Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Reklama


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Hani1986

Hani1986

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 grudzień 2016 - 20:10

Kiedy weszłam dziś na portal, wyświetlił mi się niezbyt ciekawy baner reklamowy. Była to reklama jakiegoś sklepu online z akcesoriami erotycznymi. Słuchajcie, ja rozumiem że musicie skądś wziąć pieniądze na utrzymanie portalu, ale czy tego typu reklama to nie jest przesada?
  • -1

#2 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3574 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 08 grudzień 2016 - 20:36

Jakby Ci to powiedzieć... Reklama, o której piszesz, to zapewne banner zewnętrznego systemu reklamowego, z którego korzystamy gdy akurat nie mamy bezpośredniego reklamodawcy.

Reklamy, które ten system wyświetla, są różne, bardzo różne. Najistotniejsze jest jednak to, że reklamy, które ten system wyświetla są spersonalizowane. Mocno upraszczając: wyświetlana reklama, jest dobierana przez system na podstawie zbieranych cookies w Twojej przeglądarce. Jeśli zatem chodziłaś po stronach sklepów z ciuchami, będzie Ci wyświetlać reklamy sklepów odzieżowych, itp.

Jeśli chcesz tego uniknąć, regularnie czyść pliki cookie lub korzystaj z trybu incognito w przeglądarce.


  • 2

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#3 Gość_marei_*

Gość_marei_*
  • Gość

Napisano 08 grudzień 2016 - 21:02

Od razu przypomniała mi się słynna afera wywołana przez redaktora Lisa  :hehe:


  • -1

#4 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 09 grudzień 2016 - 00:02

Ad vocem nr.2
Hani1986 jakim mieczem wojujesz.Od takiej reklamy giniesz... :hehe:


Użytkownik sucherro edytował ten post 09 grudzień 2016 - 00:30

  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych