Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Prośba.. Osoby z uszkodzeniem rdzenia kręgowego nieaktywne zawodowo

uszkodzenie kwestionariusz ankieta badania

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 sylvia_doll

sylvia_doll

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 30 marzec 2014 - 07:45

Witajcie moi mili :)

Jestem studentką III roku Psychologii i w ramach zajęć moim zadaniem jest przeprowadzenie badań kwestionariuszowych, do których udziału chciałabym zaprosić osoby niepełnosprawne z uszkodzeniem rdzenia kręgowego, które obecnie nie są aktywne zawodowo - Pytania dotyczą aktualizacji siebie, są łatwe i przyjemne. Oczywiście zapewniona jest pełna anonimowość, a informacje posłużą wyłącznie do celów badawczych.

Nie jest to typowa ankieta, którą ogólnie udostępnię, ale mailowo już jak najbardziej - czy mogę na Was liczyć?! :rumieniec: Pomożecie? :) Jeśli tak to proszę podajcie adres e-mail, a ja wyślę Państwu kwestionariusz. Gdyby znalazła się chociaż jedna osoba skłonna mi pomóc - będę przeszczęśliwa i niezmiernie wdzięczna za poświęcenie czasu...


Ze słonecznymi pozdrowieniami,
Sylwia


Nikt nie pomoże.. ? :(
  • -2

#2 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 31 marzec 2014 - 11:25

Sylwia może trochę więcej cierpliwości, gdyż post napisałaś zaledwie wczoraj. Nikt nie siedzi na forum 24/24 h i nie śledzi każdego wątku, bo przecież mam(y) swoje życie. Jeśli ktoś będzie mógł to na pewno Ci pomoże, jeśli nie to też należałoby to zrozumieć. Wszystko to jest kwestią dobrowolności i nie można o tym zapominać. Osób pomagających badaczom tu nie brakuje i to już nieraz zostało pokazane konkretnymi ruchami. W międzyczasie ratuj się, jak tylko możesz. W końcu samo zadanie tego wymaga.

Powodzenia :)


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 31 marzec 2014 - 11:28

  • 3

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#3 sylvia_doll

sylvia_doll

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 31 marzec 2014 - 18:16

Aniołek, jak najbardziej rozumiem! Niecierpliwość moja wynika z tego, że rozdawałam osobiście te ankiety i wiadomo nie liczyłam na 100% zwrotność, ale i tak jestem zaskoczona ich małą ilością... a czas goni :(

Ooo, pożalę się jeszcze przy okazji... Kilka dni temu spotkałam się z bardzo niemiłą kobietą z pewnej fundacji, która oznajmiła mi, że w zamian za wypełnienie ankiety przez osoby z jej fundacji - oczekuje czegoś w zamian ode mnie (przeprowadzenia szkolenia itp) - jakby co najmniej to ona miała siedzieć z długopisem i odpowiadać na te pytania! W moim odczuciu to jest po prostu żenada i bezczelność, bo do sprawy podchodzę poważnie, a ona z tekstem jakby mi wypożyczała małpki z zoo do zabawy..


  • 1

#4 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 01 kwiecień 2014 - 10:29

@Sylwia_doll skoro Pani była z fundacji to można się domyśleć, że będzie chciała zarobić na czym się tylko da. W końcu ona dba o swoje interesy, a Ty o swoje :) :) :) Wyślij mi ankietę na maila, może kogoś namówię do jej wypełnienia. Jednak niczego nie obiecuję na pewno. Adres mailowy podałam na priv. Pozdrawiam.


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#5 sylvia_doll

sylvia_doll

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 01 kwiecień 2014 - 12:54

Odpisałam na PW, jestem dobrej myśli! Jeszcze chociaż chociaż z 4 wyniki bym chciała mieć :rumieniec: :)

 

Jeszcze mam bardzo ważne pytanie... Jak to jest ze stwardnieniem rozsianym? Bo znam osobę, która cierpi na nie, ma orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności, i zastanawiam się czy ją spróbować nakłonić do tej mojej ankiety - z tego co podczytuję to SM łączy się z predylekcją do odcinka szyjnego rdzenia kręgowego, a nie chciałabym popełnić gafy...Podstawy rehabilitacji dopiero zaczynam więc moja wiedza jest  jeszcze znikoma na te tematy - powoli wgłębiam się w temat :)


Użytkownik sylvia_doll edytował ten post 01 kwiecień 2014 - 12:56

  • 0

#6 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 01 kwiecień 2014 - 14:04

Odpisałam na PW, jestem dobrej myśli! Jeszcze chociaż chociaż z 4 wyniki bym chciała mieć :rumieniec: :)

 Odebrałam wiadomość i wysłałam, ale póki co się nie cieszę. Nigdy nic nie wiadomo.

 

Bo znam osobę, która cierpi na nie, ma orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności, i zastanawiam się czy ją spróbować nakłonić do tej mojej ankiety - z tego co podczytuję to SM łączy się z predylekcją do odcinka szyjnego rdzenia kręgowego, a nie chciałabym popełnić gafy...

Osobiście, ze względu na możliwość popełnienia gafy w tej materii dałabym sobie spokój. Niech to będą czysto medyczne przypadki z uszkodzeniem rdzenia kręgowego, by nie budziły żadnych wątpliwości. Jednak to jest moje zdanie, a Ty możesz mieć z goła inne.


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#7 cv25

cv25

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 57 postów

Napisano 03 kwiecień 2014 - 10:24

A próbowałaś umieścić ankietę na forum FARu? Tam jest dużo osób z uszkodzeniem kręgosłupa itp. Powodznia :)


Użytkownik cv25 edytował ten post 03 kwiecień 2014 - 19:00

  • 2

#8 sylvia_doll

sylvia_doll

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 07 kwiecień 2014 - 07:28

A próbowałaś umieścić ankietę na forum FARu? Tam jest dużo osób z uszkodzeniem kręgosłupa itp. Powodznia :)

Ehhh... Nic nie ruszyło po zamieszczeniu tejże informacji na stronie FAR'u :(


  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: uszkodzenie, kwestionariusz, ankieta, badania

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych