Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Szukam konsultanta do dyplomu magisterskiego/ wzornictwo ASP

ASP DESIGN PROTEZA TRÓJMIASTO DYPLOM

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 micbilin

micbilin

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 listopad 2015 - 13:23

Witam,

Poszukuję osoby, która zgodzi się zostać konsultantem mojego projektu dyplomowego magisterskiego. Studiuję wzornictwo przemysłowe na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, na swój dyplom planuję zaprojektować protezę fragmentu kończyny górnej lub dolnej, zaznaczam od razu że ze względu na kierunek interesuje mnie bardziej strona wizualna, co nie zmienia faktu że aspekt funkcjonalny także musi zostać spełniony. Obrona dyplomu odbędzie się w czerwcu lub we wrześniu 2016 roku. Z uwagi na specyfikę projektu konsultant musi spełniać pewne wymagania:
1. Wiek od 18 do 30 lat
2. Zamieszkanie w Trójmieście, lub najbliższej okolicy(przez wzgląd na dostępność na spotkania)
3. Dostępność do końca trwania projektu, nie przez cały czas ale jeśli projekt ma się udać to w zależności od postępu kilka spotkań musi się odbyć
4. Osoba, która nie posiada fragmentu kończyny dolnej lub górnej. Pozwoli mi to na zrozumienie Twoich potrzeb i wymagań, także od strony wizualnej
5. Osoba musi mieć otwarty umysł i nie bać się, jestem przekonany że razem możemy osiągnąć wspaniały rezultat, którego w pojedynkę nie uda mi się stworzyć.

Przyznam szczerze, że mam jeszcze obawy z wynikiem projektu, nie zajmowałem się wcześniej tematem tak poważnym, lecz od dłuższego czasu interesuję się tematem protetyki, jestem osobą zdeterminowaną i ambitną, chciałbym też trochę zmienić nieodpowiedni sposób postrzegania osób z niepełnosprawnością. Jeśli wydaje Ci się, że możesz mi pomóc, proszę o kontakt mailowy
na adres micbilin@gmail.com

 


  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ASP, DESIGN, PROTEZA, TRÓJMIASTO, DYPLOM

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych