Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Wybity ząb - jaki koszt wstawienia


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ecer

ecer

    Milczek

  • Zbanowany
  • PipPipPip
  • 24 postów

Napisano 05 luty 2015 - 09:02

Miałem niefortunny upadek i wyibłem sobie zęba - najgorsze jest to, że to ten górny siekacz ;/

Wyglądam więc jak jakiś huligan. Jaki może być koszt wstawienia implantu zębowego? Piszę z Krakowa.


  • 0

#2 Tomek 72

Tomek 72

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 71 postów
  • Skąd:Wielkopolska

Napisano 05 luty 2015 - 14:30

Miałem niefortunny upadek i wyibłem sobie zęba - najgorsze jest to, że to ten górny siekacz ;/

Wyglądam więc jak jakiś huligan. Jaki może być koszt wstawienia implantu zębowego? Piszę z Krakowa.

Od  3000 zł  w górę ale możesz zadzwonić do przychodni dentystycznej i zapytać . NFZ nie refunduje implantów .


Użytkownik Tomek 72 edytował ten post 05 luty 2015 - 14:33

  • 0

#3 Unika

Unika

    Statysta

  • Zbanowany
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 05 luty 2015 - 17:13

Nie zazdroszczę . Sama miałam podobną sytuację, z tym że u mnie było jeszcze gorzej ponieważ miałam wybitą jedynkę. Masz wybór : albo korona porcelanowa albo implant chociaż jeśli masz pieniądze to implant będzie lepszym rozwiązaniem. Praktycznie zastępuje Twój stary ząb i nie można go odróżnić od reszty Twoich naturalnych.

Sama wstawiałam go tutaj http://www.klinikaimplantologii.pl/ - klinika znajduje się w Krakowie na Miłkowskiego. Aktualnie jest to najlepsza klinika implantologiczna w Krakowie ale polecam zapisać się wcześniej ponieważ jest to dość popularne miejsce. 


  • 0

#4 dani

dani

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 322 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 09 luty 2015 - 23:06

Jeśli pozostała cześć zęba można go jeszcze odbudować. Ale to najlepiej oceni lekarz. Tutaj może być bardzo ważny czas. Jeśli miałeś dodatkowe ubezpieczenie spróbuj się zorientować jakie są możliwości pokrycia kosztów. Pozdrawiam


Użytkownik dani edytował ten post 09 luty 2015 - 23:08

  • 0
"Warto, warto żyć" -Tuwim Julian


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych