Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Piękne kobiety


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#1 Matyldzia

Matyldzia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 02 lipiec 2014 - 21:05

Dla równowagi do tematu o przystojnych mężczyznach. Zapraszam do wstawiania  propozycji pięknych kobiet. Kto odważny może  wrzucić swoje fotki.  :)

 

w.jpg

 

 


  • 1

#2 endrjuxx

endrjuxx

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 03 lipiec 2014 - 05:09

SUPER  ....


  • 0

#3 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 03 lipiec 2014 - 11:18

Zdecydowanie należę do brzydkiego kaczątka. Ciekawa świata od zawsze, ale przerażona za to, jak nigdy ;) :)

10472733_711896158872265_387967267543341

 

Podobno urodziłam się z uśmiechem na ustach, tak było kiedyś ...:

 

10502204_711896258872255_447345164099224

 

... i tak zostało mi do dziś ;) :) Pozdrawiam z uśmiechem na twarzy :)


  • 8

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#4 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 03 lipiec 2014 - 15:25

Zdjęcie dziewczyny na pierwszym zdjęciu to  w dużej mierze efekt pracy grafika, makijażystki też


  • 0
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)

#5 Matyldzia

Matyldzia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 03 lipiec 2014 - 20:02

Podobno urodziłam się z uśmiechem na ustach, tak było kiedyś

 

Aniołku juz od urodzenia wygladałaś jak aniołek.  :)

 

Tomaszku, profesjonalne fotki zawsze są poprawiane, ale traktujmy temat na luzie.  :)

 

Freida_Pinto_Narodziny_5145221.jpg

 

miss440.jpeg

 

dziewczyna.jpg


  • 3

#6 Matyldzia

Matyldzia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 06 lipiec 2014 - 11:19

Coś temat pań pozostaje mocno w tyle za przystojnymi panami.  :)

 

2o1m.jpg


  • 0

#7 Jajcon1986

Jajcon1986

    Mruk

  • Uzytkownik
  • PipPipPipPip
  • 97 postów
  • Skąd:Niedrzwica Duża

Napisano 06 lipiec 2014 - 13:06

Witam wszystkich.

Widzicie nie jest podane pod jakim kątem należy oceniać piękno tych kobiet.


  • 1

#8 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 06 lipiec 2014 - 17:29

Witam wszystkich.

Widzicie nie jest podane pod jakim kątem należy oceniać piękno tych kobiet.

 

Dobre pytanie, bo przecież każdy na swój sposób to piękno pojmuje. Dla mnie pewnym wyznacznikiem piękna są te oto słowa: " Nie jest piękny ten, kto ma piękną twarz, ale ten, kto ma piękną duszę ...". W takim sensie, że o ile to co zewnętrzne się zmienia, a samo ciało zostaje naznaczone upływem lat, o tyle to co jest w Nas, jest o wiele trwalszym i zależnym od Nas samych stanem ducha... Jeśli się mylę to czas to zweryfikuje...


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 07 lipiec 2014 - 15:19

  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#9 Matyldzia

Matyldzia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 06 lipiec 2014 - 21:35

Witam wszystkich.

Widzicie nie jest podane pod jakim kątem należy oceniać piękno tych kobiet.

 

Chciałam aby temat był odskocznia od szarej rzeczywistości i z załozenia miał być lekki łatwy i przyjemny. Tak jak napisała Aniołek, kazdy z nas inaczej odbiera piekno. Za pomocą wstawianych fotek  mozemy poznawać swój gust.

Zapraszam do zabawy. :)


  • 0

#10 Yanek

Yanek

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 42 postów

Napisano 08 lipiec 2014 - 15:17

murz.jpg


  • 2

#11 Matyldzia

Matyldzia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 08 lipiec 2014 - 17:54

piekne_dziewczyny_nr13_22.jpg

 

143042_piekna-dziewczyna-biale-kwiatki.j


  • 0

#12 Matyldzia

Matyldzia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 09 lipiec 2014 - 20:22

murz.jpg

 

 

Yanku bardzo podoba mi się to co napisałeś, ale poznając nową osobę najpierw zwraca sie uwagę na wyglad, a z czasem przywiazuje się do charakteru.  :)

 

Idealna-dziewczyna_.jpg

 

0002HLJTL9HOYS46-C317-F3.jpg


  • 0

#13 zielonooka30

zielonooka30

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 48 postów

Napisano 10 lipiec 2014 - 14:45

Jest wiele pięknych kobiet, na przestrzeni dziejów były one i są nadal natchnieniem dla poetów, malarzy, nawet dyktatorów :devil:, natomiast prawdziwe piękno widzi się po latach. Anna Dymna  -hmmm-teraz jej urodzie dorównał charakter, widać to po tym co robi dla osób niepełnosprawnych intelektualnie.

Niedawno zmarła Małgorzata Braunek (niegdyś piękna kobieta wizualnie), później zapamiętana z serialu "Miłość nad rozlewiskiem"(widziałam jeden odcinek  :) ).Czas wszystko zweryfikuje, bo jeżeli za młodu jedyne co kobieta/mężczyzna ma do zaoferowania to uroda, to co będzie na starość? Pocieszeniem może być to, że z wiekiem i ludzie się zmieniają (niestety jedni na lepsze, drudzy wręcz przeciwnie) :D 

  0279945.jpgdymna2.jpg

1._malgorzata_braunek_5.jpgff6eee40bb3824ebc09ab027b5421ed7.jpgA tu coś ku przestrodze, dla tych , którzy ślepo wierzą tej papce medialnej, która nas otacza z każdej strony   ;)  http://demotywatory....-to-zwykly-fake    


  • 3

Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się :)


#14 Matyldzia

Matyldzia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 10 lipiec 2014 - 19:02

 Anna Dymna  -hmmm-teraz jej urodzie dorównał charakter, widać to po tym co robi dla osób niepełnosprawnych intelektualnie.

.Czas wszystko zweryfikuje, bo jeżeli za młodu jedyne co kobieta/mężczyzna ma do zaoferowania to uroda, to co będzie na starość? Pocieszeniem może być to, że z wiekiem i ludzie się zmieniają (niestety jedni na lepsze, drudzy wręcz przeciwnie)

 

 

Oczywiście, że  istnieją inteligentne i piękne zarazem - dziewczyny. Czego przykładem jest wspomniana Anna Dymna.Tylko nie zapominaj, ze i ona była atakowana przez te mniej rozgarniete, które nie potrafią opanować zazdrości.

Takie zycie, na naszej drodze spotykam różne eksponaty i trzeba to zaakceptować albo ignorować.   :D


z4295062M.jpg


raiaishwaryaphotoaishwaryarai6206892.jpg


1395175383_yrgiuy_600.jpg


9818f3dd092ef2714eca5817cfed40dd,62,37.j

 

Victoria+Justice+8th+Annual+Teen+Vogue+Y


0002KMMNXWTFN03F-C317-F3.jpg


0002KBAS3225H30O-C317-F3.jpg


  • 0

#15 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 10 lipiec 2014 - 20:27

Matyldzia wiesz co, powoli zaczynam Cię nie rozumieć. O ile na początku wątek wydawał się ciekawy, bo w końcu coś nowego, innego i do dyskusji. Ale im dłużej to trwa to mam wrażenie, że opiera się tylko na wklejaniu fotek. I co skończy się z momentem, kiedy skończą się piękne przykłady kobiet??!! Wybacz, ale takie wklejanie i pisemne mazanie kojarzy mi się z czasami przedszkola. Lubię dyskutować z ludźmi, ale jeśli ta dyskusja jest ciekawa i polegająca na wymianie zdań, a nie takim klepaniu, byleby tylko temat żył. Poza tym odnoszę wrażenie, że powielasz tematy żywcem z "OFONU", a to kolejna dziecinada. Jeśli sama chcesz być traktowana poważnie to zacznij innych traktować tak samo.

Tak na marginesie i z  ;) .... :

1359556018_by_egipcjan_600.jpg


  • 4

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#16 Gość_Voyteck_*

Gość_Voyteck_*
  • Gość

Napisano 10 lipiec 2014 - 20:49

Chciałam aby temat był odskocznia od szarej rzeczywistości i z załozenia miał być lekki łatwy i przyjemny.

 

Matyldzia: przyznaj się że z nadejściem lata chciałaś nabić 1000 postów w miesiąc i dostać miano: „forumowicz miesiąca” z dyplomem i buziakiem od prezesa or vice prezesa? :D. Spamujesz namiętnie od samego początku, może i niektóre tematy mają sens, ale zasypywać je zdjęciami z netu robi się nudne.

Odpocznij trochę:

pracownicamiesiaca.jpg

http://rudy322.wrzut...ownica_miesiaca


  • 1

#17 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 10 lipiec 2014 - 22:00

Nie rozumiem Was ludzie.....forum zamulało strasznie, dziewczyna postanowiła założyć wątki lekkie, nie wymagające filozoficznych dysput, dywagacji na temat egzystencji, filozofii i cewników, i od razu jest na nią jakaś nagonka, bo se wkleja zdjęcia z internetu. Od razu jest Waszym zdaniem małolatą, ma parcie na szkło, jest niekulturalna ( bo odparła niewybredne, prostackie żarty, i pretensje o to, że jest nastolatką itd). 

 "Możesz mi powiedzieć ile już wibratorów zajechałaś patrząc i szukając tych swoich ideałów  :hehe:"

"Kurczę, Matyldzia... Jeśli jesteś nastolatką, to ok... Każda z nas w tym wieku miała większe lub mniejsze "dziwactwa". Wzdychanie do idoli, plakaty na ścianach itp. Jednak z tego się wyrasta. Prawdziwe życie i kontakty z realnymi ludźmi, także z facetami, biorą górę...

Zatem mam nadzieję, że jesteś bardzo młoda i ci "przystojniacy", to jest jakaś faza Twojego dorastania, dojrzewania..."

"Jaka Ty jesteś biedna... Wszyscy przeciwko Tobie... Z OFONu Cię wywalili... 

Jeżeli tam zachowywałaś się w taki sposób jak tutaj, to chyba wiem dlaczego..."

Dlaczego uważacie, że tematy przepełnione głębią, rozmyśleniami, dyskusjami są super, a te zwykłe dla rozrywki to bzdura totalna? Skoro niektórzy mogą pisać co dziś jedli na obiad, zagadki typu rusz głową i dostają za to plusy to czemu Ona za swój temat dostaje minusy? Nie podoba się Wam temat, jest Waszym zdaniem durny i daremny to się w nim nie udzielajcie i będzie sprawa rozwiązana.


  • 4

#18 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 10 lipiec 2014 - 23:27

Za namową Majjkki wstawiam swą fotkę: 

549931_2435240900478_1855378712_n.jpg

 

 

 

 

 

29278_1185096127640_6048578_n.jpg


Użytkownik Lilith edytował ten post 10 lipiec 2014 - 23:31

  • 8

#19 majjkka

majjkka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 199 postów

Napisano 10 lipiec 2014 - 23:32

Czyż nie piękniejsza od wszystkich innych - plastikowych?

Brawo! Lilith - śliczna fotka :)


  • 1

#20 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 10 lipiec 2014 - 23:34

:D dziekuje Majeczko :*


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych