Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Ustka sprawdzony ośrodek.Pilne!

turnus

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 wagamama

wagamama

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 22 marzec 2015 - 12:37

Czy może ktoś polecić ośrodek nad morzem w Ustce na turnus rehabilitacyjny.

Chciałabym pojechać z synem niepełnosprawnym ale żeby ośrodek był blisko morza. Co sądzicie o ORW Pomorze, wydaje się że jest blisko do plaży, jak warunki. Zależy mi głownie na tym żeby było dobre wyżywienie (diety bo syn jest alergikiem i na diecie bezglutenowej). Drugi ośrodek o którym myślę to Lawendowa Przystań. Proszę o pomoc, nie znam ośrodków w Ustce, piszą że jest 800 m do plaży a jak dzwonię to okazuje się że 1,5 km a syn ma problem z poruszaniem się.


  • 0

#2 Roger

Roger

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 57 postów

Napisano 22 marzec 2015 - 21:13

Ośrodek Radość w Ustce. Blisko morza przy promenadzie nadmorskiej od budynku ok 25 m, przystosowany dla osób niepełnosprawnych lecz zabiegi w odległości ok 200 m.oraz bezpłatny parking na terenie tegoż ośrodka.
Stołówka na miejscu a co do diet to nie pamiętam dokładnie czy była też bezglutenowa ale można zapytać telefonicznie. Organizatorem turnusów rehabilitacyjnych w tym ośrodku jest Uzdrowiska Ustka. Pokój najlepiej wybrać od strony południowej bo na północ to tylko korony drzew się widzi i jeśli jest chłodno to w tamtejszych północnych pokojach jest po prostu zimno. A poza tym to kwestia gustu jednym pasuje to a innym co innego w każdym razie będę tam w połowie czerwca tego roku i termin mam już zarezerwowany.
  • 0

#3 Teodor

Teodor

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 24 marzec 2015 - 11:20

"Radość" jest blisko morza - kilkadziesiąt metrów.

Jednak ten ośrodek nie jest kompletnie przystosowany dla osób mniej sprawnych. Winda jest maleńka, nie zmieści się w niej nawet średniej wielkości wózek.


  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: turnus

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych