Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Czerwcowy Zlot Ipon w Zakopanem

Zakopane zlot

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
82 odpowiedzi w tym temacie

#41 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 12 maj 2014 - 19:08

Jeśli ktoś chce pojechać na zlot, to wpłaca kasę i jedzie, a nie zastanawia się miesiąc. Często organizatorzy nie wiedzą sami co i jak z miejscami bo w trakcie może się okazać, że parę osób zrezygnuje z różnych przyczyn, albo nie przyjedzie i nie powiadomi organizatorów. Kiedy miejsca są już na wyczerpaniu zazwyczaj jest o tym info w pierwszym poście danego zlotu. 

Ja nie rozumiem co ma do rzeczy ilość miejsc....chcesz jechać to wpłacaj kase i jedź...zazwyczaj info o zlotach jest na tyle wcześnie, że można zorganizować kasę.


  • 4

#42 Gość_pekape_*

Gość_pekape_*
  • Gość

Napisano 13 maj 2014 - 01:54

Nikogo za przewleklosc podejmowania decyzji nie winie. Jednak jako organizatorzy powinniscie sledzic watek. Pytalem o liczbe miejsc z tego wzgledu ze nie wiem jak bardzo mam spieszyc sie z rotacjami w pracy. Niestety wszelkie zmiany w grafiku sa mocno utrudnione.


  • -1

#43 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 13 maj 2014 - 05:56

 Jednak jako organizatorzy powinniscie sledzic watek. 

 

I właśnie masz tego dowód, że tak jest w końcu otrzymałeś odpowiedź. Niestety nie da się śledzić wątku 24/24 h. Każdy z Nas ma swoje życie, organizatorzy tym bardziej. Nie trudno to chyba zrozumieć.


  • 3

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#44 andzia12

andzia12

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 351 postów
  • Skąd:Śląsk

Napisano 13 maj 2014 - 17:12

Witajcie wpiszcie mnie do listy.Ja pojadę chcę was poznać.Mam nadzieję że znajdę ludzi do rozmowy.Przyjadę w dzień wsześniej


  • 0
Sprzedam rower trzykołowy

#45 lucyna

lucyna

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 309 postów

Napisano 13 maj 2014 - 17:32

Andzia jak przelejesz pieniądze za zlot na konto Ipon to znajdziesz się na liście.


  • 4
Nawet siwa może być szczęśliwa:)

#46 Gość_pekape_*

Gość_pekape_*
  • Gość

Napisano 14 maj 2014 - 00:05

Nie mwie 24h na dobe ale minelo kilka dni... Jak by minela doba to rozumiem ale to nie bya doba. Rozumiem take weekend.


  • 0

#47 jedrekxy

jedrekxy

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 14 maj 2014 - 17:09

Jeszcze tylko miesiąć no już bez jednego dnia:-) i sie widzimy. Bardzo się cieszę bo jeszcze nigdy nie byłem na tego rodzaju zlocie a musi być bardzo ciekawie. Miło, że są organizowane tego typu imprezy. Jeżeli jest potrzebna jakaś pomoc, to polecam się. Ja na zlot dotrę  późnym popoludniem (13 czerwca) ale jesli będę mógł w czymś pomóc na miejscu czy teraz na odległość, to polecam się...


  • 1

#48 verselle

verselle

    Sufler

  • Administrator
  • 341 postów

Napisano 14 maj 2014 - 21:32

Z przyjemnością informujemy że podczas trwania zlotu (sobota),będzie możliwość udziału w spływie Dunajcem, z przystani flisackiej po stronie słowackiej. Koszt spływu to  26 zł/os + koszt autokaru (około 20 zł/os). Spływ odbędzie się, jeśli uzbiera się minimum 30 osób chętnych do udziału w spływie. Prosimy o deklarowanie chęci uczestnictwa, max do 28 maja, na biuro@ipon.pl

 

Spływ jest dostępny również dla osób na wózkach.

 

Opłaty za spływ, będą zbierane na zlocie w walucie polskiej, a na zakupy po stronie słowackiej, zalecamy posiadanie waluty EUR (najlepiej w drobnych nominałach).

 

Zapraszamy :)


  • 4

Jacek "Verselle"


#49 dani

dani

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 322 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 14 maj 2014 - 22:08

Wspaniała wiadomość!!! Ja z Ulą już wysyłam nasze zgłoszenie na biuro  :P

 ... i też nie mogę się doczekać !

Z przyjemnością informujemy że podczas trwania zlotu (sobota),będzie możliwość udziału w spływie Dunajcem, z przystani flisackiej po stronie słowackiej. Koszt spływu to  26 zł/os + koszt autokaru (około 20 zł/os). Spływ odbędzie się, jeśli uzbiera się minimum 30 osób chętnych do udziału w spływie. Prosimy o deklarowanie chęci uczestnictwa, max do 28 maja, na biuro@ipon.pl

 

Spływ jest dostępny również dla osób na wózkach.

 

Opłaty za spływ, będą zbierane na zlocie w walucie polskiej, a na zakupy po stronie słowackiej, zalecamy posiadanie waluty EUR (najlepiej w drobnych nominałach).

 

Zapraszamy :)


Użytkownik dani edytował ten post 14 maj 2014 - 22:11

  • 2
"Warto, warto żyć" -Tuwim Julian

#50 Gość_Ahoracala_*

Gość_Ahoracala_*
  • Gość

Napisano 20 maj 2014 - 06:31

Widzę, że tutaj wszyscy już praktycznie się znają. Ja wybieram się na zlot pierwszy raz, jestem tutaj "nowa", ale mam nadzieję, że przyjmiecie mnie pod swoje skrzydła :)


Użytkownik Ahoracala edytował ten post 20 maj 2014 - 08:14

  • 3

#51 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1457 postów

Napisano 20 maj 2014 - 07:43

Ahoracalo, a ja Ci zazdroszczę tego dreszczyku towarzyszącemu, gdy pojawiasz się w nowym towarzystwie :-D. Poczuć te jedyne, niepowtarzalne, bardzo pozytywne emocje -bezcenne :-). No cóż, mnie pozostaje radość ze spotkania z dobrze znanymi, pozytywnie zakręconymi ludźmi. Już nóżkami przebieram z niecierpliwości i bużka mi się śmieje na myśl, że powitam kogoś, kogo jeszcze nie znam... Ahoracalo :-).  
  • 4

#52 Gość_Ahoracala_*

Gość_Ahoracala_*
  • Gość

Napisano 20 maj 2014 - 08:16

Monia dzięki za ciepłe słowa :) Ja również cieszę się na poznanie nowych osób, ale przyznam, że lekki stres też się pojawia :)


  • 1

#53 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 20 maj 2014 - 09:44

Będzie dobrze, a stres to u każdego jest jak jedzie tam gdzie nikogo nie zna, zresztą zawsze jest jakiś pierwszy raz.


  • 1
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)

#54 andzia12

andzia12

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 351 postów
  • Skąd:Śląsk

Napisano 20 maj 2014 - 18:31

Ja też pierwszy raz jadę myślę że dobrze będzie  :)


  • 1
Sprzedam rower trzykołowy

#55 bozena42

bozena42

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 maj 2014 - 21:10

Zawsze ktos taki sie znajdzie ,wybierz sie bo warto:)

chciałabym pojechać jestem nowa jak to jest z przelewami jest okej i jak dojade na miejsce będzie łóżko dla mnie


chciałabym pojechać jestem nowa jak to jest z przelewami jest okej i jak dojade na miejsce będzie łóżko dla mnie

jestem z Nysy może ktoś wybiera się z tych stron


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 21 maj 2014 - 05:56
poprawki ort.

  • 0

#56 smerfusia

smerfusia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 67 postów
  • Skąd:Wielkopolska Jarocin

Napisano 22 maj 2014 - 20:33

Spotykamy sie w zakopcu :)


  • 2

#57 Gość_Forest_82_*

Gość_Forest_82_*
  • Gość

Napisano 29 maj 2014 - 11:14

już za tydzień się widzimy w Zakopanem, bardzo fajnie :)

A ja piszę w imieniu koleżanki nikkity, która by się wybrała na zlot, ale ma trochę daleko z Elbląga więc jakby ktoś jechał autem z tamtych okolic to by się chętnie zabrała. Jakby ktoś się taki znalazł to możecie pisać do mnie, ja jej przekażę.

Pozdrowienia i do zobaczenia za tydzień w Zakopanem :)


  • 1

#58 Slavco

Slavco

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 271 postów

Napisano 29 maj 2014 - 14:09

Pozdrowienia i do zobaczenia za tydzień w Zakopanem :)

 

To szybko zlot zaczynasz :D Pozdrawiam i życzę udanego wydłużonego pobytu ;)


Użytkownik Slavco edytował ten post 29 maj 2014 - 14:11

  • 0

#59 Gość_Forest_82_*

Gość_Forest_82_*
  • Gość

Napisano 29 maj 2014 - 14:42

To szybko zlot zaczynasz :D Pozdrawiam i życzę udanego wydłużonego pobytu ;)

wiem:) troszkę się rozpędziłem:) oczywiście za 2 tygodnie się widzimy :)


  • 0

#60 Gość_Voyteck_*

Gość_Voyteck_*
  • Gość

Napisano 29 maj 2014 - 17:49

Dwa tygodnie do mundialu i dwa do zlotu he he... - jakiś mecz przy piwku będzie można obejrzeć ;)

Do zobaczenia ;)


  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Zakopane, zlot

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych