Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Padaczka-publikacja naukowa

padaczka samoleczenie diagnoza jakość życia epilepsy

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 elwmed

elwmed

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 24 grudzień 2014 - 22:14

Witam!

 

Wraz z moją Panią Promotor prowadzimy działalność naukową na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i zajmujemy się publikowaniem prac dotyczących osób chorych na padaczkę, analizując to pod różnymi kątami.

 

Zbieram materiały do pracy licencjackiej+magisterskiej+artykułów naukowych. Wbrew pozorom ankieta nie jest super-długa :)

 

Sama choruję na epi, więc jestem jedną z ankietowanych :)

 

Zapraszam do wypełnienia. Chętnie odpowiem również na wszystkie pytania.

 

http://www.ankietka....a-padaczka.html

 


  • 0

#2 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3580 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 25 grudzień 2014 - 08:41

Ankieta wymaga poprawki. W pytaniu nr 41, dotyczącym przechowywania ulotek po lekach, jeżeli nie odpowie się twierdząco, skrypt ankiety traktuje pytanie jako opuszczone i żąda uzupełnienia odpowiedzi - screenshot. Pomijając fakt że odstrasza to ludzi od wypełniania ankiety (mnie na pewno nie będzie się chciało wypełniać jej ponownie) to jeszcze wypacza nadesłane wyniki ankiet.


  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#3 elwmed

elwmed

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 25 grudzień 2014 - 14:15

Ankieta wymaga poprawki. W pytaniu nr 41, dotyczącym przechowywania ulotek po lekach, jeżeli nie odpowie się twierdząco, skrypt ankiety traktuje pytanie jako opuszczone i żąda uzupełnienia odpowiedzi - screenshot. Pomijając fakt że odstrasza to ludzi od wypełniania ankiety (mnie na pewno nie będzie się chciało wypełniać jej ponownie) to jeszcze wypacza nadesłane wyniki ankiet.

@evil admin: Dziękuję bardzo za uwagę-niesamowicie to cenię! :) Pytanie jest już poprawione, mam nadzieję, że teraz wszystko będzie już OK. Chętnie przyjmę inne dodatkowe porady. Pozdrawiam i wesołych świąt!


Użytkownik elwmed edytował ten post 25 grudzień 2014 - 14:16

  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: padaczka, samoleczenie, diagnoza, jakość życia, epilepsy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych