :(

Niestety...

• 0

Są rzeczy na niebie i ziemi, o których nie śniło się filozofom, a większość z nich jest w Polsce...   Piotr Bałtroczyk.

Dlaczego Państwo ma nas w nosie i vice versa? :dodgy:

#22 marder

marder

evil admin

• Administrator
  • 3603 postów

Napisano 29 styczeń 2024 - 17:29

Cieszmy się, że nas na tej liście nie ma. A jak już się na niej znajdziemy, to najwyżej zrobimy zlocik po  tamtej stronie :cool:

• 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.

#23 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

Orator

• Super Moderator
  • 6307 postów

Napisano 12 czerwiec 2024 - 12:32

Witajcie :)

No i pykło mi dojrzałe 18 lat z Wami. Nie wiem kiedy to zleciało. Właśnie sobie uświadomiłam, jaka ja jestem dużo dorosła ;) Tylko nie stara, wypraszam sobie. A, tak już poważnie, bo teraz to się cały czas śmiałam, najbardziej dziękuję za te nasze zloty, znajomości i przyjaźnie. To jest wielka biała księga zapisana pięknymi momentami, wydarzeniami i wspomnieniami. Nie byłoby tego wszystkiego, gdyby nie Wy i to, że chce Wam się jeszcze chcieć. Tylko tak mogliśmy się spotkać, dzięki temu właśnie i takiej możliwości, która była nam dana.

Dziękuję też za moją rodzinę, to jest to "coś", za co zawsze będę dziękować. Moja rodzina jest moim dopełnieniem, scaliła mnie w jedną i silną całość. Mężu, dzięki za to, że mnie wyłowiłeś w gąszczu randkowym na tym portalu, hihi. Nasz córka Julka jest kolejnym Iponkowym dzieckiem, które rośnie i dojrzewa na waszych oczach. Dzięki temu, że poznała ten mój świat Iponu, stała się bardziej otwarta, wrażliwa i ciekawa świata. Ta wrażliwość jest czasami zbyt duża, ale lepiej duża niż żadna. Żyje tak jak chciałam i mam wszystko, co chciałam mieć w życiu.

Na początku tej drogi nic nie było łatwe. Błądziłam i wątpiłam, ale najważniejsze to, to że nie przestałam iść do przodu. Użytkowniku, który to czytasz, pamiętaj - nigdy nie przestawaj marzyć i chcieć oddychać, choćby Ci nie wiem, jak podcinali skrzydła. Mówili, że się nie uda i nie da rady. Nie wierz w to, idź i rób swoje. Idź, tą drogą, którą chcesz, tylko idź. Nie pozwól sobie odebrać najmniejszego centymetra powierzchni własnej. 

Na koniec muszę to napisać, bo nie byłabym sobą. Marysiu na zawsze pozostaniesz w moim serce. :heart: Dziękuję Tobie i Wszystkim, tak po prostu i od serca...

Przy okazji pozdrawiam Wszystkich, którzy rzadko tu zaglądają. Nie wymienię wszystkich z nicku, mało realne. Lucynko, pamiętam o Tobie  :heart: 

Miłego dnia! :)

• 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

#24 BAR32

BAR32

Sufler

• Moderator
  • 356 postów

Napisano 15 czerwiec 2024 - 14:18

Jestem za :) za zlotami po tamtej stronie też :D 

• 0
"...oto słyszę jak w popiół przemieniam się i kruszę,i coraz mniejszy ciałem wierzę we własną duszę.."
/K.K.Baczyński/

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Ipon, Jubileusz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych