Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Ośrodek Bałtyk Mrzeżyno czy Dorwit Dźwirzyno?

turnus

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 wagamama

wagamama

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 06 marzec 2015 - 10:52

Witam

Pomóżcie, który ośrodek wybrać na turnus rehabilitacyjny dla dziecka lat 11 i siebie (opiekun). Oglądałam na stronie obydwa czytałam opinie i nie wiem.. Trudno zdecydować, zależy mi żeby było czysto dobre jedzenie i jakieś atrakcje dla dzieci np boisko żeby można było pograć w piłkę itp. Jeżeli chodzi o miejscowości to w Dźwirzynie byłam w ubiegłym roku parę dni w kwaterze prywatnej. Ogólnie miejscowość trochę ciasna, ale piękna, czysta plaża, jest centrum sportu i rekreacji  gdzie można pograć w mini golfa tenisa ziemnego, skate-park, place zabaw (aż 3) dla każdej grupy wiekowej, i amfiteatr gdzie co jakiś czas coś się dzieje. Nie byłam natomiast w Mrzeżynie, ale czytałam opinie w internecie że jest podobnie, że plaża równie czysta, jest basen (w razie niepogody). O ośrodkach nie wiem, Dorwit widziałam z zewnątrz jak byłam w Dźwirzynie. Bałtyk lepiej prezentuje się w internecie i była tam znajoma i podobało jej się. Głównie wybrałam te ośrodki ze względu na cenę. Jakieś zabiegi to tylko na drogi oddechowe i syn ma w orzeczeniu schorzenia neurologiczne (ADHD) ale nie stać mnie na turnus dla dzieci z ADHD bo taki kosztuje, więc szukam taniej. Dobrze było by żeby ośrodek oferował jakieś wycieczki bo nigdy nie byliśmy np w Kołobrzegu. Czytałam że w Mrzeżynie jest dużo ładniejszy port i jakaś hala sportowa, ale czy podobna do tej w Dźwirzynie to nie wiem. Pomóżcie! Muszę zdecydować się do poniedziałku 09.03.


  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: turnus

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych