Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Faworyzowane ogłoszenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Trybik

Trybik

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 655 postów

Napisano 29 styczeń 2017 - 15:33

Jak to się dzieje, że pewne ogłoszenia np. sprzedaży są albo faworyzowane albo puszczane w taki sposób, że nie mają szans na pojawienie się na stronie głównej w rubryce z ogłoszeniami.

Przykład - http://www.ipon.pl/o...dno&jakie=19341

 

to ogłoszenie regularnie się pojawia na pierwszej stronie Iponu, czyli pewnie ktoś je np. co tydzień usuwa i na nowo zamieszcza, by na nowo pojawić się na głównej stronie Iponu.

 

Z kolei moje ogłoszenie Poduszka przeciwodleżynowa plastry miodu Supracor honeycomb

chyba ani razu nie pojawiło się na pierwszej stronie. Robiłem nawet próby, usuwałem je i zamieszczałem zaraz, by się przekonać, czy wskoczy na pierwszą stronę - nie ma takiej opcji, zaraz po autoryzacji nie było śladu po ogłoszeniu na pierwszej stronie.

 

Czy ktoś mi to wyjaśni i mnie przekona, że wszystkie ogłoszenia są jednakowo traktowane ?


  • 0

... największym wrogiem wolnego człowieka jest system ...


#2 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3573 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 29 styczeń 2017 - 18:02

Czy ktoś mi to wyjaśni i mnie przekona, że wszystkie ogłoszenia są jednakowo traktowane ?

 

Nie wiem czy ten argument Cię przekona, ale co mi tam, spróbuję :cool:

Panel służący do zarządzania ogłoszeniami jest skrajnie prymitywny i po prostu nie pozwala adminowi sprawić żeby jakieś konkretne ogłoszenie wyświetlało się "na wierzchu". Jeśli chcesz, mogę Ci podrzucić screenshoty (jeśli obiecasz że nie będziesz się śmiał) :hehe:


  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#3 Trybik

Trybik

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 655 postów

Napisano 29 styczeń 2017 - 18:15

Czyli mam rozumieć, że kolejność ogłoszeń na wierzchu jest czysto przypadkowa ? Najświeższe dopiero co zaakceptowane przez admina ogłoszenie wcale nie musi się znaleźć na pierwszej stronie ? To wyjątkowego farta ma ta osoba, której ogłoszenie podałem za przykład. No dobra, pozostaje mieć nadzieję, że jak ktoś czegoś szuka,to wchodzi głębiej w ogłoszenia i przegląda.


  • 0

... największym wrogiem wolnego człowieka jest system ...


#4 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3573 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 29 styczeń 2017 - 19:01

Dni obecnie funkcjonującego skryptu ogłoszeń są policzone. Mamy już zakupiony nowy skrypt ogłoszeń, o wiele bardziej zaawansowany, który będzie także umożliwiał wyróżnianie poszczególnych ogłoszeń (na różne sposoby).

Jeżeli chodzi o dostępność takiego wyróżnienia dla użytkowników, będzie to rozwiązane w prosty, ale moim zdaniem sprawiedliwy sposób: aktywność na portalu (zalogowanie się raz na dobę, dodanie newsa, dodanie artykułu w prawie etc.) będzie nagradzana pewną ilością punktów (których nie będzie można kupić za pieniądze). Wyróżnienie ogłoszenia będzie kosztowało pewną ilość punktów. W ten sposób premiowani będą aktywni użytkownicy.


  • 3

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych