Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Niepełnosprawny podrywa dziewczyny - filmik eksperyment

dziewczyny Miłość randka podryw seks

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 darnok94

darnok94

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 24 postów

Napisano 13 grudzień 2016 - 09:48

Eksperyment społeczny

Czy osoba na wózku będzie mieć problem z poderwaniem zdrowej dziewczyny:

https://www.youtube....h?v=HXQabBx1jdU

 

Ja mam akurat hemiplegie i powiem Wam, że może nie wyskakuję z takimi tekstami, ale i tak dostaję kosza.


  • 0

#2 Ziutek777

Ziutek777

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 79 postów

Napisano 13 grudzień 2016 - 10:23

Tytuł tematu: " Niepełnosprawny porywa dziewczyny-filmik eksperyment "...brak jednej małej literki a jak zmienia się znacznie :)


  • 0

#3 darnok94

darnok94

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 24 postów

Napisano 13 grudzień 2016 - 10:26

Wie ktoś jak poprawić tytuł :D ? Jeśli użytkownik nie może edytować, to bardzo proszę administrację :D


  • 0

#4 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 13 grudzień 2016 - 10:30

Wie ktoś jak poprawić tytuł :D ? Jeśli użytkownik nie może edytować, to bardzo proszę administrację :D

 

Mówisz i masz. Rzeczywiście tytuł początkowo bardzo mnie zmylił :D Niezły bajer całościowo ;)


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#5 Valeska

Valeska

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 376 postów

Napisano 14 grudzień 2016 - 01:11

Na szczęście uraz rdzenia miałem na tyle nisko, że porażone mam tylko nogi, jeśli rozumiecie o co mi chodzi... ;)

 

Ja rozumiem, bo miałam kiedyś okazję poznać faceta, który miał ten uraz trochę wyżej i było delikatnie mówiąc "po ptakach". Ale on akurat narzekał że od kiedy znalazł się na wózku to kobiety omijają go szerokim łukiem. Mnie też zadziwiłeś mówiąc że masz lepsze rwanie niż kiedyś. Sama jestem niepełnosprawna a moja przypadłość należy do chorób rzadkich, ale na pewno nie dodawała mi ona powodzenia, wręcz przeciwnie. Ale jeżeli Tobie się udaje to można powiedzieć oby tak dalej.


Użytkownik Valeska edytował ten post 14 grudzień 2016 - 20:18

  • 0

#6 darnok94

darnok94

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 24 postów

Napisano 14 grudzień 2016 - 12:14

Ja mam odmienne doświadczenia. Odkąd siedzę na wózku, mam lepsze rwanie niż kiedy chodziłem. Ta moja "inność" działa na panienki w ten sposób że chcą spróbować czegoś odmiennego. Na szczęście uraz rdzenia miałem na tyle nisko, że porażone mam tylko nogi, jeśli rozumiecie o co mi chodzi... ;)

Jestem zaskoczony, zazwyczaj niesprawność odstrasza potencjalne partnerki ;) Tak trzymaj ;)


  • 0

#7 kar27

kar27

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 346 postów

Napisano 15 grudzień 2016 - 07:52

Witam,

Przeważnie osoba na wózku lub o kulach nie ma za bardzo szans na podryw ładnej zdrowej atrakcyjnej dziewczyny.


  • 0
karol

#8 Gość_Maciek1986_*

Gość_Maciek1986_*
  • Gość

Napisano 15 grudzień 2016 - 16:22

sluchajcie ja jestem chodzacy w aparacie ortopedycznym ale byl czas jak mi sie zepsul ze jezdzilem na wozku i ja podrywam i mam zdrowe kobiety. same zdrowe. czesto z niejedna uprawialem seks na pierwszym spotkaniu i ze zdrowabylem 6 lat w zwiazku w tym 4 lata wspolnego mieszkania. ja codziennie podrywam jakas swiezynke. i naprawde ladne zdrowe kobiety podrywam. nie wierzycie? moge podeslac linki z facebooka moich bylych. pozdrawiam.


  • 0

#9 Gość_Quisser_*

Gość_Quisser_*
  • Gość

Napisano 19 grudzień 2016 - 00:08

Eksperyment społeczny

Czy osoba na wózku będzie mieć problem z poderwaniem zdrowej dziewczyny:

Ja mam akurat hemiplegie i powiem Wam, że może nie wyskakuję z takimi tekstami, ale i tak dostaję kosza.

 

Myślę, że idzie tutaj o kilka kwestii:

 

1) Nieznajome z ulicy - i w dodatku na bezczelne teksty - ma szansę poderwać tylko naprawdę atrakcyjny, charyzmatyczny facet bez widocznych defektów. Nawet przeciętniak będzie miał z tym problem, nie mówiąc już o widocznie niepełnosprawnym.

2) Podryw poprzez zaczepianie generalnie jest trudny i to nawet w miejscach teoretycznie do tego przeznaczonych, jak kluby czy knajpy, nie mówiąc już o ulicy gdzie każdy spieszy za swoimi sprawami.

3) Najlepszy sposób na skuteczny podryw to mozolne budowanie relacji - przebywanie w towarzystwie danej osoby na co dzień; wspólna praca, sąsiedztwo, wspólny kościół, uprawianie tego samego hobby, zapraszanie na posiłki, wyjścia do teatrów czy kin. Dodać do tego trzeba, że i w takich warunkach przez kobietę cały czas dokonywana jest mniej lub bardziej świadoma selekcja. bilans zysków i strat, za sprawą którego niepełnosprawny choćby na rzęsach stanął i tak może ostatecznie trafić do przegródki przyjaciel, podobnie jak niejeden zdrowy adorator. Nie ma żadnych gwarancji, że włożony wysiłek ostatecznie się opłaci.

 

Ja mam odmienne doświadczenia. Odkąd siedzę na wózku, mam lepsze rwanie niż kiedy chodziłem. Ta moja "inność" działa na panienki w ten sposób że chcą spróbować czegoś odmiennego.

 

Z całym szacunkiem, ale niepełnosprawność ma to do siebie, że prędzej ograbi z poczucia męskości/kobiecości niżeli przyciągnie swoją erotycznością. Istnieje wąski margines fetyszystów których przyciągają wózki inwalidzkie czy amputowane kończyny, ale to prawdziwa nisza w społeczeństwie, ułamki ułamków setnych procentów, jak mniemam. I prędzej zostanie się trafionym meteorytem niżeli na nich trafi.

 

Witam,

Przeważnie osoba na wózku lub o kulach nie ma za bardzo szans na podryw ładnej zdrowej atrakcyjnej dziewczyny.

 

To prawda. I nie dotyczy to wyłącznie wózka. Każda widoczna niepełnosprawność, to istotny minus jeśli idzie o atrakcyjność. Niepełnosprawny to w domyśle otoczenia mentalne dziecko...i nie mówię tu wyłącznie o odbiorze osób upośledzonych. Tak to po prostu działa, że większość uczuć jakie budzi osoba z widocznym defektem, związana jest albo ze współczuciem, albo z pragnieniem niesienia pomocy czy pociechy. Kobieta w konfrontacji z niepełnosprawnym facetem prędzej uruchomi względem niego zasoby matczynych uczuć, niżeli pożądanie i kokietowanie.

 

Kobiety szukają facetów przystojnych i zaradnych ( co nierzadko oznacza: majętnych) - atrakcyjnych genetycznie i nie zdradzających objawów chorób, które potencjalnie mogłyby zagrozić potomstwu. Faceci również mają swoje oczekiwania względem potencjalnych partnerek i podobnie jak kobiety nie są gotowi z nich zrezygnować ( lub rezygnują niechętnie), nawet jeśli sami nie są symetrycznie atrakcyjni jak babki których pragną.

 

Rzadko potrafimy dać od siebie tyle, ile pragniemy od innych. Jeszcze rzadziej udaje nam się przejawiać rozsądne oczekiwania względem życia, uwzględniające nasze ograniczenia. Taki już ludzki los.


Użytkownik Quisser edytował ten post 19 grudzień 2016 - 01:11

  • 0

#10 Cleon

Cleon

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 28 postów

Napisano 21 grudzień 2016 - 19:20

Z całym szacunkiem, ale niepełnosprawność ma to do siebie, że prędzej ograbi z poczucia męskości/kobiecości niżeli przyciągnie swoją erotycznością. Istnieje wąski margines fetyszystów których przyciągają wózki inwalidzkie czy amputowane kończyny, ale to prawdziwa nisza w społeczeństwie, ułamki ułamków setnych procentów, jak mniemam. I prędzej zostanie się trafionym meteorytem niżeli na nich trafi.

W pełni się z Tobą zgadzam. Jest rzeczą absolutnie niemożliwą, aby wszystkie kobiety z którymi, nazwijmy to, zawarłem znajomość, miały fetysz niepełnosprawności. Być może fakt, że stałem się niepełnosprawny, sprawił że mój sposób bycia, moje zachowanie zmieniły się w sposób czyniący mnie bardziej atrakcyjnym dla kobiet? Bo siedząc na wózku na pewno nie jestem bardziej atrakcyjny fizycznie.

 

Myślę, że skoro skutki zmiany jaka zaszła we mnie są pozytywne, powinienem raczej korzystać z okazji niż doszukiwać się przyczyny i przyjąć to z uniesionym ...czołem :cool:


  • 1
Prezerwatywy noszę w jednej kieszeni plecaka ze śrubokrętem, zapasową baterią, zestawem plastrów, latarką i planem miasta. Wtedy dziewczyna odnosi wrażenie, że jestem przygotowany na każdą sytuację, a nie że od początku planowałem ją przelecieć.

#11 Valeska

Valeska

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 376 postów

Napisano 28 grudzień 2016 - 01:28

nie wierzycie? moge podeslac linki z facebooka moich bylych. pozdrawiam.

 

Nie wiem, czy to elegancko udostępniać czyiś profil wszem i wobec tylko dlatego by udowodnić jakieś tam swoje racje. A poza tym to że masz z nimi zdjęcia wcale nie jest dowodem na bycie w związku.

 

Rzadko potrafimy dać od siebie tyle, ile pragniemy od innych.

 

Prawda, bo każdy wchodząc w nowy związek chce sobie polepszyć życie (chociaż mało kto się do tego przyzna), a nie jeszcze bardziej je komplikować

 

.

Niepełnosprawny to w domyśle otoczenia mentalne dziecko...i nie mówię tu wyłącznie o odbiorze osób upośledzonych.

 

Też się z tym spotkałam, wielu zdrowym wydaje się że niepełnosprawny nie ma pojęcia o sprawach erotycznych, towarzyskich...itp.. bo pewnie nigdy niczego takiego nie przeżył, dlatego jest mentalnie i emocjonalnie zacofany.


  • 1

#12 darnok94

darnok94

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 24 postów

Napisano 29 grudzień 2016 - 20:39

Ja myślę, że byłoby idealnie gdyby jakiś facet podrywał połowę dziewczyn na wózku, a połowę bez, jako zdrowy. Wtedy by było porównanie, no i przydałoby się zmienić niektóre teksty :) ten o grochówce najlepszy :D


  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dziewczyny, Miłość, randka, podryw, seks

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych