Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Śmiać się, czy płakać?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 zdzisek

zdzisek

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 05 grudzień 2014 - 12:12

- Było mi ciepło na sercu, zwłaszcza kiedy prezydent Barack Obama powitał wszystkich słowami "Dzień dobry" - powiedział PAP ambasador RP w Waszyngtonie Ryszard Schnepf, który przyleciał do Chicago.

 

- Prezydent Barack Obama odpowiedział żartobliwie, że "wszystkich interesów w tej chwili nie załatwimy", ale że jest z nami. Powiedział, że Warszawa wciąż jest w jego sercu po ostatniej wizycie i że Polska zawsze będzie miała wsparcie ze strony Ameryki - relacjonował rozmowę ambasador Schnepf.

 

Ciekawi mnie jakie to mamy interesy ze  Stanami Zjednoczonymi 


  • 0

#2 outsider

outsider

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 21 postów

Napisano 23 styczeń 2015 - 13:40

Ciekawi mnie jakie to mamy interesy ze  Stanami Zjednoczonymi 
analne... włazimy im w tyłek by zawsze mieli nas w dupie. 
  • 3

#3 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3574 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 24 styczeń 2015 - 18:08

Ciekawi mnie jakie to mamy interesy ze Stanami Zjednoczonymi

Jak to jakie? Robimy im laskę, ekhem... pardon moi... łaskę :hehe: :hehe:

 

A tak prawdę mówiąc, to już niestety nie żart; to polskie "elity" wchodzą wielkiemu bratu w tyłek chętniej i głębiej niż tak opluwani dziś komuniści za czasów PRL. Jedyna różnica to taka że teraz wielki brat rezyduje nad Potomakiem a nie nad rzeką Moskwą.


  • 1

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#4 zdzisek

zdzisek

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 10 luty 2015 - 13:29

Przyznam się że nie Jestem  dobry  w Logice , ale zastanawiają  Mnie  słowa pewnego Polityka który chce Pożyczyć  100 mln Euro

Ukrainie , jak  można  pompować  tyle  kasy w Kraj  ogarnięty  Wojną .


  • -3

#5 thraikill

thraikill

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 192 postów

Napisano 10 luty 2015 - 17:22

Przyznam się że nie Jestem dobry w Logice


W ortografii najwyraźniej też nie. Poducz się trochę na temat stosowania dużych liter w zdaniu.
Chyba będzie tu pasować obrazek użyty przez Mardera:

rNCuvqn.jpg


  • 2

#6 zdzisek

zdzisek

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 23 maj 2015 - 12:57

The dictator is coming'

 


  • 0

#7 Gość_Voyteck_*

Gość_Voyteck_*
  • Gość

Napisano 24 maj 2015 - 17:33

Widzę temat wyczerpany, więc podciągne dwa filmiki pod ogólne stwierdzenie: "Śmiać się, czy płakać?".

 

Planowane postarzanie produktu:

Choroby na sprzedaż:


Użytkownik Voyteck edytował ten post 24 maj 2015 - 17:39

  • 1

#8 zdzisek

zdzisek

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 17 czerwiec 2015 - 08:55

Nielegalne nagrania nie będą dowodami w sądzie, nawet jeśli będą dotyczyły najcięższych przestępstw
Ciekawe dlaczego właśnie teraz zmienia sie Prawo w tej Sprawie ? , Cyrk.


Rozdział 10, art. 220 ustęp 2 mówi:
„Ustawa budżetowa nie może przewidywać pokrywania deficytu budżetowego przez zaciąganie zobowiązania w centralnym banku państwa”.
Powyższy zapis mówi o zakazie finansowania deficytu budżetowego przez Narodowy Bank Polski (NBP)
A więc skąd mamy wziąść środki by pokryć deficyt budżetowy , musimy pożyczać pieniądze w formie obligacji, albo zaciągać kredyt w banku komercyjnym czy światowym na Procent.
 
 
 
bykom_stop.png

 

Jeszcze link, jak stosować duże litery: http://www.wiking.ed...k Polski&id=607

Popracuj trochę nad swoją ortografią, bo oczy pękają od tej Twojej "twórczości".

Admin


  • 0

#9 zdzisek

zdzisek

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 09 lipiec 2015 - 20:05

The International Visitor Leadership  szkoli przyszłych  liderów  politycznych w  zaprzyjaznionych krajach .

łatwo sprawdzić   kto z Polski brał udział w takich szkoleniach i nagle zostawał Premierem lub Prezydentem.


  • 0

#10 Valeska

Valeska

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 376 postów

Napisano 10 lipiec 2015 - 00:55

Popracuj trochę nad swoją ortografią, bo oczy pękają od tej Twojej "twórczości". Admin

 

Heh, ciekawe któremu adminowi aż tak bardzo pękają te biedne oczy i czy naprawdę powodem są niewiele znaczące błędy piszącego, czy może ciśnienie podnosi już samo bycie adminem. Jedyną jego "winą" chyba jest to że zacznie czasem wyraz z dużej litery w środku zdania, ale nie zmienia to faktu że wyraz ten jest napisany poprawnie. A przecież często na tym forum spotyka się ciekawszą "twórczość". Pozwolę sobie wrócić do wątku: "Czym jest i czym chcielibyście aby był dla was ipon?" w którym poruszyłam podobny problem pisząc:

 

Lecz nawet tu na iponie często widoczna jest dyskryminacja takich właśnie osób, chociażby przez wypowiedzi typu," jak piszesz", albo "czy kiedy kolwiek uczyłeś się ortografii?".

 

I pojawiły się komentarze:

 

Nikt tu nie dyskryminuje tych, którzy moją problemy z poprawną polszczyzną, więc po co te larum? Nie rozumiem

 

Teraz wiesz już po co.

 

Valeska czytam co tu wypisujesz i rozbawiłaś mnie na maxa, nie zauważyłam aby ktoś tu kogoś wyśmiewał tylko dlatego, że jest "niekumaty". Prawda jest taka, że gdyby osoba czuła się wyśmiewana to by tu nie pisała. Mam wrażenie, że robisz szum o zwyczajne NIC.

 

I czyżbym to ja robiła szum o zwyczajne Nic...


  • 2

#11 Gość_Voyteck_*

Gość_Voyteck_*
  • Gość

Napisano 10 lipiec 2015 - 09:19

Valeska: Nie jestes sama :), podpisuje się pod tym co napisałaś i dla pociechy dodam że sporo osób dostrzega ww. problemy.


  • 2

#12 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 10 lipiec 2015 - 10:32

Widzę, że ze swoja twórczością też popłynęłaś. Skoro tak, to nie ma sprawy. Małe sprostowanie i uściślenie faktów:

Heh, ciekawe któremu adminowi aż tak bardzo pękają te biedne oczy i czy naprawdę powodem są niewiele znaczące błędy piszącego, czy może ciśnienie podnosi już samo bycie adminem.

 

Przede wszystkim ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Zupełnie zbędna Ci jest ta wiedza. Argumenty natomiast są wiadome dla wszystkich użytkowników. Niezaprzeczalnym jest fakt, że wyrwałaś cytaty z kontekstu i zamieściłaś tylko cześć wypowiedzi z wątku wklejając je tutaj, co już robi zamęt. Ale nie ma dymu bez ognia, za nudno by było, prawda??!  :P

Na to wygląda, że lubisz "stare kotlety" i odświeżanie rzeczy kompletnie zbędnych. Poprawianie kogokolwiek nie jest złośliwością, "polowaniem" na kogoś, czy czymkolwiek innym, tylko niekiedy koniecznością. Nie jest to nagminne, ani wszechobecne, jedynie cząstkowe i zawsze z dopiskiem. Każdy z użytkowników ma coś takiego, jak "edytuj post", korzysta z tego wielu, (w tym śmiało Ty sama) i jakoś nie jest to żaden problemem. Czyli, co jednak można??! Ręce nie przyrosły do klawiatury i nie dzieje się krzywda. Wystarczą małe chęci. Czy to, aż tak wiele??!! Nie pod warunkiem, że się nie "marudzi" i robi swoje.

Nie zapominaj, że jak Cię widzą, tak Cię piszą i wypadałoby potraktować to poważnie. Wymaga tego dojrzałość i odpowiedzialność, a Admini w tym wypadku taką postawę prezentują sobą. I tak musi być, czy Ci się to podoba, czy też nie.

 

Na wszelki wypadek, ażeby wszystko było jasne - nikt nie jest Einsteinem i każdy popełnia błędy. Ale trzeba umieć odróżnić błędy niezamierzone od tych, które są objawem bądź niechlujstwa, niedbalstwa, czy też kompletnej ignorancji innych, których tu nie brak. Jeśli tego nie rozumiesz, to żadna "wielka twórczość", kogokolwiek teraz już nie pomoże. A ja osobiście nie zamierzam nikogo do niczego zmuszać, jedynie dać jasno do myślenia.


  • 2

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#13 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 10 lipiec 2015 - 14:57

I czyżbym to ja robiła szum o zwyczajne Nic...

 

Nie pierwszy i za pewnie nie ostatni raz to robisz...

Mam wrażenie że Ty chcesz powiedzieć, że przez to bo ktoś jest niepełnosprawny, ma dyslekcję, to może pisać bez znaczenia jak. Chyba to dobrze, że admini pilnują postów od strony też stylistycznej, bo jeśli by tego nie robili, to też by ktoś powiedział, że co to za forum nawet języka polskiego nie ma.

Mam problemy sam z tym, robię błędy jak chyba każdy. Tylko że ja w przeglądarce mam włączony słownik.

A swoją drogą, nasi admin to małe pikuś w porównaniu do adminów z innych forum. Tam to tego pilnują jeszcze dokładniej, i Nikt się o to ich nie czepia.


  • 1

#14 Gość_michalina_*

Gość_michalina_*
  • Gość

Napisano 10 lipiec 2015 - 16:17

:hehe:

Pisał kiedyś Norwid, nasz Trzeci Wieszcz:
Ponad wszystkie wasze uroki,
Ty! Poezjo i ty, Wymowo,
Jeden wiecznie będzie wysoki:
Odpowiednie dać rzeczy – słowo.


Ech @Valeska:
Opowiadając lub pisząc o zdarzeniach błahych, sprawach banalnych używamy nieraz słów wielkich i wzniosłych czy też za bardzo nacechowanych emocjonalnie, niemal rozgrzanych do czerwoności. Aleś się natrudziłaś... i po co to? Śmiać się czy płakać?

A może uhonorować:

 

d4b2dc53ea0f5201ad00c5cda7f0ee08.jpg


  • 0

#15 zielonooka30

zielonooka30

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 48 postów

Napisano 10 lipiec 2015 - 22:18

    Piękny medalik @michalino :D -ale swoją drogą, to skoro drodzy, wspaniali Admini to tacy językowi puryści-to ładniej i przyzwoiciej by było, gdybyście poprawiali czyjeś błędy, lub "potknięcia" na priv, a nie "miłosną czerwienią" podkreślali na forum---no chyba, że ktoś z Was w młodości miał marzenie, by być belfrem i dokopać komuś tak samo, jak dokopywała  (z rozkoszą w oczętach) początkująca nauczycielka. ;)

   Swoją drogą, znam wielu bezbłędnie piszących głupoty ludzi, oraz sporo mądrych dyslektyków, którzy (dość) często milczą (w sensie nie wypowiadają się pisemnie) tylko dlatego, bo ktoś tam im błędy kiedyś wytykał.

 

PS.Valeska -to specjalnie dla Ciebie z dedykacją od "V"

Voyteck jest cenzurowany przez adminów, a chciał napisać cytuje:

Valeska: Zgadzam się z Twoimi spostrzeżeniami i nie jestes sama :cool: - sporo osób widzi co się dzieje na forum. Dobrze że podejmujesz dyskusje na ww. tematy. Pozdrawiam V  ;)

PS z drugiej zaś strony strasznie regulaminem "4. Administrator oraz moderator są ostateczną instancją na forum i nie należy podważać ich decyzji dotyczących administrowania forum ani prowadzić do bezsensownej wymiany zdań próbując dojść swojej racji." to klasyczny przykład bezprawia rządów Platformy Obywatelskiej w naszym kraju  :hehe:


  • 3

Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się :)


#16 Valeska

Valeska

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 376 postów

Napisano 14 lipiec 2015 - 00:16

Aleś się natrudziłaś...
 

 

"Całkiem wtenczas", nie ma co. Może więc na początek uhonorować tym pięknym "orderem" samą siebie? :D

Ale wracając do sedna sprawy to nie trzeba było się bardzo natrudzić, żeby udowodnić Waszą dwulicowość, bo wątek chociaż z innego działu wcale nie należał do starych.

Opowiadając lub pisząc o zdarzeniach błahych, sprawach banalnych używamy nieraz słów wielkich i wzniosłych czy też za bardzo nacechowanych emocjonalnie, niemal rozgrzanych do czerwoności

 

Jak widać niektórym trudno dogodzić. Jedne słowa są z miejsca podkreślane bo błędne i niedoskonałe, inne wyśmiewane jako zbyt wielkie, nie wiadomo już jakim językiem tu pisać...

 

PS.Valeska -to specjalnie dla Ciebie z dedykacją od "V"

 

Z całego serca dziękuję :heart:


  • 1

#17 Gość_michalina_*

Gość_michalina_*
  • Gość

Napisano 14 lipiec 2015 - 18:38

Jak widać niektórym trudno dogodzić

 

I tą puentą bym podsumowała tę rozmowę o niczym.


Użytkownik michalina edytował ten post 14 lipiec 2015 - 18:40

  • 1

#18 Gość_VANPELIS_*

Gość_VANPELIS_*
  • Gość

Napisano 15 lipiec 2015 - 20:38

...się wtrącę za co już przepraszam. Myślę , że istotą tego sporu nie jest niemożność dogodzenia słowem każdemu uczestnikowi dyskusji a jedynie obopólna niechęć do obrania pozycji , z której to obydwie strony byłyby usatysfakcjonowane. Trochę zaszło seksizmem myślowym , ale to było zamierzone zamierzenie, by...wszystkim żyło się lepiej z uśmiechem na ustach :D


  • 3

#19 Al_Bundy

Al_Bundy

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 599 postów

Napisano 06 czerwiec 2018 - 11:17

u_lekarza_2015-03-24_09-14-54.jpg76681-szara-polska-rzeczywistosc.jpeg?itDzwoni-facet-do-publicznej-przychodni.jpKaraluch-w-szpitalu-kuku-pl.jpgVIP-w-szpitalu-kuku-pl.jpgDobre-rokowania-kuku-pl.jpg


Użytkownik Al_Bundy edytował ten post 06 czerwiec 2018 - 11:45

  • 0
Bóg dał z kalectwem pokusę nam - i głód,
By się związać w pokręconych sektę.
Partia Potworków! Rząd zatrutej krwi!
Ach, cóż za ulga - unormalnić skazy!
Nakaz szacunku, a nie gest odrazy,
Wystarczy - ja! ja! ja! - zmienić w - my!


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych