Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Czy leki przeciwdepresyjne przy MPD są bezpieczne?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bella20

Bella20

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 07 kwiecień 2015 - 12:54

Tuż przed świętami miałam wizytę prywatną u neurologa który stwierdził u mnie silną nerwicę i zespół lęku napadowego przepisał mi leki no i bardzo boję się je brać bo poprzedni lekarz też neurolog przepisał mi paroksetynę czyli paroximor i miałam chyba wszystkie objawy nieporządane które zaczeły się pojawiać godzinę po zażyciu pierwszej dawki i przez kolejne kilka dni się nasilały więc byłam zmuszona odstawić lek  teraz mam zażywać efectin w kapsułkach no i znowu mam obawy tymbardziej że jeden chłopak na innym forum napisał że ten lek wywoluje podobno stwardnienie zanikowe boczne a to także choroba neurologiczna tak jak mpd tylko gorsza lekarz powiedział mi że ja muszę zarzywać ten lek i zapewnił mnie że napewno wyprowadzi mnie z tego stanu a także że lek ten jest najlepszy na tego typu schorzenia i mam być dobrej myśli tyle że ja się boję że się uzależnię i będe musiała brać je już do końca życia bo nerwica się jeszcze bardziej pogłębi z lękami borykam się  już 10 lat i pomimo że z nimi walczę one się pogłębiają i jest coraz gorzej martwię się bo tak wiele osób pisze że z nerwicy nie da się wyleczyć i że leki przeciwdepresyjne tylko ją utrwalają i jak się zacznie je brać to końca nie ma proszę o radę no i chcę wiedzieć czy one nie szkodzą na mózg
.

Czy ktoś z was brał lek Efectin? i czy komuś pomógł ? no i przedewszystkim czy wyleczył z nerwicy całkowicie?


  • 0

#2 Gość_Catherine1995_*

Gość_Catherine1995_*
  • Gość

Napisano 28 maj 2016 - 19:51

A nie przepisuje Ci gościu na wyrost??

Mi nikt nic nie przepisał, nie wiem. Może jestem normalna.


  • 0

#3 Budrys

Budrys

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 42 postów
  • Skąd:Zalesie

Napisano 30 maj 2016 - 22:07

Może jestem normalna.

 

taaa...

Pomijam już kwestie odkopu górniczego.


  • 0

Bez Twojego pozwolenia nikt nie może sprawić, że poczujesz się gorszy.



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych