Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Zapytanie odnośnie pomocy

pomoc mieszkanie gotówka zarobek

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 serek56

serek56

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 18 październik 2015 - 13:45

Witam jestem w zwiazku narazie nieformalnym (chłopak-dziewczyna).

Ale na powaznie mysle o naszej przyszlości i chciał bym zamieszkać z moja dziewczyną w wynajętym mieszkaniu.

Pracuję na 3 zmiany jako operator CNC mój zarobek to 2200zł, moja dziewczyna posiada jedynie rente w wysokości 640zł.

Z samym wynajeciem pieniężnie bysmy podołali oraz z opłatami i wyzywieniem lecz pojawia sie problem w kwestii nastepujacej.

Moja dziewczyna nie może zostawać sama na 8 godzin w domu, powiedzmy szczeze w ogóle nie moze zostawac sama. gdyz miewa zachwiania równowagi oraz ataki padaczki.Ataki od 2 lat nie wystepowaly ale trzeba je brać pod uwage.Wiec jak widac sama zostac nie moze.

Koszta wynajmu opiekunki to mniej wiecej 1500zł miesięcznie liczac że zostawała by na 8 godzin dziennie, na okres mojego pobytu w pracy.

jak widac nie stać mnie na opiekunke. to tez kieruje do was zapytanie w kwestii nastepującej czy istnieje jakas opieka przyznawana od państwa albo jakaś stała pomoc pieniężna.

Z góry dziekuje za odpowiedz.

Życze wszystkim miłego dnia.


  • 0

#2 piotr79

piotr79

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 268 postów

Napisano 18 październik 2015 - 14:01

Z takim pytaniem to powinieneś się zwrócić do MOPS-u. A czy Twoja dziewczyna przyjmuje leki na padaczkę?


  • 0

#3 serek56

serek56

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 11 listopad 2015 - 20:39

Tak przyjmuje leki na padaczke. Nie miała już ataków od wielu lat.


  • 0

#4 piotr79

piotr79

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 268 postów

Napisano 11 listopad 2015 - 23:12

Nie bardzo rozumiem waszą sytuacje, bo sam mam zachwianą równowagę i jeszcze parę innych chorób, ale nie wszystkie choroby są takie same.Zgłoś się do MOPS wiem że oni udzielają opieki domowej, tylko nie wiem na jakich zasadach i ile to kosztuje.Ale jak pójdziesz to Ci wszystko wyjaśnią. Pozdrawiam


  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pomoc, mieszkanie, gotówka, zarobek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych