Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

rehabilitacja w konstancinie

konstancin rehabilitacja warunki

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 artur-

artur-

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 29 styczeń 2014 - 21:01

witam wszystkich obecnych,chcialbym uzyskac jak najwiecej informacji jak odbywa sie rehabilitacja w konstancinie,jakie sa godz cwiczen,czy mozna palic papierosy,ogolnie jak to wszystko sie odbywa w jakich salach spi itp,bylbym bardzo wdzieczny za pomoc,Artur16


Użytkownik artur- edytował ten post 29 styczeń 2014 - 21:02

  • 0

#2 Trybik

Trybik

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 656 postów

Napisano 30 styczeń 2014 - 08:59

czy mozna palic papierosy

no aleś wyskoczył z tym paleniem, to tak jakby to był jeden z celów Twojej rehabilitacji ... Nigdzie, w żadnym budynku użyteczności publicznej nie wolno palić, no chyba że byłoby do tego jakieś specjalne pomieszczenie, choć wątpię by takie tam były. Zapewne będziesz mógł zapalić sobie na zewnątrz budynku, chyba że i tam będzie zakaz.


  • 2

... największym wrogiem wolnego człowieka jest system ...


#3 artur-

artur-

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 30 styczeń 2014 - 09:40

no aleś wyskoczył z tym paleniem, to tak jakby to był jeden z celów Twojej rehabilitacji ... Nigdzie, w żadnym budynku użyteczności publicznej nie wolno palić, no chyba że byłoby do tego jakieś specjalne pomieszczenie, choć wątpię by takie tam były. Zapewne będziesz mógł zapalić sobie na zewnątrz budynku, chyba że i tam będzie zakaz.


wiem,wiem ale jak juz chce sie dowiedziec to wszystkiego


  • 0

#4 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 02 luty 2014 - 20:05

Rehabilitacja w Konstancinie nie jest ujęta ściśle... Z tego co się orientuję, to w Konstancinie jest niejeden ośrodek rehabilitacyjny.

No i może taka rehabilitacja to dobry moment, żeby rzucić palenie :)


  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#5 artur-

artur-

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 02 luty 2014 - 20:28

Rehabilitacja w Konstancinie nie jest ujęta ściśle... Z tego co się orientuję, to w Konstancinie jest niejeden ośrodek rehabilitacyjny.

No i może taka rehabilitacja to dobry moment, żeby rzucić palenie :)

z tym paleniem w tym poscie moze i troche sie wyglupilem ale pewnie kazdy palacz przyzna ze jest to duzy problem w szczegolnosci dla zdrowia.rehabilitacji i wreszcie rzucenia ja od jutra prubuje desmoxan zabaczymy jak to bedzie.Masz racje jest kilka,szukalem kogos kto tam byl


  • 0

#6 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 02 luty 2014 - 21:42

Kiedyś byłam na rehabilitacji w CKiR - było świetnie :)

 

Co do palenia i rzucania - życzę powodzenia :) Nie wiem jak działa i czy działa Desmoxan - ja rzuciłam dawno temu bez "wspomagaczy".


  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: konstancin, rehabilitacja, warunki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych