Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Gdzie do sanatorium po udarze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Wozkersik_XxX

Wozkersik_XxX

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 30 postów

Napisano 26 lipiec 2016 - 21:25

Witam

 

Proszę o informacje jeżeli ktoś był lub ma znajomych, którzy byli w tego typu sanatorium dla osób po udarze, konkretnie prawostronnym, chodzi oczywiście o dalszą rehabilitacje usprawniającą i co tam jeszcze mogą takowe sanatoria zaoferować dla takiej osoby, która do tej pory  była praktycznie prawie dwa miesiące w szpitalu - najpierw oczywiście na oddziale udarowym, a następnie na rehabilitacyjnym i oczywiście poprawa jest już  zauważalna ale mogło by być jeszcze lepiej, bo niedowład jednak jeszcze pozostał w pewnym stopniu choć jest już samodzielna i medycy zalecili jej wyjazd do sanatorium tylko jeszcze nie podjęła decyzji gdzie -  aktualnie rozważa: Iwonicz Zdrój oraz Buzko Zdrój - czy ma cie jakieś doświadczenia z ośrodkami w  tych miejscowościach - specjalizujących się oczywiście w dalszym wyprowadzaniu z niesprawności fizycznej osób po udarze,  a może jakieś inne miejscowości najlepiej niezbyt oddalone od Podkarpacia ale oczywiście nie jest to warunek.

 

dzięki za informacje

 

pozdrawiam


Użytkownik Wozkersik_XxX edytował ten post 26 lipiec 2016 - 21:30

  • 0

#2 otik

otik

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 167 postów
  • Skąd:pyrlandia

Napisano 26 lipiec 2016 - 21:56

Nie wypowiem się na temat sanatorium po udarze bo nie korzystałam z nich . Kierowałam swoje kroki i nadal kieruje na oddziały rehabilitacyjne bo tam zawsze jest więcej ćwiczeń a nie tylko same zabiegi . W sanatoriach jest ich mniej i kierowałabym się raczej tym co oferują dla pacjenta. Proponuje przeszukać bazę sanatoryjną w okolicach , sporo informacji o tym co oferują można znaleźć w sieci , Swoją drogą jestem ciekawa relacji z paru tego typu instytucji bo sama o sanatorium myślę a najlepszą reklamą sanatorium są sami kuracjusze. ;)

 

To znalazłam :

 

http://www.sanatoria...udar_mozgu.html


Użytkownik otik edytował ten post 26 lipiec 2016 - 22:02

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych