Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

Szczepionki prawdziwe oblicze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#41 Gość_michalina_*

Gość_michalina_*
  • Gość

Napisano 28 kwiecień 2016 - 02:07

Tytuły naukowe niestety sie ostatnio zdewaluowały patrząc na profesorów od 'brzozy smoleńskiej" i parówek i innych znanych doktorów prawa. Wiec tym się nie sugeruj. Poza tym jest coś takiego jak mniejsze zło.

 

 

i

 

 

A ja słyszałem, że są bodajże w Afryce plemiona, które nie myją się latami, skutkiem czego na ich skórze tworzy się swoista skorupa z brudu paradoksalnie działająca prozdrowotnie i ochronnie. Idźmy ich śladami, postawmy na naturę, precz z prysznicami i mydłem!

 

 

Gdybym miał wybierać pomiędzy wysokim prawdopodobieństwem zakażenia ebolą i co za tym idzie ekspresową śmierć w męczarniach bądź ewentualnymi powikłaniami po szczepionce przy jednoczesnym uniknięciu choroby, wybrałbym mniejsze zło w postaci szczepionki z teoretycznymi powikłaniami.

 

 

Bardzo zmanipulowaliście moją wypowiedź, gdyż wyraźnie napisałam:

 

 

Muszę jeszcze dodać, że to matki nie wedle swego "widzi mi sie" domagają się poważnego traktowania przez służbę zdrowia swoich dzieci i branie pod uwagę swoich obaw. Nie jestem  przeciw szczepieniom, ale niech to będzie przejrzyste i bezpieczne. Pozwolę sobie podać przykład ( jeden z wielu ) gdzie matka nie walczy z osiągnięciami medycyny, lecz to co tu już zaznaczyłam, indywidualne podejście do każdego malutkiego pacjenta. http://www.kochamyla...e/2012-07-0607/

 

 

Wyżej napisałam, że małym dzieciom w jednym zastrzyku aplikowano dwie szczepionki na raz. Nie wspomnę już o alergikach.

Mało tego, szczepi się niemowlę wcześniaka poniżej wagi 2 kg. Znam to z autopsji. Więc nie czepiajcie się moich wypowiedzi przytaczając jakieś bzdurne przykłady.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych