Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Zapytanie jak pomóc

pomoc padaczka atetoza porażenie mózgowe

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 serek56

serek56

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 03 czerwiec 2015 - 22:23

Witam pojawiłem się na tej stronie, gdyż potrzebowałbym pomocy, dokładniej to rady jak postępować, jak pomóc.

Moja dziewczyna ma porażenie mózgowe niewrodzone, lecz poprzez błąd lekarski.

Przy tym porażeniu posiada również padaczkę lecz od 14 lat nie miała ataków oraz atetozę.

Lecz sytuacja się niestety zmieniła, ostatnio ma problemy rodzinne i dużo stresu i kilka dni temu pojawił się lekki atak padaczki prawostronny noga i ręka, a potem omamy wizualne, przewidzenia, uczucie przebywania w pomieszczeniu z osobą trzecią. Moje pytanie jest następujące.

Niestety sytuacji rodzinnej nie naprawię-chodzi o rozwód rodziców, lecz chciałbym jej w jakikolwiek sposób pomóc przynajmniej by nie doświadczała tych przewidzeń, bo to ja bardzo męczy.

Jakieś tam leki przeciwpadaczkowe bierze lecz chciał bym się dowiedzieć, czy ja mogę jej w jakiś sposób pomóc nie wiem nie mam pojęcia, jakieś leki dodatkowe czy jakieś ćwiczenia albo coś nie znam się na tym lecz chce jej pomóc. Jakiekolwiek sugestie mile widziane. Z góry, dziękuję za pomoc.


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 04 czerwiec 2015 - 12:58
poprawiono błędy.

  • 0

#2 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 04 czerwiec 2015 - 13:04

Jakieś tam leki przeciwpadaczkowe bierze, lecz chciał bym się dowiedzieć, czy ja mogę jej w jakiś sposób pomóc nie wiem nie mam pojęcia, jakieś leki dodatkowe czy jakieś ćwiczenia albo coś nie znam się na tym lecz chce jej pomóc. Jakiekolwiek sugestie mile widziane. Z góry, dziękuję za pomoc.

 

Z takimi problemami zdrowotnymi to radziłabym się udać do Jej lekarza prowadzącego. Tylko lekarz, mający odpowiednią wiedzę i doświadczenie, tudzież dobry specjalista może Wam pomóc. Tobie pozostaje wspierać i towarzyszyć swojej dziewczynie w tych zmaganiach. Niczego na własną rękę bym nie robiła, bo łatwo wtedy zaszkodzić, zamiast pomóc. Powodzenia :)


  • 2

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 




Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pomoc, padaczka, atetoza, porażenie mózgowe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych