Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Badanie psychologiczne organiczmego uszkodzenia mózgu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Merol

Merol

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano 08 wrzesień 2014 - 21:48

Witam

Czy z tego forum korzystają osoby które miały wykonane badanie psychologiczne organicznego uszkodzenia mózgu? Na czym takie badanie polega? Czy są osoby z Małopolski lub Świętokrzyskiego? Poszukuję kontaktów do ośrodków lub specjalistów wykonujących tego typu badania.


  • 0

#2 sharpshooter

sharpshooter

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 22 postów

Napisano 09 wrzesień 2014 - 11:04

Witaj Merol,

 

Jakie informacje chcesz uzyskać? Rozumiem, że masz mieć padania u psychologa lub w poradni psychologicznej?


  • 0

#3 Merol

Merol

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano 09 wrzesień 2014 - 15:34

Witaj

Tak mam mieć takie badanie. Informacje jakie chcę uzyskać to:

1) Jak wygląda takie badanie? Jakie testy są wykonywane w trakcie badania?

2) Poszukuję kontaktów do ośrodków lub specjalistów wykonyjących takie badania z terenu małopolski lub świętokrzyskiego. Jak na dziś znalazłem jeden ośrodek ale tam bardzo długo czaka się na termin wizyty. Za wszelkie info z góry dzięki.


  • 0

#4 sharpshooter

sharpshooter

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 22 postów

Napisano 10 wrzesień 2014 - 20:38

Jeżeli chodzi o badania psychologiczne wykonuję się tzw. triadę organiczną http://pl.wikipedia....iada_organiczna lub jeden z testów. Ogólnie testy polegają na przerysowaniu figur - nie polecam oglądać jak wygląda test jeżeli chcesz aby wyszedł rzetelnie.

 

Takie testy powinni robić w każdej poradni psychologicznej najlepiej iść do lekarza rodzinnego i poprosić o skierowanie do poradni zdrowia psychicznego wtedy powinni zrobić Ci wszystko za darmo.

 

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to pisz.

 

Pozdrawiam!


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych