Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Podnośnik transportowo-kąpielowy

podnośnik niepełnosprawni mieszkanie wanna łóżko

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Krzysztoff1970

Krzysztoff1970

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 lipiec 2015 - 14:17

Witam,
 
Poszukuję podnośnika dla brata. W internecie jest mnóstwo firm i podnośników, ale bardzo mało opinii użytkowników.
 
Brat porusza się na wózku inwalidzkim, mieszkanie jest małe, ok 40m2. Problem pojawia się przy kąpieli, opiekunka zajmująca się nim nie podniesie go z wózka  i nie wsadzi do wanny. W związku z  tym szukam podnosnika, ktory pomoże przy transporcie z wózka do wanny, a takze z wózka do łóżka. 
 
Proszę o Wasze opinię.
 
Pozdrawiam, 
 
Krzysztof.

  • 0

#2 katte73

katte73

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 96 postów

Napisano 28 lipiec 2015 - 21:12

Do małych pomieszczeń sprawdzi się mini podnośnik Atlas S - warunek waga do 90 kg - prosty w obsłudze i można go złożyć. Na razie używamy go do samochodu, ale też testowaliśmy w mieszkaniu. Najlepiej zamówić pokaz i sprawdzić przydatność - zawsze tak robimy jak kupujemy sprzęt. 


  • 1

#3 ola1903

ola1903

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 03 sierpień 2015 - 11:08

Moja znajoma miała ten sam problem, tylko, że jej mieszkanie jest jeszcze mniejsze;/ Ciężko było znaleźć coś odpowiedniego dla niej szczególnie do łazienki gdzie tego miejsca jest bardzo mało...  Z tego co mi mówiła, jej opiekunka znalazła podnośnik ścienny dość mały, idealny do jej pomieszczenia,chyba firmy Levicare. Wg mnie jak chcesz taki podnośnik zamówić to ktoś od nich przyjedzie do ciebie za darmo,  najpierw przymierzy, sprawdzi czy jest odpowiedni i dopiero potem zmontuje.


  • 1

#4 wenika

wenika

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 wrzesień 2016 - 11:18

My w domu korzystamy z podnośnika sufitowego od Lifts4U i sprawdza się bardzo dobrze. Szyny są podwieszone na suficie, więc podnośnik nie zajmuje miejsca w pokoju i łatwo się z niego korzysta. Warto sprawdzić, nam naprawdę ułatwił wiele zadań.


  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: podnośnik, niepełnosprawni, mieszkanie, wanna, łóżko

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych