Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Montaż oprzyrządowania do samochodów inwalidzkich.

samochód przystosowanie adaptacja

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 krzoci

krzoci

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 07 kwiecień 2016 - 11:25

Szanowni uczestnicy iponu-u

Z Panem Leszkiem Płysą właścicielem firmy "„Płysa Leszek. Montaż oprzyrządowania do samochodów inwalidzkich" z Będzina umówiłem się na adaptację fotelu pasażera w fordzie fiesta dla mojej niepełnosprawnej żony. Chcę zamontować mechanizm obrotowy fotela w celu ułatwienia żonie wsiadania i wysiadania do samochodu. W internecie nie umiem znaleźć referencji tej firmy. Czy ktoś z Państwa korzystał już z usług tej firmy a jeśli tak to jaką ma na jej temat opinię. Będę bardzo wdzięczny za informację.


  • 1

#2 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 07 kwiecień 2016 - 11:53

Ja przerabiałem w 2008 swój samochód w tej firmie. Przystosowywałem długość pedałów (sprzęgło, hamulec, gaz) oraz podnosiłem podłogę. Jestem bardzo zadowolony. Wszystko zostało przerobione szybko i w pełni profesjonalnie. Bardzo fajny właściciel, aż byłem mile zaskoczony.

Dwoje moich znajomych też przystosowywało swoje pojazdy w w/w firmie. Jeżdżą kilka lat i są usatysfakcjonowani.

 

Wcześniej przerabiałem swój pierwszy samochód w Bielsku "Autoinwalida". Tej firm to nie polecam. Właściciel gbur jakich mało i w dodatku robi chałturę. Myśli, że nadal ma monopol na dostosowywanie pojazdów jak przed laty.

 

Pozdrawiam i życzę wielu udanych podróży Panu oraz małżonce :)


Użytkownik kuba edytował ten post 07 kwiecień 2016 - 13:06
Poprawa odstępów

  • 2

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#3 krzoci

krzoci

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 09 kwiecień 2016 - 12:58

Serdeczne dzięki za opinię. Mam nadzieję, że również w moim przypadku będzie ona podobna do Pańskiej


  • 1



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: samochód, przystosowanie, adaptacja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych