Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Praca mgr - znaczna niepełnosprawność ruchowa (20-40 lat)

niepełnosprawność ruchowa wózek inwalidzki badanie psychologia

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ankak

ankak

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 12 grudzień 2013 - 11:52

Witam wszystkich!

Jestem studentką 5 roku Psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim i piszę PRACĘ MAGISTERSKĄ NA TEMAT RÓŻNYCH APSEKTÓW ZNACZNEJ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI RUCHOWEJ U MŁODYCH DOROSŁYCH.

Szukam OSÓB W WIEKU 20-40 LAT PORUSZAJĄCYCH SIĘ NA WÓZKACH INWALIDZKICH, Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ WRODZONĄ LUB NABYTĄ.

Wszyscy wiecie, jak trudno jest dotrzeć do około 60 osób niepełnosprawnych ruchowo, dlatego jeśli już czytasz ten post, masz 20-40 lat i poruszasz się na wózku, proszę, nie ignoruj mojego badania i pomóż mi wypełniając kwestionariusz smile.gif 
http://moje-ankiety....c-hyrIqCiY.html komputer.gif 

Obiecuję, że jeśli będziesz zainteresowany wglądem do gotowej pracy (przygotuję ją zapewne do czerwca 2014, to prześlę ją i będzie można zobaczyć jak sprawa wygląda u większej grupy osób niepełnosprawnych ruchowo. Wystarczy, że napiszesz do mnie maila na annakucharska.11[MAŁPA]gmail.com i dasz znać, że chciałbyś otrzymać kopię pracy do wglądu.

Liczę na Waszą pomoc! angel.gif 
ANIA


Użytkownik ankak edytował ten post 12 grudzień 2013 - 11:52

  • 0

#2 Paulla

Paulla

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Skąd:Gniezno

Napisano 12 grudzień 2013 - 12:14

Ankietę wypełnię dziś wieczorem. Chcę otrzymać jednak egzemplarz pracy do wglądu.

Pozdrawiam


  • 0
"Wszystkie niejasne pojęcia muszą upaść nim uczeń może nazwać siebie mistrzem..." Bruce Lee
"Trzeba mieć niemało odwagi, aby się ukazać takim jakim się jest naprawdę." Søren Aabye Kierkegaard

#3 ankak

ankak

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 12 grudzień 2013 - 12:25

Bardzo chętnie udostępnie ją zaraz po obronie - tak jak pisałam w okolicach czerwca :)
I dziękuję za pomoc!


  • 0

#4 Paulla

Paulla

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Skąd:Gniezno

Napisano 12 grudzień 2013 - 22:20

Powodzenia!


  • 0
"Wszystkie niejasne pojęcia muszą upaść nim uczeń może nazwać siebie mistrzem..." Bruce Lee
"Trzeba mieć niemało odwagi, aby się ukazać takim jakim się jest naprawdę." Søren Aabye Kierkegaard

#5 ankak

ankak

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 12 grudzień 2013 - 22:35

Dziękuję :)


  • 0

#6 Czeskku

Czeskku

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 28 postów

Napisano 13 grudzień 2013 - 10:32

Niestety za stary jestem na badania :((( 

Do leczenia tym bardziej brak nadzieiI...


  • 0

#7 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 13 grudzień 2013 - 11:06

Niestety za stary jestem na badania :((( 

Do leczenia tym bardziej brak nadzieiI...

 

Nikt nigdy nie jest za stary na nic. Proszę tak nie mówić! W ogolę co, to za słowo "stary", nie znoszę go. Stary to może być samochód, a i tak ma swoją "duszę". W tym wypadku może się nie udało załapać na badanie, ale następnym razem będzie lepiej. Z leczeniem to zdecydowanie nie jest dobrze. Do tego trzeba determinacji i nadziei w sercu, czego serdecznie życzę :)


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#8 Czeskku

Czeskku

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 28 postów

Napisano 13 grudzień 2013 - 12:12

Nikt nigdy nie jest za stary na nic. Proszę tak nie mówić! W ogolę co, to za słowo "stary", nie znoszę go. Stary to może być samochód, a i tak ma swoją "duszę". W tym wypadku może się nie udało załapać na badanie, ale następnym razem będzie lepiej. Z leczeniem to zdecydowanie nie jest dobrze. Do tego trzeba determinacji i nadziei w sercu, czego serdecznie życzę :)

Aniołku chciałem ankietę wypełnić i niestety wiek mnie dyskwalifikuje. Jaki z tego morał dla kalekiego starszego ?


  • 0

#9 ankak

ankak

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 15 grudzień 2013 - 15:06

Aniołku chciałem ankietę wypełnić i niestety wiek mnie dyskwalifikuje. Jaki z tego morał dla kalekiego starszego ?

Taki z tego morał, że metryka nie dyskwalifikuje człowieka :) musiałam wybrać jakiś przedział wiekowy i wybrałam młodą dorosłość (20-40 lat), bo mam kilku takich znajomych. A pozostałym (młodszym, starszym) po prostu oszczędzam wysiłku, bo i tak nie będę mogła skorzystać z ich odpowiedzi - nie piszę pracy doktorskiej, a magisterską i musiałam wybrać dość wąską grupę osób - zarówno, jesli chodzi o typ niepełnosprawności, jak i wiek :) 
Niech Pan, Panie Czeskuu zawsze pamięta, że nie wiek, ale to, jaki Pan jest stanowi Pana wartość :) wiek jest tylko pięknym dodatkiem do Pana osoby.


  • 1

#10 Czeskku

Czeskku

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 28 postów

Napisano 16 grudzień 2013 - 11:14

ale niestety umiem czytać.


  • 0

#11 misshihi

misshihi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Skąd:Warszawa-Mokotów

Napisano 16 grudzień 2013 - 19:23

To chyba dobrze, a nie niestety, dzięki temu możesz znami popisać  :)


Użytkownik misshihi edytował ten post 17 grudzień 2013 - 18:38

  • 0

"W iskier krzesaniu żywem ,   materiał to rzecz główna. 
Trudno najtęższym krzesiwem 
iskry wydobyć z... substancji miękkiej i podatnej" .




Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: niepełnosprawność ruchowa, wózek inwalidzki, badanie, psychologia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych