Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Czy ktoś tam pracował?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#1 lord wodzu

lord wodzu

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 169 postów

Napisano 26 wrzesień 2014 - 00:06

Wymagania: aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności ( znaczny ) , silna motywacja do pracy, zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków ,umiejętność pracy pod presją czasu Obowiązki: wprowadzanie danych do systemu Oferujemy: Umowa o pracę ( praca w systemie dwu zmianowym 5-12 , 12-19 ) CV proszę wysyłać na adres: operatorWDpraca@wp.pl Ogłoszenie nadal jest aktualne.

 

Czy ktoś tam pracował i co to za pracodawca?


Użytkownik lord wodzu edytował ten post 26 wrzesień 2014 - 00:07

  • 0
A SŁOWO STAŁO SIĘ CZYNEM!

#2 lord wodzu

lord wodzu

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 169 postów

Napisano 27 wrzesień 2014 - 02:04

Tak więc ??????????


  • 0
A SŁOWO STAŁO SIĘ CZYNEM!

#3 lord wodzu

lord wodzu

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 169 postów

Napisano 27 wrzesień 2014 - 12:33

A czy ktoś tam składał CV ? Czy dzwonili do Was ??


  • 0
A SŁOWO STAŁO SIĘ CZYNEM!

#4 Krakuska_ona

Krakuska_ona

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 październik 2014 - 12:18

Ja tam składałam swoje CV ale do mnie się nie odezwali. Zanim wysłałam swoje CV poprosiłam aby przesłano mi informacje czym zajmuje się ta firma.

 

Otrzymałam od nich link:  http://www.krs-onlin...krs-904679.html

Próbowałam znaleźć stronę tej firmy ale mi się nie udało. Zastanowiło mnie też że konto mailowe jest założone na Wirtualnej Polsce, a nie na stronie firmowej, no ale skoro takowej nie ma, to firma wydaje się być podejrzana.


  • 0

#5 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 07 październik 2014 - 10:01

To jest nowa firma - ma niewiele ponad rok, więc może nie dorobili się jeszcze strony internetowej i firmowego konta pocztowego.

Prezesem jest Piotr Ignacy Talecki - ma 35 lat.

 

Działalność firmy wg PKD jest wpisana jako (73 i 74) reklama, badanie rynku i opinii publicznej oraz pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna.

 

Konto pocztowe pan prezes ma na gmailu.

 

Na razie brak opinii na temat firmy, więc warto być ostrożnym.


  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#6 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 07 październik 2014 - 10:33

Kiciu, można i tak podejść do tematu, jednakże założenie swej strony wraz z kontem pocztowym to koszt ok kilkudziesięciu zł rocznie, po wtóre sam widziałem to ogłoszenie już kilkanaście dni temu i treść jak sama pewnie przyznasz jest dość lakoniczna, nie jasna, także mnie także to od razu skłoniło do ostrożności.


  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#7 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 08 październik 2014 - 20:26

Trudno powiedzieć jakie są intencje firmy, ale biorąc pod uwagę zakres działalności, to niejeden przekręt jest możliwy - np. wypełnianie ankiet, rozsyłanie reklam i w związku z tym, wątpliwy zysk lub żaden.

 

Nie wiem czy ktokolwiek zajmuje się PR tej firmy, ale podejrzewam, że nikt, jeśli na prośbę o informacje n/t działalności firmy, zamiast napisać kilka słów (choćby jedno zdanie), wysyłają link do wpisu KRS i to do takiego, który przeciętnemu człowiekowi raczej niewiele mówi.

 

Ciekawe jest też to, że Pan Talecki na krs.online nie zamieszcza danych swoich "wspólników"... ale dociekliwy i tak znajdzie te informacje, na innej stronie ;)


  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#8 Trybik

Trybik

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 655 postów

Napisano 09 październik 2014 - 07:08

Prawda jest taka - z pracą jest ciężko, ale lepiej takie pseudofirmy omijać szerokim łukiem, bo można wdepnąć w niezłą minę udostępniając im swoje dane osobowe, bodaj zaciągnięcie kredytu w parabankach i temu podobnych wynalazkach.

Dane osobowe są niezbędne w procesie rekrutacji, ale jeśli firma w ogóle nie odpowiada na pytania potencjalnych pracowników, których niby to szukają, jeśli wg nich sam fakt zamieszczenia ogłoszenia i rzucenie na odczepnego linku do KRS w formie ochłapu to tylko świadczy jak to jest niepoważna firma.

Zatem lepiej i zdrowiej odpuścić sobie taką firemkę i każdą inną jej podobną, by nie obudzić się z ręką w nocniku.


  • 0

... największym wrogiem wolnego człowieka jest system ...


#9 katek28

katek28

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 30 grudzień 2014 - 14:13

Cześć,

Wcześniej ta firma poszukiwała osób do rzekomej pracy. Złożyłam swoje CV i się odezwali. Niby opisali co miałabym robić, ale najpierw musiałam wykonać wprowadzanie danych do programu  ( nie pamiętam, czy Excel czy Word) jak najszybciej potrafię, a potem miałam przesłać do tego Pana e-mailem.Głupie to było zadanie, bo było np. 1,2.3 itd.. i przy każdym jakieś dziwne literki.

 

Oczywiście od tamtego czasu nikt się nie odezwał...


  • 0

#10 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1412 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 30 grudzień 2014 - 15:46

katek28 Robiłam kiedyś to zadanie. Tabela jest z literkami bo tam nie chodzi o treść tylko o to aby jak najszybciej tą tabelkę odwzorować. W całym zadaniu chodzi o to aby pracodawca sprawdził jak szybko piszesz i czy rozumiesz co piszesz-myślę że to głupie nie jest.


Użytkownik kaska_zaborze edytował ten post 30 grudzień 2014 - 16:33

  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#11 katek28

katek28

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 11 luty 2015 - 18:41

katek28 Robiłam kiedyś to zadanie. Tabela jest z literkami bo tam nie chodzi o treść tylko o to aby jak najszybciej tą tabelkę odwzorować. W całym zadaniu chodzi o to aby pracodawca sprawdził jak szybko piszesz i czy rozumiesz co piszesz-myślę że to głupie nie jest.

Dokładnie Kasiu tak było. W pewnym sensie poczułam się troszkę oszukana, bowiem któryś z Panów mógł powiadomić, że np. się nie zakwalifikowałam. Mam rozumieć, że również brałaś w tym udział?:)


  • 0

#12 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1412 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 12 luty 2015 - 17:26

Dokładnie Kasiu tak było. W pewnym sensie poczułam się troszkę oszukana, bowiem któryś z Panów mógł powiadomić, że np. się nie zakwalifikowałam. Mam rozumieć, że również brałaś w tym udział? :)

Chyba jednak nie w tym samym zadaniu brałam udział bo ja zostałam poinformowana telefonicznie że byli ludzie,którzy wykonywali go dużo szybciej niż ja i niestety nie zostałam przyjęta do pracy ale z tego co piszesz katek28 to była to rzeczywiście taka sama forma zadania. Pozdrawiam.


  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#13 jmmm

jmmm

    Milczek

  • Zbanowany
  • PipPipPip
  • 20 postów

Napisano 16 luty 2015 - 07:46

Niestety jest to powszechna praktyka.


  • 0

#14 robo

robo

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 123 postów

Napisano 16 luty 2015 - 12:24

Paweł i co z tą Twoją robotą??


  • 0
Prawdziwym schronieniem dla człowieka jest drugi człowiek

#15 Alina25

Alina25

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 20 kwiecień 2015 - 17:01

Ludziska czy ktoś ma jakieś info o tym ogłoszeniu w sprawie pracy :
Poszukujemy pracownika na stanowisku operatora wprowadzana danych - praca zdalna w domu. Zakres obowiązków: wprowadzanie wskazanych informacji do wewnętrznego systemu, analizowanie zasobów Internetu Wymagania: biegła obsługa komputera, doskonała umiejętność korzystania z zasobów Internetu, zdolność analitycznego myślenia i szybkiego czytania, aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (tylko stopień znaczny) - warunek konieczny Oferujemy: pracę w młodym zespole, umowę o pracę, comiesięczne premie uznaniowe za dobrze wykonaną pracę. Praca od 5:00 do -12:00. CV proszę wysyłać na adres: rekrutacja.owd.ac@gmail.com Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. !!!Aplikacje bez przesłanych CV nie będą brane pod uwagę!!!

nigdzie o nich nic nie ma!!!!!!!!! proszę o pilny kontakt

Ludziska czy ktoś ma jakieś info o tym ogłoszeniu w sprawie pracy :

halo halo ????

Użytkownik marder edytował ten post 28 styczeń 2016 - 19:46

  • 0

#16 katek28

katek28

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 26 maj 2015 - 18:23

Tak, to była tabelka z literami.

 

Chyba jednak nie w tym samym zadaniu brałam udział bo ja zostałam poinformowana telefonicznie że byli ludzie,którzy wykonywali go dużo szybciej niż ja i niestety nie zostałam przyjęta do pracy ale z tego co piszesz katek28 to była to rzeczywiście taka sama forma zadania. Pozdrawiam

W moim przypadku, gdy zadzwoniłam do Pana, ustaliliśmy termin a'la sprawdzenia mnie. Więc terminem był drugi dzień, godzina, bodajże 10.00. Podał mi hasło do plików, które mi przesłał. Stwierdził, że są inni ludzie, którzy będą wykonywali w tym samym czasie. 

Najgorsze, że w ogóle nawet nie zadzwonili, a pisałam z zapytaniem. 

Trudno mi stwierdzić co to za firma. W zasadzie pierwszy raz miałam do czynienia z taką firmą;)

Kasiu, to i tak chwała im za to, że w ogóle raczyli się odezwać;)


  • 0

#17 sylwia21serce

sylwia21serce

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 11 sierpień 2015 - 16:23

hey wszystkim, a czy ktoś zna firme huscon ? czy ktos pracował w tej firmie? w zasadzie to z danych kontaktowych mam tylko mejla huscon01@gmail.com. pozdrawiam


  • 0

#18 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3573 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 11 sierpień 2015 - 17:28

hey wszystkim, a czy ktoś zna firme huscon ? czy ktos pracował w tej firmie? w zasadzie to z danych kontaktowych mam tylko mejla huscon01@gmail.com. pozdrawiam


W takim razie odpuść sobie. Skoro za wszystkie dane służy darmowe konto pocztowe na gmailu, to cała sprawa pachnie przekrętem.
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#19 bronco

bronco

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 11 sierpień 2015 - 23:48

Witam, odezwała sie do Ciebie sylwia21serce do Ciebie ta firma huscon?

Pozdrawiam


  • 0
Żyj tak byś niczego nie żałował...

#20 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 12 sierpień 2015 - 09:08

W firmie Huscon pracuje od lutego br i nic tam (bynajmniej dla mnie, a węch mam dobry) przekrętem nie pachnie :)


  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych