Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Damskie buty a MPD P


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 AgaW

AgaW

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 19 czerwiec 2014 - 12:44

Cześć dziewczyny !!!

      Podejrzewam że większość z nas ma ten problem więc postanowiłam założyć ten wątek. Gdzie kupujecie ładne damskie buty - do sukienki w rozmiarze 34 dla kobiet z MPD Chciałabym mieć takie buty na lekkim podwyższeniu, ale nie za dużo bo nie dam rady iść najwyżej 1 cm lub 1,5 Byłabym wdzięczna za namiary na sklep albo szewca który takie buty zrobi na miarę ,  Mile widziana każda rada dotycząca też butów zimowych kozaków bo naprawdę mam duży problem z butami 

Pozdrawiam

Agnieszka


  • 0

#2 Telimena4

Telimena4

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 23 postów

Napisano 19 czerwiec 2014 - 13:29

Czesc Aga ja np mam problem z dostaniem butow w normalnym sklepie bo puchna mi nogi i ostanio znalazlam sklep w Katowicach przy ul.Powstancow 12 .Pojechalam tam i kupilam sobie ladne i wygodne buty i moge powiedziec ze jest tam wybor roznych butow . Jezeli cie interesuje ta oferta to wejdz sobie na strone tego sklepu. Pozdrawiam


  • 0

#3 the

the

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 290 postów
  • Skąd:Pomorze

Napisano 21 czerwiec 2014 - 14:03

taka mała porada, bo mój mąż jest szewcem:) (często wykonuje klientom przeróbki): można sfotografować wybrany but i iść do szewca z pytaniem o możliwość zmiany obcasa; widziałam, że zmienia różne w całkiem inne, np. szpilki w płaskie itd.; może się więc zdarzyć, że upatrzysz sobie buty, a obcasy da się zmienić na takie, jakie sobie życzysz. powodzenia:)

 

a dla smaczku powiem, że im droższe buty, tym często są gorszej jakości, np. Venezia produkuje kozaki z tekturą w środku:D


  • 0
Nazywaj rzeczy po imieniu, a zmienią się w okamgnieniu.

#4 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 21 czerwiec 2014 - 14:34

a dla smaczku powiem, że im droższe buty, tym często są gorszej jakości, np. Venezia produkuje kozaki z tekturą w środku:D

 

Jeśli obuwie jest w miarę trwałe, wygodne i pasuje do wszystkiego, to czemu w tym nie chodzić przez kilka sezonów? Chore jest podejście producentów, że koniecznie trzeba podążać za modą i buty mają być na jeden sezon. Czasem jak się popatrzy na niektóre buty, a potem na cenę, to głowa boli, a chyba nie wszyscy producenci rozumieją, że kiepska jakość, może popsuć nasze nastawienie do marki... Tym bardziej, że w przypadku wadliwego obuwia bronią się rękoma i nogami przed reklamacjami.


  • 0

#5 the

the

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 290 postów
  • Skąd:Pomorze

Napisano 21 czerwiec 2014 - 16:25

kuba, a Twoja odpowiedź to w jakim sensie jest..? :) bo nie rozumiem wątku..:)


  • 0
Nazywaj rzeczy po imieniu, a zmienią się w okamgnieniu.

#6 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 21 czerwiec 2014 - 22:50

To jest moja wariacja na temat jakości markowych butów, że cena nie zawsze przekłada się na ich wygląd jak i jakość użytych materiałów... 


  • 0

#7 the

the

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 290 postów
  • Skąd:Pomorze

Napisano 22 czerwiec 2014 - 13:24

aaa, to czaję bazę...:)


  • 0
Nazywaj rzeczy po imieniu, a zmienią się w okamgnieniu.

#8 andzela288

andzela288

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 05 lipiec 2014 - 18:37

polecam spondylus buty na zamowienie http://www.spondylus...?id_category=50


  • 0

#9 Marta S

Marta S

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 786 postów
  • Skąd:szkoda że nie Lublin

Napisano 05 lipiec 2014 - 21:57

Ja mam rozmiar 36 i płaskostopie więc też mi ciężko buty kupić. Często kupuję na allegro a ostatnio z katalogu Bon Prix. często zaczynają się rozmiary od 34 właśnie


  • 0

www.facebook.com/niemotylica zapraszam na moją autorską stronę z wierszami . 



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych