Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

bezpieczne, dobre naczynia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 nerlu

nerlu

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 26 październik 2016 - 22:58

Czy uchwyty naczyń Philipiak nagrzewają się?Czy są bezpieczne? Z poprzednimi garnkami miałam problem, poparzyłam się.


  • 0

#2 Trybik

Trybik

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 655 postów

Napisano 27 październik 2016 - 10:11

Nie wypowiem się na temat tych naczyń, a zapewne chodzi o uchwyty ... moim zdaniem tak czy owak niezbędnym wyposażeniem kuchni powinny być rękawice ... przepłacanie za jakieś garnki, które niby nie parzą moim zdaniem jest bez sensu, trzeba nabrać nawyku korzystania z rękawic lub innych ochraniaczy na dłonie ...


  • 1

... największym wrogiem wolnego człowieka jest system ...


#3 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 27 październik 2016 - 11:13

Czy uchwyty naczyń Philipiak nagrzewają się?Czy są bezpieczne? Z poprzednimi garnkami miałam problem, poparzyłam się.

 

Większość uchwytów zastosowanych w naczyniach marki Philipiak zbudowana jest z tworzywa sztucznego, dlatego podczas gotowania czy smażenia nie nagrzewają się.
Produkty z kolekcji Philipiak I Disegno posiadają natomiast uchwyty stalowe, które mogą się lekko nagrzewać podczas długiego smażenia.
Na koniec - również tak, jak @Trybik jestem za stosowaniem rękawic, tak na wszelki wypadek, gdyby zadziało się coś niespodziewanego podczas gotowania. Pozdrawiam.


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych