Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Staże w Grecji i Włoszech

staż grecja wlochy praca wyjazd

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 ceiazon2016

ceiazon2016

  Widz

 • Użytkownik
 • Pip
 • 1 postów

Napisano 09 wrzesień 2016 - 08:49

Fundacja Aktywizacja  zaprasza  zmotywowane osoby, które chcą zdobyć doświadczenie zawodowe poza granicami kraju do udziału w projekcie JOB MOBILITY. Projekt skierowany jest do  osób z niepełnosprawnością, w wieku 18-35 lat, z województw mazowieckiego, lubelskiego, podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, opolskiego oraz śląskiego.  

 

Informacje na temat projektu oraz dokumenty rekrutacyjne można znaleźć na stronie: www.jobmobility.pl.

 

Projekt JOB MOBILITY realizowany jest przez Fundację Aktywizacja w partnerstwie z Fundacją RA i DO Międzynarodowe Centrum Wsparcia Młodzieży i Dorosłych oraz Fundacją CEMEA del Mezzogiorno i Fundacją Solidarity Tracks w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój 2014-2020, Oś priorytetowa IVInnowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa, Działanie 4.2 Programy Mobilności Ponadnarodowej.

 

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

 

Aby wziąć udział w rekrutacji należy wypełnić, podpisać dokumenty rekrutacyjne (zakładka Dokumenty), a następnie: odesłać je lub dostarczyć do odpowiedniego Centrum Aktywizacji i Edukacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych:

Rekrutację uczestników/-czek z:

– województwa mazowieckiego i lubelskiego prowadzi Centrum Edukacji i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych w Warszawie, ul. Narbutta 49/51, telefon: 22/565-48-79, e-mail: warszawa@idn.org.pl,

– województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego prowadzi Centrum Edukacji i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych w Białymstoku ul. Legionowa 28 lok. 601, telefon 85/679-26-65, e-mail: bialystok@idn.org.pl,

– województwa opolskiego i śląskiego prowadzi Centrum Edukacji i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych w Opolu, ul. Ozimska 25, telefon: 77/542-19-04, e-mail: opole@idn.org.pl.

Zainteresowane osoby prosimy o bezpośredni kontakt z odpowiednimi Centrami Edukacji
i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych.

 

Liczba Uczestników/Uczestniczek jest ograniczona. W przypadku zbyt dużej liczby chętnych, którzy przejdą pozytywnie etap rekrutacji formalnej oraz rozmowę z mentorką, wpływ na udział w projekcie może mieć kolejność zgłoszeń.

 


 • 0

#2 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

  Orator

 • Super Moderator
 • 6223 postów
 • Skąd:home

Napisano 09 wrzesień 2016 - 11:20

Przenoszę post do odpowiedniego działu.


 • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 
Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: staż, grecja, wlochy, praca, wyjazd

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych