Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

Ankieta - związki niepełnosprawnych

niepełnosprawni sprawni związki

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

Ankieta: Związki osób niepełnosprawnych (9 użytkowników oddało głos)

Jako osoba niepełnosprawna jestem/byłem/byłam w związku z

  1. Głosowano osobą niepełnosprawną/osobami niepełnosprawnymi ( ewentualną liczbę mnogą proszę doprecyzować w komentarzu). (2 głosów [22.22%])

    Procent z głosów: 22.22%

  2. Głosowano osobą pełnosprawną/osobami pełnosprawnymi ( ewentualną liczbę mnogą proszę doprecyzować w komentarzu). (3 głosów [33.33%])

    Procent z głosów: 33.33%

  3. zarówno osobą sprawną/osobami sprawnymi jak i osobą niepełnosprawną/osobami niepełnosprawnymi ( o doprecyzowanie proszę w komentarzu). (3 głosów [33.33%])

    Procent z głosów: 33.33%

  4. dotychczas w ogóle nie byłem/byłam w związku. (1 głosów [11.11%])

    Procent z głosów: 11.11%

Jakiej jesteś płci?

  1. Głosowano kobieta (3 głosów [33.33%])

    Procent z głosów: 33.33%

  2. Głosowano mężczyzna (6 głosów [66.67%])

    Procent z głosów: 66.67%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Gość_Quisser_*

Gość_Quisser_*
  • Gość

Napisano 30 kwiecień 2016 - 22:54

Chciałbym za pomocą niniejszej ankiety choć po części rozstrzygnąć problem który od pewnego czasu zaprząta mi głowę.

 

Mianowicie: jak to jest ze związkami osób niepełnosprawnych?

 

Krąży wokół tego wiele mitów i sprzecznych opinii, począwszy od tej, że ludzie niepełnosprawni generalnie są samotni, ewentualnie wiążą się wyłącznie we własnym gronie ( cokolwiek by to miało oznaczać); poprzez pogląd, że w większości przypadków wiążą się z osobami sprawnymi; kończąc na wizji, że wiążą się ze sprawnymi, ale jest to kwestia zależna od płci.

 

Ankieta nie ma charakteru akademickiego, przeprowadzam ją na użytek własny i forumowiczów. Jest robiona na szybko, więc nie wykluczam, że można było ją zbudować lepiej. Będę wdzięczny za wszystkie sugestie i zachęcam do wyrażania/doprecyzowywania własnych opinii/doświadczeń poprzez komentarze.


Użytkownik Quisser edytował ten post 01 maj 2016 - 00:28

  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: niepełnosprawni, sprawni, związki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych