Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Jaki wózek elektryczny używany do 2.5 tys.zł


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Alex76

Alex76

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 24 luty 2014 - 10:21

Witam

 

Jak w temacie, a wiec , który sie nie rozsypie za szybko , zakłądając że był nie  katowany przez uzytkownika.

 

pozdrawiam


Użytkownik Alex76 edytował ten post 24 luty 2014 - 10:31

  • 0

#2 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 24 luty 2014 - 14:10

Na to pytanie to raczej nikt ci nie udzieli odpowiedzi jakiej byś oczekiwał, bo chodzi o sprzęt używany, a wiadomo przecież że na coś z drugiej ręki nie ma ustalonych cen etc. Sam musisz szukać, pytać, targować się. Ja obecny swój skuter Meyra Cityliner 2 lata temu kupiłem za 2 600 zł, a jego cena początkowa była 4 500 zł.

Musisz codziennie wertować Allegro Tablica.pl, różne ogłoszenia drobne etc.

Powodzenia :)


  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#3 Gienek33

Gienek33

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 05 marzec 2014 - 21:24

Tutaj nie ma raczej ustalonego cennika sprzet ten jest tak specyficzny ze wyceniany indywidualnie a nie lepiej postarac sie o dofinansowanie i kupic cos nowegoo. W tym roku zmieniły sie troszkę przepisy tutaj mozna poczytac http://tim.pe/2o2 ale co szkodzi spróbowac może sie załapiesz. Co nowe to zawsze nowe. 


  • 0

#4 Ewa37

Ewa37

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 06 marzec 2014 - 16:07

popieram Gienka, od 1 stycznia 2014 można dostać dofinansowanie z NFZ i z PCPR na 7,5 tyś zł na wózek elektryczny i są porządne wózki, które można kupić za takie dofinansowanie - piszę o tym, bo być może o tym nie wiedziałeś?

zabawa w używany wózek elektryczny być może nie jest warta wysiłków - samo jeżdżenie i szukanie dobrego źródła takich wózków zajmuje sporo czasu i ostatecznie tez nie wiesz na co trafisz.


Użytkownik kaska_zaborze edytował ten post 06 marzec 2014 - 16:21

  • 0

#5 Iosa

Iosa

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 21 postów

Napisano 15 marzec 2014 - 21:06

Popieram, sprawa z tymi limitami od nowego roku wygląda zdecydowanie lepiej niż kiedykolwiek wcześniej, więc warto poszukać sprzętu, który będzie się mieścił, a jeśli nie to, możliwe jest uzyskanie reszty z fundacji.

 

Poza tym, jest jeszcze jeden aspekt: gwarancja, którą dostajesz z nowym wózkiem.


Użytkownik kaska_zaborze edytował ten post 16 marzec 2014 - 12:48
Literówki.

  • 0

#6 Kryspin

Kryspin

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 18 czerwiec 2014 - 19:47

racja, jesli trafi sie na porządną firmę, która zorganizuje ci sprzęt na dofinansowanie, to lepiej jest darowac sobie uzywany elektryk.

kupujac uzywany nie wiesz w jakim stanie jest bateria, jak poprzedni właściciel trkatowal sterowniki it. Ja miałem taki elektryk uzywany: http://www.rehab-lub...ryczne/b500.jpg

kupilem go od duńczyka, a wystarczylo troche poczekac na zwiekszenie limitow dofinansowan zeby móc postarac sie o cos rownie dobrego jak na moje watunki z dofinansowania


Użytkownik kaska_zaborze edytował ten post 19 czerwiec 2014 - 10:41

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych