Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Cewnik Foleya, a stosunek płciowy

sex cewnik foley uraz rdzenia związek

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 immortal83

immortal83

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 listopad 2014 - 14:47

Mam 31 lat, urodziłem się z przepukliną oponowo-rdzeniową. W pierwszych tygodnia operowali mnie, przerywając rdzeń kręgowy. Jednak mój sprzęt działa - nie czuję nóg od kolan w dół.

Kilka lat temu, lekarz rodzinny zaproponował mi cewnik foleya, który wymieniam sobie sam co tydzień. Moje pytanie jest następujące, jak sobie radzić z takim sprzętem w łóżku. Jak mogę się cewnikować na czas stosunku, by foley nie był mi wtedy potrzebny i by nie nastąpiła niespodzianka przykra....

Nie mam nigdzie blisko żadnej poradni, więc postanowiłem spróbować tutaj. Buduję sobie nowy związek, partnerka jeszcze o tym nie wie, nie chciałbym jej wystraszyć, a jest kilka lat młodsza i ma swoje potrzeby. Być może szukam sobie sam problemu, bo mógłbym z nią porozmawiać, powiedzieć jak jest, jednak, chciałbym się pierw dowiedzieć jakie mam rozwiązania. 

Proszę uprzejmie o pomoc w rozwiązaniu mojego "problemu".


  • 0

#2 misshihi

misshihi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Skąd:Warszawa-Mokotów

Napisano 20 listopad 2014 - 00:02

Ups, kochany, jak z nią nie porozmawiasz i nie wyjaśniesz, w czym rzecz, to może sie okazać, że nasze porady bedą zupełnie nie na czasie...


  • 0

"W iskier krzesaniu żywem ,   materiał to rzecz główna. 
Trudno najtęższym krzesiwem 
iskry wydobyć z... substancji miękkiej i podatnej" .


#3 wojtek4

wojtek4

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 25 listopad 2014 - 14:48

Witaj Immortal83. Może nie jestem aż tak obeznany jeżeli chodzi o cewnik wewnętrzny foleya, też tutaj zaciągam pomoc w tym temacie, ale z tego co wiem i myślę jest możliwość odbywania normalnych stosunków seksualnych z partnerką, jeżeli oczywiście masz czucie jakieś w penisie to wielki plus.

A pewnie na czas stosunku można wyjąć cewnik, a po wykonanej robocie założyć nowy jeżeli możesz i potrafisz zrobić to sam, pozozstaje tylko po prostu raz spróbować, a poza tym przydało by się pewnie Twoją partnerkę wprowadzić w temat Twojej choroby, by też wiedziała czego się można spodziewać i jak wspólnie sobie pomagać by było Wam obu przyjemnie.

Z mojej strony tak na męski rozum tyle mogłem doradzić.

Pozdrawiam.


  • 1



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sex, cewnik, foley, uraz rdzenia, związek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych