Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

wózek Panthera S2

Panthera S2

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 iponka

iponka

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 9 postów
  • Skąd:DolnyŚląsk

Napisano 19 lipiec 2015 - 20:02

Witam, nie wiem czy dobrze umieszczę moje zapytanie - jeśli nie będę wdzięczna za przeniesienie do odpowiedniego tematu... :rumieniec:

 

Jakieś 3 miesiące temu zakupiliśmy wózek aktywny Panthera S2 i mamy z nim pewien problem, a mianowicie - wyginają się w nim szprychy, odkształcają się - dostaliśmy odpowiedź od sprzedawcy, że to niby normalne  trzeba je co jakiś czas naciągnąć, wcześniej mąż jeździł przez 10 lat na wózku z GTMu (nie znam nazwy modelu), ale nic takiego się nie działo...

 

Czy ktoś może ma jakieś doświadczenia odnośnie wygięć szprych? :s

 

A może ktoś porusza się na Pantherze S2 i podzieli się swoimi odczuciami i doświadczeniem za co będę bardzo wdzięczna bo w obecnej chwili nie wiem co możemy zrobić z tym tematem dalej...

 

Z góry dziękuję za każdą odpowiedź  :)


  • 0

#2 wolandxx

wolandxx

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 44 postów

Napisano 14 wrzesień 2015 - 17:35

Jeżdżę od kilku lat na s2. Problemem dużo poważniejszym mogą być pękające ramy. Słyszałem o kilku takich przypadkach, mi również się przytrafiło. Udało się zespawać i już tak dwa lata. Ze szprychami nie miałem problemu. Naciągnąć i tyle. Jeśli obawiamy się robić to samemu, to od ręki zrobią to w jakimś serwicie rowerowym. Generalnie wózek bardzo wygodny dla tetra. Używam ,,po domu'', na zewnatrz coś lżejszego ( X ).


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych