Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

O tym, jak marder został demonem :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3581 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 12 marzec 2004 - 01:02

Żeglując dziś po bezkresnych przestrzeniach internetu, natknąłem się na pewną stronę. W pierwszej chwili, przyprawiła mnie ona o atak śmiechu, później jednak, zacząłem się zastanawiać, czy nie znalazłem się nagle w średniowieczu... Zresztą, zobaczcie sami...
http://members.tripo.../page15600.html


"Najśmieszniejsze" jest to

* NASZE CIAŁA

- epilepsja i artretyzm jest demoniczny


Jestem więc demonem :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: wprawdzie rogów, kopyt, ogona jeszcze nie mam, ale wszystko przede mną :twisted: A mówi się, że żyjemy w XXI wieku... Jak jednak okazuje się, nie wszyscy... Swoją drogą, zastanawiałem się, czy nie umieścić tego posta w dziale "Na wesoło", jednak gdy poczytać to trochę, ten tekst przestaje być śmieszny, budzi raczej negatywne uczucia.
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#2 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1460 postów

Napisano 12 marzec 2004 - 19:49

To takie śmieszne, że aż straszne... Albo odworotnie... W każdym razie, wiem, że sie Tym nie przejąłeś :-D . Jak to mówią głupota ludzka nie zna granic...
  • 0

#3 Dolores

Dolores

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 126 postów

Napisano 13 marzec 2004 - 04:09

Pozostawię to bez komentarza...
A swoją drogą Marderku, nawet jak przybędzie Ci kilka nowych części ;) ciała jak np. różki czy kopytka,
to jednak nadal Iponki będą Cię kochały :D

Pozdrawiam:)
  • 0
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia...

#4 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 13 marzec 2004 - 11:04

E tam Marder - jestes tylko demonem :twisted: a ja odkryłem (potwierdzaja to objawy) , że siedzi we mnie sam Antychryst Tylko musze sie bardziej wczytać w stronke , bo nie moge jeszcze z cała pewnością stwierdzić w jaki sposób sie dostał :twisted: Zaniedbałem badanie duchów i prosze - już Antychryst sie wcisnął ...
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#5 mlekovitka

mlekovitka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 235 postów

Napisano 14 marzec 2004 - 11:12

hm jezeli przypuszczenia liwki sa sluszne i reumatyzm jest jedna z odmian altretyzmu...to ja tez jestem diabelkiem(chociaz bez ogonka) :twisted: atak a propos to slyszalam kiedys ze w TVN w programie Niedowiary mowiono ze ggdy diabel zejdzie na ziemie bedzie koniec swiata!Wiec wnioski nasowaja sie same...kurde troche szkoda dopiero weszlismy do unni ...a tu juz koniec swiata :D chociaz moze to i lepiej :twisted: W karzdym badz razie ja dzis obejze se "EGZORCYSTE" :evil: Pa... :P
  • 0
hmm ...ja tu bylam,na czatku i forum"grzeszylam"...az ..w koncu sie zmylam..16.01.2005r ;D

#6 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 14 marzec 2004 - 12:40

Pozostawię to bez komentarza...
A swoją drogą Marderku, nawet jak przybędzie Ci kilka nowych części ;) ciała jak np. różki czy kopytka,
to jednak nadal Iponki będą Cię kochały :D

Pozdrawiam:)


Podpisuję się wszystkim odnóżami owada w sprawie Marderkowych kopyt i innych, pod wypowiedzią Dolores :D :D :D

Pozdrawiam wszystkie iponki a szczególnie Dolores :-P
  • 0

#7 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 14 marzec 2004 - 15:21

Cierpiąca na epilepsję dziewczyna uczęszczała wiernie na chrześcijańskie koło młodzieżowe. I oto matka z niewiedzy kazała zamówić jej chorobę. Epilepsja zniknęła. Od czasu zamówienia dziewczyna nie znajdowała już schronienia w Słowie Bożym. Naturalnie pastor zwrócił na to uwagę. Pastor odwiedził tę rodzinę i zapytał jaki jest powód tego, że córka nie pojawia się. Sprawa wyszła na światło dzienne. Po wyjaśnieniu uleczona dziewczyna oddała amulet, który ku jej przerażeniu zawierał w sobie zapis oddania diabłu. Zarówno matka jak i córka pokutowały z tego. Obie przyszły znów pod Słowo Boże. Mogły znów czytać Biblię i modlić się. Epilepsja pojawiła się jednak na nowo.

Stronek o działaniu diabełka jest duzo ;) Mnie na tej stronce najbardziej rozbawiło historia jak to diabełek zadziałał jako dermatolog i kosmetyczka zarazem ... i ta puenta - " lepiej z brodawkami do nieba niż bez nich do piekła."

http://www.tsaba.cnd...koch/abc_c.html
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#8 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3581 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 16 marzec 2004 - 00:22

Cierpiąca na epilepsję dziewczyna uczęszczała wiernie na chrześcijańskie koło młodzieżowe. I oto matka z niewiedzy kazała zamówić jej chorobę. Epilepsja zniknęła. Od czasu zamówienia dziewczyna nie znajdowała już schronienia w Słowie Bożym. Naturalnie pastor zwrócił na to uwagę. Pastor odwiedził tę rodzinę i zapytał jaki jest powód tego, że córka nie pojawia się. Sprawa wyszła na światło dzienne. Po wyjaśnieniu uleczona dziewczyna oddała amulet, który ku jej przerażeniu zawierał w sobie zapis oddania diabłu. Zarówno matka jak i córka pokutowały z tego. Obie przyszły znów pod Słowo Boże. Mogły znów czytać Biblię i modlić się. Epilepsja pojawiła się jednak na nowo.

Tego typu opowiastek z morałem, pełno - i to nie tylko w sieci :D Swoją drogą, czy zauważyłeś, jak bardzo sztampowe są te opowiadania? Zmieniają się jedynie osoby, miejsce akcji, i sposób opętania. Koniec jest zawsze taki sam: happy end, zło zostaje pokonane a dobro triumfuje... :twisted:
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#9 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1460 postów

Napisano 16 marzec 2004 - 11:54

Epilepsja jest chorobą nie złem :!: :!: I pomyśleć, że mamy XXl w....
Zatrzymajcie świat ja wysiadam... :(
  • 0

#10 JacentyK

JacentyK

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 315 postów

Napisano 17 marzec 2004 - 11:29

Epilepsja jest chorobą nie złem :!: :!: I pomyśleć, że mamy XXl w....
Zatrzymajcie świat ja wysiadam... :(

Nie tak szybko - a swoja drogą - to ja już wiem co mnie natchnęlo aby na czacie witać Marderka słowami "Boluś moja mordo kochana" - no cóż będę tak dalej :P
  • 0
Jacek Kruszniewski ( JacentyK vel stary_smok :) )

"Serce rozważne szuka mądrości, usta niemądrych sycą się głupotą."
(Prz 15:14)

#11 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 17 marzec 2004 - 16:50

Nie na darmo mowi sie , ze diabeł jest najlepszym przyjacielem kościoła W koncu pozwala kościołowi zarabiać od 2000 lat :D Co prawda do przeszlosci naleza dyskusje teologow na temat - ile diabłów mieści sie na główce od szpilki ...ale no własnie - w katechezie z 1986 (!!!) roku Jana Pawłą II zostaje wskrzeszony mit (rodem ze średniowiecza) o róznych formach oddziaływania diabelskiego - a stad juz naprawde niedaleko do diabelskiego pochodzenia np. burz czy chorób
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#12 Pinky

Pinky

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 02 kwiecień 2004 - 05:18

Mardi jestem zawiedziony ze nie umiescili tam gier RPG jako przykladow Zniewolenia Demonicznego wszak to szatanski wynalazek a zwlaszcza AD&D (Advanced Dungeons & Dragons ). Pamietam doskonale film chrzesciansko edukacyjny w TV polskiej gdzie usmiechniety nastolatek wyrzucal podreczniki do tej wspanialej gry na smietnik. Cholercia rzucilbym sie lbem na dol do tego smietnika wygrzebywac je. Nie chce sie zle wypowiadac o religi jako takiej ale co poniektorzy troszke przesadzaja z ta gorliwoscia ktora jak wiadomo jest gorsza od nazizmu. Niedawno Nilf napisal posta o oskarzeniu o czary. No coz Lublin szczyci sie ze ostatni proces o czary zostal rostrzygniety na korzysc oskarzonej kobiety. Podobno swiadkiem na tym procesie byl sam szatan na dowod czego na zamku Lubelskim stoi stol z wypalonym przez niego podpisem, czyli sladem dloni ktora polozyl na aktach sprawy przepalajac sie przez nie. Lublin to wogle czartowski grod czego wiele dowodow mozna ujrzec do dzis. Ostatni Pokutujacy (znany wariat lubelski poruszajacy sie w worze pokutnym) powiedzial mi w tajemnicy ze to miasto jest skazane niczym Sodoma i Gomora. Jednak zdarzaja sie i cuda w tym miescie grzechow, sam bylem swiadkiem. Kiedys przylapal nas na wagarach katacheta, akurat pilismy wode z butelek, pod jego dotknieciem woda zamienila sie w wino ! Drugim cudem byla aureola nad obrazem Matki Boskiej wystawionej w oknie jednej chalup w okolicznej wsi. Cala wies zebrala sie podziwiac owo cudowne objawienie. Niestety moj kolega najwidoczniej Zniewolony Demonicznie koniecznie chcial obejrzec ten cud z bliska i zepsul zjawisko obwieszczajac na pelen glos calemu zgromadzeniu ze to tzw blik na szybie powstaly z powodu skazy na niej. Do dzis pamietam z drzeniem lydek nasza ewakuacje z tamtej wsi i moja modlitwe o niespadniecie lancucha z roweru.
Z piekielnego grodu Lublina pozdrawia was swoim demonicznym chihotem lord piekieł Pinky

Ps. Zaswiadczam ze wszystkie powyzsze historie wydarzyly sie naprawde i zapraszam na dyskusje do slawetnej najstarszej Lubelskiej kawiarni Czarcia Łapa na Diabelska Wzetke i filizanke Szatana.
  • 0
Nie nauczono mnie paciorka, nigdy nie byłem u spowiedzi.
Więc od czupryny do rozporka, niejeden diabeł we mnie siedzi.

#13 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3581 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 02 kwiecień 2004 - 14:54

Osobnik znany nam jako Pinky, wystrugał co następuje:

Mardi jestem zawiedziony ze nie umiescili tam gier RPG jako przykladow Zniewolenia Demonicznego wszak to szatanski wynalazek a zwlaszcza AD&D (Advanced Dungeons & Dragons ). Pamietam doskonale film chrzesciansko edukacyjny w TV polskiej gdzie usmiechniety nastolatek wyrzucal podreczniki do tej wspanialej gry na smietnik.


Widzę tylko jedno wytłumaczenie dla takiego czynu. Ten nastolatek grał w Dark Sun lub Birthright, a przekonawszy się o wyższości Dragonlance, powyrzucał stare podręczniki :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych